Rubriek:8 Klasse:L - Groep 4


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Alianz en EVSB Steigerbouw
De beste 12 combinaties worden uitgenodigd voor de L Finale op zaterdagmiddag


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 13 november 2015
Tijd: 17:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
l Graaf
j Petrie
m Dusomos
Prijzengeld
1e prijs: € 85.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Steven Daneels Chupachup van de wolfsakker Casquetto Poppel
2 360 Nick van der Graaf First Lady Quality Time Rucphen
3 Christy Dictus Ebabalou Lexicon achtmaal
4 434 Danny Willems Cinola Verdi Oosteind
5 Maaike Theunis DDL Cadell Contender Moerstraten
6 Max de Mol Cancona Cancara Oss
7 Eline Vreijsen Evita Tangelo vd Zuuthoeve Dongen
8 454 Siebe Kramer Fumonia R 10 Arthos R
9 Mats Joris Blom's Fitwiggo Eldorado Van De Zeshoek Moerstraten
10 Stef Vanaert Gup Indoctro Schijf
11 Marloes de Jong Anne Andiamo Z Dongen
12 Monique Jansen Vive la Vie's Tirano Triomphe De Muze Rijsbergen
13 Christjan Pinxteren Egorijke Vaillant Achtmaal
14 Hilde Geerts Ecorda Tangelo v/d Zuuthoeve Chaam
15 546 Geert Jan Boer Go Eldor Eldorado van de Zeshoek Oosteind
16 Freek Leijten Elvis Lexicon Biezenmortel
17 Marjolein Loonen Wildrick's Zembla Sheraton Dongen HC
18 Sylvie de Jongh Conticia Z Contendro Breda
19 Britt de Groen Ascaro Z Asca Z Rucphen
20 Rene Karremans Enrico Zelote Vdl Oud gastel
21 Michal Wawrzkiewicz Ferrari B Arizona Helvoirt
22 339 Christy Dictus Flagstaff Casiro ll Achtmaal
23 Jil Buijze Gibbs Grafiti Van Den Bisschop Baarland
24 Githa van Beurden Erocco B Zirocco Blue Hilvarenbeek
25 Sharon Broeders Dewulia Corland sint willebrord
26 Laurens Jansen Double U Numero Uno tilburg
27 Steven Daneels Crack Shindler de muze Poppel
28 Dominique de l'Or Caldo 5 Cassini I Tilburg
29 Fleur Van Eijden Limaro Camaro de heen
30 Naomi Muller Final touch Chin Chin barendrecht
31 Sofie Mathijssen mathijssen vasalis Quasimodo Z roosendaal
32 385 Albert Smit heimolen's Equipo R&s -
33 570 Sammy-jo Smit Dorette Wittinger VDL
34 Bregje Martens Flinx Zirocco Blue Etten-Leur
35 354 Sjoerd Kommers Gemmabalia NN Lepelstraat
36 Wendy Soeteman Delord Lord Z Hoeven
37 Mauro Soeteman Quibus Van Landzicht Z Quintessence Z hoeven
38 Julia Van Kuijk Bocelli Vainquer Vught
39 Anne Britt Jorissen Sensation White Vader Onbekend Hoogstraten
40 Nikki de Vries Dutch Dream Z Darius Helvoirt
41 144 Sindy Kruisselbergen Dieni Blue Zirocco Blue Vdl
42 Wendy Heck Delote M Zelote Vdl Langeweg
43 512 Danny Willems Chipie Chippendale Z Oosteind
44 Maaike Theunis TTO Efimia Unaniem Moerstraten
45 Eline Vreijsen Grace Kelly AZ Quasimodo Z Dongen
46 455 Siebe Kramer Folies bergere Kannan X-6261 Sbs
47 Mats Joris Fersinaa Tangelo v/d Zuuthoeve Moerstraten
48 Stef Vanaert Ultra Emilion Schijf
49 361 Nick van der Graaf cadanse z Calato Z Rucphen
50 110 Geert Jan Boer Gaillard 's son Vader Onbekend Oosteind
51 545 Michal Wawrzkiewicz Grandioso b Vader Onbekend Helvoirt
52 Christy Dictus Karst Kanshebber achtmaal
53 Wouter-dirk de Jongh Ferdumelion Verdi Kruisland
54 571 Steven Daneels Jolien van Vennehof Fantoma's de Muze Poppel HC