Rubriek:4 Klasse:B Groep 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Johan Stoop en Interfloor


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 13 november 2015
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
j Petrie
l Graaf
w Veeke-Aarts
Prijzengeld
1e prijs: € 65.-
2e prijs: € 55.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 315 Danny Willems Grizzly Zirocco Blue Vdl Oosteind HC
2 548 Tim Lander Gilota Numero Uno Berkel HC
3 469 Shawn Casady Gomaid Vaillant HC
4 236 Renee de Weert Guinot Vigo D'arsouilles Ossendrecht HC
5 155 Leon Kuijpers Genius Corland Breda HC
6 68 Casper Timmermans Gracieux Baltic VDL Oosteind
7 380 Viktor Evtimov Finetta Cardento Oosteind
8 Monique Hendriks Jackpot Deauville de La Vie Casteren
9 539 Roy de Nijs Fra Diavolo Ut Liekt Goed Rucphen HC
10 540 Dane Hoeve Harry Z Hardrock Z Hulten
11 307 Charlotte de Veth Gefony Numero Uno
12 Sindy Kruisselbergen Dopharma's Grand touched-numo Vader Onbekend weelde
13 557 Cynthia Overbeeke First Lad BH Cornet Obolensky Oosteind
14 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo terheijden HC
15 53 Sjoerd Vrijhoeven Galatasaray Zirocco Blue VDL Oosteind
16 142 Cheryl Hartmeijer Esperado Phin Phin
17 Michelle Bouman Bon Bon A La Creme Z Balougran Z Dongen
18 Michelle de Leeuw geeske eldorado rijsbergen
19 367 Nicole Gelissen Eldorado Vleut Elshout
20 556 Ortwin Kommers Champetter Calvaro Z HC
21 Han Verstraten Dice Cicero Z van Paemel Zeeland
22 316 Danny Willems Galant Warkant Van 't Gestelhof Oosteind HC
23 549 Tim Lander Gogo Nevada Ustinov Berkel HC
24 470 Shawn Casady Eliana Diarado HC
25 237 Renee de Weert Granella Glasgow vh Merelsnest Ossendrecht HC
26 148 Leon Kuijpers G - Blue Mr. Blue Breda HC
27 Bart Gommeren Grappa Andiamo Oud Gastel HC
28 181 Fabienne van Hemsbergen Navarre's Zabelle Z NN Made
29 160 Sammy-jo Smit Joy van het Goor Udarco van Overis
30 161 Albert Smit Big Cassal NN HC
31 Valesca van Toren Da Vinci Dynamite V'T Oudenbosch
32 Cynthia Overbeeke Grand power w Vader Onbekend Dongen
33 Miranda Belder Belder?s Hoeve Balou Orame rijsbergen
34 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
35 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
36 Pien Ullings De Roosberg's Figaro VDL Campbell Bavel
37
38 Cecile van den Broek First Lady Dynamite Vt Hazelarenhoekje Breda
39 67 Casper Timmermans Kashmira Kashmir v h Schuttershof Oosteind
40 352 Viktor Evtimov Gilensio J Zelote VDL Oosteind
41 Monique Hendriks Giel-Utopia Tolan R Casteren
42 Roy de Nijs Ekitta Ut Liekt Goed Rucphen HC
43 306 Charlotte de Veth Callaghan
44 Sindy Kruisselbergen Dopharma's Graniet Vingino weelde
45 559 Eline Vreijsen Quick Lvp Z Quickstar Dongen HC
46 Olivier van der Vaart game boy flamingo de semilly terheijden HC
47
48 550 Tim Lander Fantastic B For Pleasure Berkel HC
49 317 Danny Willems El Futuro Echo van het Nerenbosch Oosteind HC
50 468 Shawn Casady Flinck ustinov HC
51 238 Renee de Weert Etrichta Indorado Ossendrecht HC
52 149 Leon Kuijpers Gino-gold Numero Uno Breda HC
53 Marilot Dinklo Denzel Hn Cardento Breda