Rubriek 7 Klasse:L - Groep 3


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: DITG en Van Mossel Groep en en Waldman Horses
De beste 12 combinaties worden uitgenodigd voor de L Finale op zaterdagmiddag


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 13 november 2015
Tijd: 15:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
w Veeke-Aarts
m Dusomos
l Graaf
Prijzengeld
1e prijs: € 85.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Bart Lips Celine Z Cesano II Biest-Houtakker
2 473 Shawn Casady Carola Z Cicero Z
3 Eline Vreijsen My Way Mylord Carthago Dongen
4 327 Danny Willems Evitha-Zeldenrust Zirocco Blue Vdl Oosteind
5 349 Marieke Verdaasdonk Felle Dame Glock's Londen Boekel
6 Ruby de Kok Zelda Z Zento rosmalen
7 568 Monique Jansen Vive la Vie's Evy Eldorado Van De Zeshoek Rijsbergen
8 566 Ruben Romp Ajax Heartbreaker HC
9 505 Lisanne Verdonk Enerma Unaniem Oudenbosch
10 Franco Garavaglia Freeswing Zirocco Blue Vdl Poppel
11 Esther Timmermans Winny Skippy II Weelde
12 Miranda Snepvangers Millstream's Euro Star Corland Bergen op Zoom
13 355 Tamara Klop Bitcoin Glasgow-w Vh Merelsnest
14 372 Constanca de Almeida Fernandes Gigant Z Glasgow-w Vh Merelsnest
15 Sacha de Wit Kinley Elvis ter putte Gilze
16 358 Nick van der Graaf fanfa w V. Flamenco De Semilly Rucphen
17 309 Eva Schoonderwoerd Dolce Vita --
18 Lynn de Bie Anyway Emilion Dongen
19 Billy Billet Ever'lasting Bs Cipriano Rijsbergen
20 Aafke Timmermans Godfather Vader Onbekend Middelbeers
21 350 Thijs Meulemeesters Hardcase Andiamo Boekel
22 Monique van Es Zidane Amsterdam Bavel
23 242 Bart Lips Leroy Brown Lupicor Biest-houtakker
24 Cynthia Overbeeke Mr. Pancake Quick Star 04 1500883 Dongen
25 Astrid van der Poel Giwana Baltic VDL H.i.ambacht
26 Kevin Noordman Wikita Corland Hendrik-Ido-Ambacht
27 Jopke Bergsma Flame HJB Dynamite V'T made
28 Sarah Duggan Grees v/d elsakker Indoctro Prinsenbeek
29 Lisa Aarts Evita Warrant Helvoirt
30 Monique Aarts Wildrickds Fereusa Vicenzo Tilburg
31 555 Jorn van Kuyk Blom's Jump for You Jumpilot Langeweg
32 Eline Vreijsen Gulina BH Toulon Dongen
33 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R boekel
34 Ruby de Kok Hilbert Z Hos D'O rosmalen
35 Monique Jansen Andino Andiamo Z Rijsbergen
36 566 Ruben Romp Ajax Heartbreaker HC
37 506 Lisanne Verdonk Dubai Andiamo Oudenbosch
38 Franco Garavaglia Camilla Z Calvados Z Poppel
39 Marc Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer
40 328 Danny Willems Fadalka-Zeldenrust Verdi Oosteind
41 Esther Timmermans Kwandor Nabab De Reve Weelde
42 Dexter Biersteker Chase Uphill wassenaar
43 373 Sacha de Wit Just on Time Z Je t'aime Flamenco
44 371 Constanca de Almeida Fernandes Frans Ustinov
45 359 Nick van der Graaf Kaliday Kilot Rucphen
46 356 Tamara Klop Gaudi v/d Molendreef NN
47 310 Eva Schoonderwoerd U2 Lux
48 Bart Lips Daddycool Go Sandro Boy Biest-Houtakker
49 Cynthia Overbeeke Arco Darco Z Arko III Dongen