Rubriek:5 Klasse:L Groep 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Knegt en Slagerij Marco van Strien
De beste 12 combinaties worden uitgenodigd voor de L Finale op zaterdagmiddag


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 13 november 2015
Tijd: 10:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
m Dusomos
w Veeke-Aarts
l Graaf
Prijzengeld
1e prijs: € 85.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 326 Danny Willems Ferarie-Zeldenrust Indoctro Oosteind
2 389 Doron Kuipers Buenos Cobra
3 125 Anoek van der Pluijm Goldine Vingino
4 288 James Gilmartin Gladstone
5 342 Wil Schellekens Evertina Verdi Esbeek
6 560 Olivier van der Vaart Gameboy Flamenco de Semilly Terheijden
7 199 Boy- Adrian van Gelderen APG-Fencis Ustinov
8 551 Tim Lander Evening Surprise Canturano Berkel
9 338 Bas Moerings Egarde Flipper D'elle
10 380 Viktor Evtimov Finetta Cardento Oosteind
11 71 Casper Timmermans DCM Eclair Douglas Oosteind
12 Roy de Nijs Elona B Zelote Vdl Rucphen
13 519 Kim Emmen Audi's Greenday Oosteind
14 Leon Kuijpers G - Blue Mr. Blue breda
15 561 Bart Gommeren Grappa Andiamo Oud
16
17 195 Monique Hendriks Radetzki Dutchboy Casteren
18 Mandy Deurloo Fiss Nabab De Reve Tholen
19 398 Michelle de Leeuw Dimaggio ZAPATERO Rijsbergen
20 michelle van strien mio fiero Atlas bavaria raamsdonk
21 Loes van Gils Caran Vincenzo Zundert
22 343 Monique Jespers M's Cavalier Cavalier
23 329 Danny Willems Fiarado-Zeldenrust Diarado Oosteind
24 390 Doron Kuipers Stakkato Star Stakkato
25 552 Tim Lander Fallon Nevada Namelus R
26 285 Anoek van der Pluijm C Wellie Calvin Z
27 128 James Gilmartin Capone Canabis Z
28 504 Wil Schellekens Casaletto NN Esbeek
29 542 Olivier van der Vaart Citoloma II Tygo Terheijden
30 Fabienne van Hemsbergen Navarre's Sarola Kroongraaf made
31
32 Margo van Nijnatten Experience Cs Unaniem Castelre
33 Han Verstraten Dali Chacco Blue Zeeland
34 Hilde Simon Falco Singapore Zeeland
35 Bart Schouwenaars Forever-chic Corland zundert
36 164 Albert Smit Joy van het Goor Udarco van Overis
37 283 Pieter Rutten Elisto B Zacharov Rucphen
38 553 Tim Lander Diamond Girl Contendro 1 Berkel
39 Pien Ullings De Roosberg's Swatch Watermill Swatch Bavel
40 200 Boy- Adrian van Gelderen APG-Flash Zirocco Blue Vdl
41 353 Casper Timmermans Bonaventura Cardento Oosteind
42 382 Viktor Evtimov F-Indoctro Indoctro
43 Roy de Nijs Empire-M Canturano Rucphen
44 266 kim emmen audi's galliano warrant
45 Leon Kuijpers Gino-gold Numero Uno breda
46 337 Bas Moerings Grande Dame NN Roosendaal
47 Bart Gommeren Star Numero Uno Oud Gastel
48 Jilly Laros Zorro H Mermus R Langeweg
49 433 Danny Willems A.D. pak’s winti van de Wie Up Chiqui
50 126 Anoek van der Pluijm E.Rubertha R4 Coleman
51 129 James Gilmartin Gadalca NN
52 503 Wil Schellekens Casander Lord Z Esbeek HC
53 Olivier van der Vaart jolly girl kashmir v h schuttershof terheijden
54 208 Nathalie Morin Vancouver Mill Reef Vdl
55 388 Doron Kuipers Amado Z Andiamo HC
56 435 Joaquin Tinao Urbis NN HC