Rubriek:13 Klasse:Z 2 Fasen Special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: 1e serie:Hengstenhouderij Jespers, Smaakrijk BV,
Rubriek sponsors: 2e serie: Hotel Hof van ´s Gravenmoer en Hofland advocaten


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 14 november 2015
Tijd: 14:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
j Wilmink
M. Dusomos 172205
J. Petrie
l Graaf
Prijzengeld
1e prijs: € 120.-
2e prijs: € 105.-
3e prijs: € 90.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 60.-
6e prijs: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Renate Beuving Darling CASSINI 2 Odoorn
2 456 Siebe Kramer Clonie Atlantic
3 Leon Kuijpers Cravitz W Cassini breda
4 407 Gert-jan Horsmans Ciana Z Cade Z Tull
5 417 Thomas Arendsen Raedt Electric Elvis Corlensky Tull
6 Mitchel Sonneveld Derbyland Corland Sprundel
7 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
8 251 Ruben Romp Boevee Lupicor
9 Jordy Duijndam Esmee Sinaa-a Vermont Delft
10 Sjoerd Kommers Champetter Calvaro Z Lepelstraat
11 334 Kelly Jochems Bontendro Contendro Achtmaal
12 136 Anoek van der Pluijm Enrique Baloubet Du Rouet
13 290 James Gilmartin Evergo
14 Dries van de Linden Easy-Off Lord Z roosendaal
15 415 Patrick Alkema Arrabella NN Tull
16 Ad van Beek Une Star De Bacon Quick Star Breda
17 Boy Peels Banderas Tygo Waalre
18 374 Tim Franssen Canny Tangelo Van De Zuuthoeve Gilze
19 347 Amanda Landeblad Eclips Baloubet Du Rouet
20 Suzanne Raming Atilla Corland Schijf
21 Romy Martins Casate Quasimodo Z Schijf
22 165 Albert Smit Special Peter Pan
23 580 Frank van Helmond Cornette LordZ Ommel
24 369 Nick van der Graaf Escape Vaillant
25 174 Emma Bro?nda Secret Hope Heartbeat
26 54 Sjoerd Vrijhoeven Cato Verdi Oosteind
27 87 Danny Willems Quasy Adelheid Z Quality Touch Z Oosteind
28
29 Brian Kommers Twist Her Z Twisther Hoogerheide
30 Paul van Rijswijk Eoctmyrouge Diamant De Semilly Hilvarenbeek
31 457 Siebe Kramer Anemone Europa Kannan
32 437 Joaquin Tinao All Day All NIght NN HC
33 Wilma de Bruijn Cognac Z Contender Wouw
34
35 Charlotte Broeders Chili Pepper Andiamo sint willebrord
36 Renate Beuving Especiale Numero Uno Odoorn
37 479 Shawn Casady Eto' o Tygo
38 482 James Paterson Emir Van Het Moleneind Richebourg Oosteind
39 Jack Ansems Remmits Eastborn Cavalier Goirle
40 Geert Moerings Vesthigo Z Vigo D'arsouilles roosendaal
41 Leon Kuijpers Winchester Z Wilson breda
42 Jordy Duijndam Bella Ria Tangelo Van De Zuuthoeve Delft
43 414 Gert-jan Horsmans Boet Namelus R Tull
44 419 Thomas Arendsen Raedt Da Vinci Warrant Tull
45 Mitchel Sonneveld Exclusive Citty Corland Sprundel
46 Wil Schellekens Dorosa Canturano Esbeek
47 252 Ruben Romp Audi ?s Contento Lord Z
48 582 Kelly Jochems Classy Z Crown Z Achtmaal
49 Sjoerd Kommers Elisebalia Vaillant Lepelstraat
50 Valerie van Nieuwenhuyzen Ascatano Z Asca Z steenbergen
51 198 Brian Hellemons Cupfighter Z Casino Oudenbosch
52 Renee de Weert Horsemanship's Equality Cardento ossendrecht
Sleeppauze en parcours verkennen (10 minuten)
53 Roy de Nijs Dalantina Zirocco Blue Vdl Rucphen
54 Bart Lips Chouff Z Chuck Z Biest-Houtakker
55 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo weelde
56 270 kim emmen audi's qui vive quidam de revel
57 412 Jeanine Schep Gravin Cartier VD Heffinck Tull
58 Rob de Bruyn Eristov Cicero Z van Paemel Hooge Mierde
59 Hilke Mouws Felitia Van Den Bisschop Guidam Etten-Leur
60 Wil Schellekens Foltaire G. Franco Esbeek
61 Constanca de Almeida Fernandes Jolly couer converter Gilze
62 Dane Hoeve Davinci Andiamo Hulten
63 Max de Mol Clapello Clearway Oss
64 Jorn van Kuyk Blom`s Equador Zirocco Blue Vdl langeweg
65 Jil Buijze Exclusive Lady Zidane Baarland
66 Sarah Duggan earl v/d elsakker Namelus R Prinsenbeek
67 500 Doron Kuipers Indiana van hd Toulon X6772
68 Veronica Bolders Brabant Lease Alekra Furore Bergen op Zoom
69 443 Raad Nasser Kiamon nn Middelbeers
70 345 Amanda Landeblad Duncan --
71 Amber Elst Conradin KB Couletto achtmaal
72 138 Anoek van der Pluijm E.umomia Arthos R
73 291 James Gilmartin Santiago Stakkato
74 Dries van de Linden D&m's Jam J CONTACT VD HEFFINK roosendaal
75 416 Patrick Alkema Univers Theod NN Tull
76 Geert Moerings Destha Andiamo roosendaal
77 244 Jack Ansems Edition Uno H Numero Uno Goirle
78 Ad van Beek Cartano Breda
79 280 Boy Peels Balandria Air Jordan Z Waalre
80 Roy de Nijs Quick Hamlet Quick Lauro Z Rucphen
81 375 Tim Franssen Wiskemann Z WINNINGMOOD V/D ARENBERG Gilze
82 Suzanne Raming Zyrah Corland Schijf
83 162 Albert Smit Casallita Casall
84 458 Siebe Kramer Hickstead van overis Darco W-001387-hgt Bwp
85 Frank van Helmond Doerak Zento ommel
86 368 Nick van der Graaf Desteny Calvino Z
87 Bart Lips Hursulo Querlybet Hero Biest-Houtakker
88 Ingrid Broers Arland Corland Oud-Alblas
89 278 Olivier van der Vaart Dena Van Gogh Terheijden
90 171 Emma Bro?nda Ralph de Conte NN
91 480 Shawn Casady Charlotte Indoctro
92 483 James Paterson Dubai-Retto NN Oosteind
93 300 Leon Kuijpers Denzel Solitair Breda
94
95 Mitchel Sonneveld Blom's Ever Blue Zirocco Blue Sprundel
96 245 Jack Ansems t Woatsler Diego Vaillant Goirle
97 Wim Broers Tiore Numero Uno Oud-Alblas
98 256 Ruben Romp Audi ?s Dimple Wittinger
99 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
100 Jordy Duijndam Evita Bella Cicero Z van Paemel Delft
101 180 Sjoerd Kommers Don Nabab Nabab de |Reve Lepelstraat
102 Renate Beuving Dididanga Sw Zento Odoorn
103 59 Mark Jespers Pialottino -- Oosteind
104 Albert Testers Caluna Carolus 2 kruisland
105 346 Amanda Landeblad Evita Diarado
106 442 Raad Nasser Kiamon nn Middelbeers
107 135 Mischa Everse Black Berry Larino
108 499 Doron Kuipers Elcapone M Baloubet Du Rouet