Rubriek:11 Klasse:B Groep 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Gebr. Van Dijk Made , Oomes Betonboringen en Paardenpraktijk De Kroon


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 14 november 2015
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
J Petrie
L Graaf
M Dusomos
Prijzengeld
1e prijs: € 65.-
2e prijs: € 55.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 579 Bart Schouwenaars Golden chic Indoctro HC
2 Jeroen Snijders gladiator andiamo kaatsheuvel
3 Bart van Nuland Kentucky Z Kilot prinsenbeek
4 Maryl?ne Voeten Fant?me Tangelo Van De Zuuthoeve Baarle-Nassau
5 Lidewij Voeten Astara Bonheur Baarle-Nassau
6
7 204 Nick van der Graaf Guillaume Heartbreaker Rucphen HC
8 Marcel Billet El Chapo BS Der Senaat 111 Rijsbergen
9 Desiree Poot Flow Arezzo VDL Rijen
10 Dominique de l'Or Cantaratas Cancara Tilburg
11 Demi Diepstraten Droppshot Tenerife Vdl Bavel
12 Dennis Wauben Forsite Ukato Molenschot HC
13 318 Danny Willems Ganymedes Cardento Oosteind HC
14 Laurie Peeters Deauville Quidam De Revel Sf Breda
15 Tom Huybregts Tipsy Hors la loi II Zundert
16 508 Lisanne Verdonk Famous Guy Bessemeind's Casino Oudenbosch
17 298 Leon Kuijpers Fanando Breda HC
18 Annelin Schrauwen Datrichta Wittinger VDL Schijf
19 577 Maxi de Weert Elodie Ultimo Ossendrecht HC
20 51 Jaap Rentmeester Bohair Hamlet
21 58 Lucas Timmermans Charoon Van De Rietvenne Pierrot
22 Lizzy Avontuur Arlando Orlando Made
23 Nicole Koorn Excellent Little Joe Oudemolen
24 276 kim emmen aidi's unbeliebebal baloubet du rouet Dinteloord HC
25 Kymara Wouters Ca Va Bien Discovery Nederland
26 Marloes de Jong Florisanto Hamlet Dongen
27 Maaike Frijters Heros van de paarde hoeven Cicero Gilze
28 Rebecca Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme Oudenbosch
29 Nikki van Tol Whisper Witch Wind Dancer hoogstraten
30 Francesco Pinxteren Fidorijke Spartacus Achtmaal
31 Annet Janssen Ginia Zirocco Blue Prinsenbeek
32 Monique van Es Drukkerij Frijters Dal? Z Daydream PP Bavel
33 Vicky de Visser Call me everyday Z Calvados Z Hoogerheide
34 Kristel van den Broek Giana Bustique Molenschot
35 Maaike Theunis TTO Farusa Ut Liekt Goed Moerstraten
36 205 Nick van der Graaf Gomald Vaillant Rucphen HC
37
38 Joyce Pulles Bonair Silverstone waalwijk
39 Marjolein Loonen Eban Ustinov Dongen
40 Marly Wouters Zandro Faldo Dorst
41 Bibi le Grand Bona Landor Halsteren
42 248 Julot Verstraeten Lontano's liefhebbers Vlegel Colino Strijbeek
43 Anne Wijngaard Emillio Zidane rijen
44 581 Jil Buijze Genevieve Glasgow van het Merelsnest Baarland HC
45 Jeroen Snijders Exclusive Carthino Z kaatsheuvel HC
46 Marcel Billet Fighting Spirit Bs Venitano Bs Rijsbergen
47 Maartje van der Velden Chantal Landlord Loon Op Zand
48 Wendy Soeteman Ciara Cuchino Z Hoeven
49 Anouk van Gerven Carea Fortuna Colandro chaam HC
50 57 Famke Bastiaansen Extra Cool Amadeus
51
52 574 Franco Garavaglia Freeswing Zirocco Blue Vdl Poppel HC
53 56 Femke Struik Galant Warkant Van 't Gestelhof
54 Laurie Peeters Gorchidee Corland Breda
55 Jessy Dictus Fi?sta fuego Wizzerd achtmaal
56 286 Anoek van der Pluijm Gogo NN HC
57 Annelin Schrauwen Gideon's Sultan Melle Jerom Schijf
58 510 Lisanne Verdonk Carmela Z Candillo Z Oudenbosch
59 Valesca van Toren Da Vinci Dynamite V'T Oudenbosch
60 277 kim emmen audi's gunpower eldorado van de zeshoek Dinteloord HC
61 206 Nick van der Graaf Go-go Cardento Rucphen HC
62 576 Kelly Jochems Cynthia Z Calvados Z Oosteind HC