Rubriek:1. Klasse:L Groep 1


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsors: Van Kessel Olie - Familie. Nederlof
De beste 12 combinaties worden uitgenodigd voor de L Finale op zaterdagmiddag


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 12 november 2015
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
W Veeke-Aarts
j Petrie
l Graaf
Prijzengeld
1e prijs: € 85.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 55.-
4e prijs: € 45.-
5e prijs: € 35.-
6e prijs: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 107 Anoek van der Pluijm F. Termie R 12 Lasino
2 110 Geert Jan Boer Gaillard 's son Vader Onbekend
3 461 James Paterson Fern W NN Oosteind
4 287 James Gilmartin Gogo NN
5 Martine van den Eynden Google Nonstop 1590 Bwp Lepelstraat
6 461 James Paterson Fern W NN Oosteind HC
7 David Speijer Variety's Bad Boy Carolus Il Breda
8 263 kim emmen audi's good luck eldorado van de zeshoek
9 370 Sacha de Wit Clyde Clarimo Ossendrecht
10 323 Danny Willems Eclips Cardento
11 305 Boy Peels Freak Out VDL Chello II Waalre
12 61 Mark Jespers Easy Boy Cardento Oosteind
13 Frans Burgers Excentriek Ustinov Moergestel
14 399 Gert-jan Horsmans Felix Numero Uno Tull
15 521 Koen Leemans Dopharma's Egorite Namelus R Middelbeers
16 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg loon op zand
17 279 Sindy Kruisselbergen Dopharma's Easy Douglas Middelbeers
18 404 Thomas Arendsen Raedt Elleke Diarado Tull
19 Kelly Jochems Cynthia Z Calvados Z Achtmaal
20 402 Patrick Alkema Alliejandro Ami Z Tull
21 Ingrid Pruisken Anola M Tampa Berkel en Rodenrijs
22 104 Monique Jespers Tip Top's Estafette Zirocco Blue Oosteind
23 Laurie Peeters Capriool Concorde Breda
24 321 Danny Willems Flinstone Arizona
25 Renee de Weert Caliber Indoctro ossendrecht
26 116 Anoek van der Pluijm chloe Z Clintissimo Z
27 111 Geert Jan Boer Mojito Mylord Carthago
28 534 Mischa Everse Farno D'or Heartbreaker
29 301 Martine van den Eynden Dajutha Stakkato
30 515 Ad van Beek Babylon Sr Z Berlin Breda
31 262 kim emmen audi's gamble elvis ter putte
32 Leon Kuijpers fantasy blue Mr. Blue breda
33 Maxi de Weert Cash Flyer Caleandro Ossendrecht
34 Tim Franssen Gambler Z Glasgow vh Merelsnest gilze
35 Jeannette Monden Excellent B Wizzerd Wv Etten-leur
36 516 David Speijer Velvet Guidam de Revel Breda HC
37 Ingrid Broers E-starloma HM Douglas Oud-Alblas
38 62 Mark Jespers Ninjo's Ecolano Corland Oosteind
39 Frans Burgers Frodo Echo van't Spieveld Moergestel
40 400 Gert-jan Horsmans Coanda Z Calvino Z Tull
41 463 James Paterson Eriana NN Oosteind
42 Koen Leemans Dopharma's Faltic H Baltic VDL middelbeers
43 Boy Peels Elandria Quasimodo Z Waalre
44 463 James Paterson Eriana NN HC
45 Sophie de Bruijn Dopharma's Hinkapy Van 't Eige Nabab De Reve loon op zand
46 Sindy Kruisselbergen Dopharma's Eva Zelote Vdl middelbeers
47 403 Thomas Arendsen Raedt chicitita Calvino Z Tull
48 Kelly Jochems Fay Indoctro Achtmaal
49 401 Patrick Alkema Accent Air Jordan Z Tull
50 109 Anoek van der Pluijm Gerlos Vader Onbekend HC
51 112 Geert Jan Boer Fascination Vingino
52 465 James Gilmartin Felix Quatro Z
53 Martine van den Eynden Gaucho Verdi Lepelstraat
54 517 Ad van Beek Une Star De Bacon Quick Star Oosteind HC
55 518 Kim Emmen Audi's Fantasy Cardento Oosteind
56 Sacha de Wit Grease Grison van de Bischop Gilze
57 320 Danny Willems Forza