Rubriek:14 Klasse:ZZ


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Rillstab en Z.N.H.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 14 november 2015
Tijd: 18:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M Dusomos
L Graaf
J Petrie
Prijzengeld
1e prijs: € 120.-
2e prijs: € 105.-
3e prijs: € 90.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 60.-
6e prijs: € 45.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1
2 Dominique Greeve Cappucchino BB Salamon Rucphen
3 484 James Paterson Carnegie NN Oosteind
4 586 Jack Ansems Quit Z Quintessence Z Goirle
5 421 Gert-jan Horsmans Colorado Concreto Tull
6 423 Thomas Arendsen Raedt Balander Balou Du Rouet Tull
7 438 Joaquin Tinao Image NN HC
8 Boy Peels Cor D'emillion II Numero Uno Waalre
9 Mitchel Sonneveld Blom's Cekakina Lupicor Sprundel
10 Frank van Helmond Sputnik Manhattan ommel
11 376 Tim Franssen Deauville Andiamo Gilze
12 452 Siebe Kramer Bella Meta Triomphe De Muze
13 Renate Beuving Berona Royal Star Odoorn
14 487 Shawn Casady Bella Donna Tygo
15 254 Ruben Romp Audi?s Faults Free Con Air
16 86 Danny Willems Crystal Numero Uno Oosteind
17 135 Mischa Everse Black Berry Larino
18 Lucille Billet Carolina Bs Cantos Rijsbergen
19 Annemieke Lips Charming Lady Heartbreaker Ooltgensplaat
20 348 Amanda Landeblad Happy Lux Z
21 Sacha de Wit Beau Indoctro Ossendrecht
22 335 Kelly Jochems Zelena Baloubet Du Rouet Achtmaal
23 Renee de Weert Horsemanship's Curiosity Veron ossendrecht
24 Bas Theeuwes Dopharma's Carly Harley VDL Middelbeers
25 Denize van der Poel Havehoeven's Wiske Indoctro H.i.ambacht
26 Bart Lips Bent Vancouver Biest-Houtakker
27 Jorn van Kuyk Ancroyable Emilion langeweg
28 Jil Buijze Venus Marome NW Baarland
29 485 James Paterson Riboy NN Oosteind
30 Sarah Duggan Elsakkers Connah Laytender Prinsenbeek
31 Olivier van der Vaart arizona sam r terheijden
32 Sam Versteijnen Cherania Rascin Berkel-Enschot
33 498 Doron Kuipers Clintissima Clinton
34 173 Emma Bro?nda Buckhorst Cardento
35 Sailub Letrananachai Cagena Calvino Rucphen
36 366 Nick van der Graaf Casco Indoctro Rucphen
37 Dominique Greeve Charmeur Veron Rucphen
38 60 Mark Jespers Bo Indorado Oosteind
39 Jack Ansems Remmits Copacabana Carrado I Goirle
40 422 Gert-jan Horsmans Diabeau Vaillant Tull
41 424 Thomas Arendsen Raedt Mohoeve Champion Vittorio Tull
42 281 Boy Peels Hargentina vd Broekkant Argentinus Waalre
43 439 Joaquin Tinao Haddock NN HC
44 Mitchel Sonneveld Deukje Sam R Sprundel
45 Frank van Helmond Kate Namelus R ommel
46 Tim Franssen Cicciolina Tangelo Van De Zuuthoeve gilze
47 Renate Beuving Desteny Numero Uno Odoorn
48 Bas Moerings Vesther Guidam roosendaal
49 Victoria van Breemen Donna Karla Eurocommerce Toulouse Beverwijk