Rubriek 3, Klasse:M - Groep 2


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Gommeren Sporthorses en EG Slachterij Jos Havermans
De beste 12 combinaties worden uitgenodigd voor de M Finale Indoor Derby op vrijdagavond


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 12 november 2015
Tijd: 20:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
l Graaf
w Veeke-Aarts
j Petrie
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 85.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 55.-
5e prijs: € 45.-
6e prijs: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Maaike Theunis Tto Cuenca Van Gogh Moerstraten
2 362 Nick van der Graaf Dream Weaver Vaillant Rucphen
3 169 Emma Bro?nda Secret Fantacy For Enjoy Ask Z
4 304 Boy Peels Zoe Z NN Waalre
5 332 Kelly Jochems Casanova Canturo Achtmaal
6 158 Sammy-jo Smit Capalino Z --
7 162 Albert Smit Casallita Casall
8 Christy Dictus Fupord van Beek nn achtmaal
9 Sophie van der Werff Zabab W Nabab De Reve Boskoop
10 Manon Lazeroms Frigonda Indoctro Sprundel
11 Tom Fonken gailloux van de zelm nonstop hoogstraten
12 Geert Moerings Fasther Vigo d'Arsouilles roosendaal
13 Bas Moerings Flyer Nabab De Reve roosendaal
14 52 Sjoerd Vrijhoeven First one Baltic VDL Oosteind
15 Jorn van Kuyk Logtenburgs Custique Carthino Z langeweg
16 Maaike Theunis Tto Douala L'esprit Moerstraten
17 Sarah Duggan earl v/d elsakker Namelus R Prinsenbeek
18 103 Monique Jespers Dixi Blue Zirocco Blue Vdl Oosteind
19 363 Nick van der Graaf touche d'allegr?sse Whitesnake Rucphen
20 170 Emma Bro?nda Secret Hope Heartbeat
21 Iris Pemen Carpe Diem Ciacomo Rijsbergen
22 Froukje van Hees Chirania Landlord Oud Gastel
23 Erica Dijkshoon Herta van den Bisschop Dulf van den Bisschop Bleiswijk
24 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
25 Herwin Braat Chippendale Chicago Z Etten Leur
26 303 Boy Peels Amando Waalre
27 333 Kelly Jochems Quibus Quasimodo Achtmaal
28 159 Sammy-jo Smit Dijkerhoeve`s Herbie Onbekend
29 163 Albert Smit Impressief van den Heffink NN
30 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo weelde
31 340 Christy Dictus Charming z Chuck Z Achtmaal
32 Sophie van der Werff Donna Clinton W Clinton II Boskoop
33 Manon Lazeroms Orient D'orange Orient De L'espace Sprundel
34 240 Maaike Theunis Zabrosso Grosso Z Moerstraten
35 Sarah Duggan Funky v/d Elsakker Namelus R Prinsenbeek
36 364 Nick van der Graaf falandria mondria's Cavalier Rucphen
37 171 Emma Bro?nda Ralph de Conte NN