Rubriek:6 Klasse:M Groep 3


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Hupscher en Schwarzkopf Professionals
De beste 12 combinaties worden uitgenodigd voor de M Finale Indoor Derby op vrijdagavond


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 november 2015
Tijd: 12:45
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
j Petrie
m Dusomos
l Graaf
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 85.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 55.-
5e prijs: € 40.-
6e prijs: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 432 Maxime de Clercq Ejando B Canturo Someren HC
2 530 Shawn Casady Finn's pride Querly Elvis
3 Mitchel Sonneveld Blom's Ascanalien Z Asca Z Sprundel
4 Wil Schellekens Enturano Lord Z Esbeek
5 Frans Burgers Excentriek Ustinov Moergestel
6 116 Anoek van der Pluijm chloe Z Clintissimo Z
7 Thijs Meulemeesters Dawn Verdi boekel
8 Marieke Verdaasdonk fediella Baltic VDL boekel
9 564 Doron Kuipers Bueno Cobra
10
11 Kessy van Berlo Etrusk Singapore veghel HC
12 563 Bart Gommeren Star Numero Uno
13 Rob de Bruyn Eristov Cicero Z van Paemel Hooge Mierde
14 Annemieke Lips Eliano Contador Ooltgensplaat
15 538 Teun Voets Important s Toulon Oosteind
16 430 Sherin Hogenkamp Evolien Tangelo v/d Zuuthoeve `someren
17 Gert Willemse Casan Uptown Weelde
18 Aafke Timmermans Evert Zirocco Blue Vdl Middelbeers
19 Josephine Huijbregts Vandiama Andiamo Raamsdonksveer
20 289 James Gilmartin Faust Zidane
21 314 Danny Willems Der over Wittinger VDL Oosteind
22 477 Shawn Casady Fanta Lime Cantos
23 450 Siebe Kramer Diablo Jodokus
24 Mitchel Sonneveld Blom's Kasper vd Bisschop Nabab de Reve Sprundel
25 342 Wil Schellekens Evertina Verdi Esbeek
26 Frans Burgers Frodo Echo van't Spieveld Moergestel
27 Marlieke Wortelboer Belissimo Lord Z Zundert
28 Denize van der Poel Havenhoeve's Ciske Vdp Indorado H.i.ambacht
29 Bart Schouwenaars Courchevelle Indoctro zundert
30 Bart Lips El Ganador G Warrant Biest-Houtakker
31 Sarah Duggan Faiserstern v/d elsakker Indorado Prinsenbeek
32 Billy Billet Womanhood Bs Tangelo Van De Zuuthoeve Rijsbergen
33 202 Ortwin Kommers APG- Babe WZ Big Star
34
35 Amber Elst Figo van Overis Darco achtmaal
36 Meggy van den Akker Troy Jumbo-jet Etten-Leur
37 Renske Kroeze Jane Z Johny Boy Il (sf) Helvoirt
38 Eline Vreijsen Catosca II Again Oklund Dongen
39 284 Anoek van der Pluijm Enrique Baloubet Du Rouet
40 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze boekel
41 Maxime de Clercq Evita B Mr Blue Someren
42 387 Doron Kuipers Amado Z Andiamo
43 Kessy van Berlo Elegant Vb Verdi veghel
44 Bart Gommeren Jarnac v/d Dennehoeve Thunder Van De Zuuthoeve Oud Gastel
45 357 Rob de Bruyn Fier Apple Juice Hooge
46 544 Michal Wawrzkiewicz Argus Z Argentinus Helvoirt
47 562 Oosteind
48 471 Shawn Casady Cleopatra SR Quick Star
49 Wil Schellekens Kalune van de Fruitkorf Kannan X-6261 Sbs Esbeek
50 451 Siebe Kramer Chicky Tygo
51 Frans Burgers Dirkje-e Zirocco Blue Vdl Moergestel
52 William Groll Fausto BB Indorado Brielle
53 Steven Daneels Chantrea van de Wolfsakker Nabab De Reve Poppel
54 435 Joaquin Tinao Urbis NN HC