7 - Klasse Z Consolation


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Stal Mulkhoeve & Lacom Prijs

Aangeboden door: Stal Mulkhoeve & Lacom

Tabel A direct op Tijd 1.30m - Klasse Z (consolation)
KNHS art.238.2.a

Vrijdag 24 juli 2015     *Aanvang: 09.00 uur*       Rubriek: 7


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 24 juli 2015
Tijd: 09:00
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Luc Steeghs Elmo Z?LOTE VDL Baarlo
2 0 Kevin Jochems Ecifee Cicero Z van Paemel Asten
3 0 Mark Martens Drogba Numero Uno Meijel
4 0 Anouk de Ruijter Jiosco Numero Uno Kessel
5
6 Peter Olthof Zorro H Numero Uno langeveen
7 187 Gabryella Dufour Elton John Zento Heeze
8 Jaime Guerra Van der Sar Zento elmpt
9
10 Sylvia Dorssers Zabolotje Van Het Kraaienbos Z Zapatero Vdl Maasbree
11
12 0 Tamara Derckx Carrera Verdi Swolgen
13 Kristian Houwen Edinburgh Vleut Wanssum
14 Eyal Gat Casper Cartano Someren
15 Leonie Verberne Dangelo Tangelo Van De Zuuthoeve asten
16 Rene van Zuilen Cassima Carpo Cassione helden
17 Wendy Hermans Wise Guy Cantos roggel
18 Ellen Smeets Devito Mr Bleu Kessel
19 Eric Jr. van der Vleuten Canavaro De Muze Vader Onbekend Someren
20 0 James Paterson Grand Amour Nabab de Reve Swolgen
21 Kevin Jochems Ma Cherie Conello Asten
22 Jan Maly Ozzy -- Maasbree
23 Tim van den Oetelaar Ecco HX Vittorio Kessel
24
25 Kim Derks Donchalant Larino Bergharen
26 Carlijn Sturme Daytime Dreamer Bd Zurich Asten Heusden
27 Kim Huige Esperance Ustinov Kessel
28 219 Sanne Thijssen White Socks Cantos Sevenum
29 ben Spreuwenberg Chester Z Chellano z kessel
30 Erwin Bos Zonnegoeie Indorado Eersel
31 Niclas Parmler VDL Groep Dimitrie Clarimo Hoogeloon
32 Joep van der Kampen VDL Groep Eldorado Mr. Blue Hoogeloon
33 Niels Bulthuis Born For You -- Dieteren
34 0 Robin van de Wetering Eldorado nn De
35 Rens Spreuwenberg Cienna G Wizzerd Wv kessel
36 Henry de Wulf Ravenna Adelheid Z Rival Z Doenrade
37 0 John Steeghs Enasco Fortuna Lexicon Meterik
38 Malin Parmler Uruiel Ustinov mierlo
39 Robby Krowoza Elisabeth Applaus roermond
40 Manon Hees Don Cello Douglas Meterik
41 186 Gabryella Dufour Egg MCMuffin HDH Guidam Heeze
42 Rob Heyligers Extra Canturano Asten
43 Ingrid Jakobsen Cassia Liberty Condato Swolgen
44 Anne - Marie Poels Ediamo Andiamo Swolgen
45
46 0 Jos Lansink For Cento For Pleasure Meeuwen
47 208 Frank Schuttert Jiggly Cicero van Paemel Z Meeuwen
48 0 Wiel Heber Capira Cartogram Roermond
49 Kim Derks Europa W Numero Uno Bergharen
50 Kim Huige Dame De Coeur Canturo Kessel
51 Niels Knape Dantura Cantura Baarlo
52 0 Sanna Olsson Punjab Perigueux Ospel
53
54
55 Marten Gunnarsson Emerald Pablo Van Berkenbroek Maasbree
56 0 James Paterson Cera Christiano Swolgen
57 Jan Maly Diamond Quick Heto Quick Lauro Z Maasbree
58 Michel Hendrix Entebbe Indoctro Kessel
59 Eyal Gat Vive La Pomme Hors La Loi Ii Someren
60 0 Beau Schuttelaar Firefly Zidane Baarlo
61 Rene van Zuilen Dixie Canturano helden
62 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof swolgen
63 0 Sanne Thijssen Binoche Ukato Sevenum
64 Hilary Scott Oaks Visionary Vivant Elmpt
65 Joy Lammers Erka Calvaro 6 hamont
66 0 Monique van den Broek For Money Onbekend Sevenum
67
68 Rens Spreuwenberg Clavel Z Clearway C H kessel
69 Jorg Gerdener Quickfire Quinar kessel
70 Jaime Guerra Dominick Numero Uno elmpt
71 Maud Schouwenberg Dolce Vita Wz Douglas swalmen
72
73 0 Petronella Andersson Isaac ll d eygendom Auadrillio Wolvertem
74 0 Olivier Philippaerts Ikker Ogano Sitte Meeuwen-gruitrode
75 Mans Buurman Bakato Ukato Roggel
76 Robby Krowoza Campari Sun Cassineto roermond
77
78 Marco Jaspers Contra Contender Swalmen
79 Martien Amendt Da Silva Tolan R Broekhuizenvorst
80 0 Simon Schroeder Explosion Applaus Blerick
81 Frank Schuttert Gk Quentin Quantum Meeuwen-Gruitrode
82 0 Jos Lansink Horizon de Regor Obourg Meeuwen
83 0 Therese Henriksen Fin Fin Chin Chin Meeuwen
84 Emile Tacken Birgita Lord Meterik
85 Ingrid Jakobsen Zsazsa Orlando Swolgen
86 204 Anne - Marie Poels American Dream Cartani Swolgen
87 Kristian Houwen Vona Cantos Wanssum
88
89 Tom Martens Guilder's Empire Of The Sun Carembar De Muze ospel
90 Rodrigo Morgado Bora venray
91 0 Robin van de Wetering Evithya Diarado De
92 Jorn Emschove VDL Groep Allstar Z Air Jordan Z Hoogeloon
93 Kim Rothengatter VDL Groep Sophie Z Chellano Z Hoogeloon
94 Niclas Parmler VDL Groep Ernest Diamant De Semilly Hoogeloon
95 John Steeghs Hurby Wandor van de Misplaere Meterik
96 Ellis Pex Daloa Lupicor Sint Joost
97 0 Joe Clee Ilusionata vh Meulenhof Lord Z Sint Katelijne
98 Olivia Backsell Fourbreaker Heartbreaker Ysselsteyn
99 Paul Janssen A-part Numero Uno Well
100 Jil Buijze Exclusive Lady Zidane Baarland