Rubriek 2, Klasse:M - Groep 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Boteba Wirtz en Pas rokerijspecialiteiten
De beste 12 combinaties worden uitgenodigd voor de M Finale Indoor Derby op vrijdagavond


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 12 november 2015
Tijd: 17:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
j Petrie
w Veeke-Aarts
l Graaf
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 85.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 55.-
5e prijs: € 45.-
6e prijs: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Olivier van der Vaart erluis Diamant De Semilly terheijden
2 Boy Peels Cisco's Evita Clinton Waalre
3 Geert Moerings Fiss Nabab De Reve roosendaal
4 460 James Paterson Kastello van 't Roosakker Echo van Spielveld Oosteind
5 249 Dries van de Linden Easy-Off Lord Z Roosendaal
6 119 Geert Jan Boer Flower Stakkato
7 133 Mischa Everse Finola Cardento
8 405 Gert-jan Horsmans Ferran V Indorado Tull
9 522 Koen Leemans Dopharma's Eclips Arezzo VDL Middelbeers
10 235 Renee de Weert U-gold flower Kojak Ossendrecht
11 297 Leon Kuijpers Filandria Indoctro Breda
12 408 Thomas Arendsen Raedt Don Juan Ukato Tull
13 Kelly Jochems Flying Jackie Nabab De Reve Achtmaal
14
15 412 Jeanine Schep Gravin Cartier VD Heffinck Tull
16 411 Patrick Alkema Caltina Z Calvino Z Tull
17 Robin van der Zanden Wominko Smh Numero Uno Zundert
18 118 Anoek van der Pluijm Bangle Chin Chin
19 261 kim emmen audi's filipe pontecini
20 49 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
21 63 Mark Jespers Formidable J Baltic VDL Oosteind
22 65 Casper Timmermans Cote D'or Odermus R Oosteind
23 526 James Gilmartin Downtown Andiamo
24 Dirk Klaver Chicca Bella No Limit Bleskensgraaf
25 Maxime van der Linden D&M's Firenze Baltic VDL roosendaal
26 Sabine Alders Dorita Namelus R Minderhout
27 Olivier van der Vaart Faienna L Verdi terheijden
28 Ilse Fens Bacorde Parco Waalre
29 Martine van den Eynden Elegante Mr. Blue Lepelstraat
30 120 Geert Jan Boer Freedom Namelus R
31 536 Boy Peels Ishtar vd Broekkant NN Waalre HC
32 Maxi de Weert Fabulous Kannan Ossendrecht
33 Tim Franssen Fherraro Zirocco Blue gilze
34 Geert Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles roosendaal
35 407 Gert-jan Horsmans Ciana Z Cade Z Tull
36 Koen Leemans Dopharma's C.gonda Z Candillo Z middelbeers
37 Renee de Weert Flower Cardento ossendrecht
38 Leon Kuijpers Kaptein van de Watering Eurocommerce Berlin breda
39 409 Thomas Arendsen Raedt Chananja Landro Tangelo van de Zuuthoeve Tull
40 Kelly Jochems Qwina Quasimodo Z Achtmaal
41 413 Jeanine Schep Vesta Z Vigo D'arsouilles Tull
42 410 Patrick Alkema Favoriet Arezzo VDL Tull
43 459 James Paterson Charmer Girl Cantos Oosteind
44 Sandy van de Ven Google Orlando Van De Heffinck poppel
45 138 Anoek van der Pluijm E.umomia Arthos R
46 Amanda Landeblad Flock Spartacus Dinteloord
47
48 264 kim emmen audi's fiorenza nabab de reve
49 532 Olivier van der Vaart Dianko Diamant de Semilly Terheijden
50 Teun Voets Important s Toulon vlijmen
51 Dries van de Linden D&m's Jam J CONTACT VD HEFFINK roosendaal
52 Sophie de Bruijn Dopharma's Hinkapy Van 't Eige Nabab De Reve loon op zand
53 Karen van Daal S.m.r. Barianta Ovidius Ouderkerk aan de Amstel
54 527 Geert Jan Boer Fascination Vingino Oosteind HC
55 533 James Gilmartin Felix Quatro Z Oosteind HC