R2 - klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek 2 - klasse B
Rijstijlparcours met barrage (KNHS art. 280.5.a)

Zaterdag 24 oktober 2015                  
Aanvang: +/- 17.45 uur 

Na startnummer 50 +/- 5 min. parcours verkennen en bodem slepen!

 
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 24 oktober 2015
Tijd: 17:45
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1
2
3
4
5
6
7
8 348 Senna Diks all star jewel amazing B Overpelt
9
10 224 Karlijn Scheepens Chloë Z JKH Commancie B Best
11 55 Journey van Eerd Knegt's Glenn R Spartacus B Veldhoven
12 54 Senna van Eerd Knegt's Perfect Fitz Ol Metta B Veldhoven
13 133 Anne van Liempd Falanda Londontimes B St. Oedenrode
14
15
16 375 Janneke Dekkers Giviera Carolus Il B Heeswijk
17
18
19
20
21 136 Monique Hendriks Jackpot Deauville de La Vie B Casteren
22 126 Sharen van Malsen Cilord T Lord Z B Veghel
23
24
25
26
27
28 222 Wim van Hoof Gieltje Arezzo VDL B Netersel
29 124 Sjakie Hurkmans Ediravo Diarado B Zijtaart
30 63 Ashley Waasdorp Giovanni Boss VDL B Berghem
31 365 Julia Raaijmakers Happiness B Nuenen
32 43 Melissa Verhoeven Hulk nn B Best
33 32 Noortje Gevers Gigi du Rouet Balou du Rouet Z B Nijnsel
34 307 Noor Leesberg Coupe de Lady Coupe de Coeur B Erp
35 293 Renee Swart Anoek Garanco B Uden
36 280 Anne Hurkmans Fiscus Clinton B Veghel
37
38
39
40
41
42 296 Merel Konijnenburg Forcila Warrant B 's-Hertogenbosch
43 269 Anke Offermans Glow Vader Onbekend B Uden
44
45 219 Jos van Heijst Faldez Dubai B Nuenen
46 196 Arnie Smits Cinderella Bella Vader Onbekend B Nijnsel
47
48
49 376 Janneke Dekkers Glennis-P Spartacus B Heeswijk
50 385 Lotte Van Den Oetelaar Gio musterd Baloubet Du Rouet B Schijndel
Bodem slepen en parcours verkennen (5 minuten)
51
52 393 Suzanne Bens Lolita B Velp
53 377 Job van Schipstal Boris Upgrade B Haps
54 51 Bo Schaefs Unimo Kigali B St. Oedenrode
55 131 Jens van Giersbergen Levisto Spartacus B Best
56 127 Mara Vullers Lord Off Freedom Z Largo W B Budel
57
58
59 56 Jeroen van Boekel Ghana Chellthago Z B Uden
60 64 Wilbert de Haas Danique Vitanova lord Z B St. Oedenrode
61
62 75 Julia Geers Fleur Donja Vleut B Breugel
63 65 Marloes Merks Dora Bella Daredevil B Sint Oedenrode
64 147 Sanny van de Velden Esta Zidane B St. Oedenrode
65 29 Samantha Swinkels Kalusha Verona B Geldrop
66 336 Jolijn Loonen Zoe Indoctro B Helmond
67
68
69
70
71 25 Jessie van Daal Zazou Radisson B Leende
72 24 Daphne van der Putte Victorie Orame B Valkenswaard
73 21 Thijs Elesen F.Katusha E Apple Juice B Esbeek
74 270 Martijn van Stiphout Gold Alve Canturano B St. Oedenrode
75 347 Linda Bouw Formidable Hamlet B Boekel
76 3 Larissa Laenen Elios S Andiamo Z B Breugel
77 370 Yvonne van Kemenade Desperado Onbekend B Nuenen
78
79
80 137 Monique Hendriks Giel-Utopia Tolan R B Casteren
81 406 Judith Gilsing Loesje van de Sonniuswijck Quickfeuer Van Koekshof B Eindhoven
82 158 Yasmin Demper Lieve v/d Sonniuswijck Cicero B Eindhoven
83 53 Stefanie Minkels Erana S -- B Hapert
84 125 Sharen van Malsen Camaro-H Casco B Veghel
85 221 Wim van Hoof Evert-tettie Odermus R B Netersel
86 123 Sjakie Hurkmans Daprice Canturano B Zijtaart
87 62 Ashley Waasdorp First Choice Numero Uno B Berghem
88 42 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop B Best
89
90 31 Noortje Gevers Fleur Namelus R B Nijnsel
91 295 Merel Konijnenburg Tinkje Tinky Winky B 's-Hertogenbosch