6 - Klasse 1m40 Groepen springen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Kuypers Kessel Prijs

Kampioenschap Jumping Peel & Maas

Aangeboden door: Kuypers Kessel Infra

Groepen Springen met Winning Round
Winning Round: 12 deelnemers (10 groepswinnaars en 2 'lucky losers')

Donderdag 23 juli 2015     *Aanvang: 17.30 uur*       Rubriek: 6


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 40.00
Datum: 23 juli 2015
Tijd: 17:30
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 0 Jack Dodd Izzy by Picobello Cicero Hünxe
2 0 Kristian Houwen Cilydi Contendro Il Wanssum
3 0 Robin van de Wetering Winston Sydney De
4
5 0 Therese Henriksen Gladstone Nonstop Meeuwen
6 0 Petronella Andersson Norlam des Etisses Quidam de Revel Wolvertem
Groep 2 (0 minuten)
7 Daniel Melis Pepperhill Negro Belfeld
8 Martien Amendt Viox W Kojak Broekhuizenvorst
9 Ralph Slaats Liberty Antara Arpeggio Waalre
10 Liza Tiebot At Last Tampa olst
11 0 Rogier Linssen Donanso Vingino Kessel
12 130 Jos Lansink Go Easy de Muze Vigo d Arsouilles Meeuwen
Groep 3 (0 minuten)
13 191 Dennis Caubergs Zanette Casco Dieteren
14 Rens Spreuwenberg Zodiac Kroongraaf kessel
15 Vicky Helthuis Alexis Namelus R weerselo
16 Emile Tacken Babriola Vittorio Meterik
17 190 Amber Fijen Cassini Cor D Alme 1 Z Dieteren
18 59 Timothy Hendrix Janou For Pleasure Baarlo
Groep 4 (0 minuten)
19 Rodrigo Morgado Tasmina des Terdrix Major d'Olbiche venray
20 Marco Jaspers Alonso Cassini Il Swalmen
21 Viktor Daem Lexus Z -- Gruitrode
22 Niels Knape Cavendish Cantos Baarlo
23 Frank Schuttert Quando Quando Quidam's Rubin Meeuwen
Groep 5 (0 minuten)
24 Sanna Olsson Beau Corland ospel
25 Maikel van Mierlo Dutch-beauleo Z Dutch Capitol Koningslust
26 Jaime Guerra Casper Wizzerd elmpt
27 Luis Escobar Criminal Caretino heide
28 Joy Lammers Zomerfee Van De Broekkant Oklund hamont
29 135 Lucy Davis Chaplin W Vermont Someren
Groep 6 (0 minuten)
30 Jack Ansems Remmits Copacabana Carrado I Poppel
31 Roosje Brouwer Bente Oklund Heide
32 Loewie Joppen Cicer Onbekend Maasbree
33 0 Malin Parmler Chic Cheraa Chacco Blue Mierlo
34 Michel Hendrix Baileys Indoctro Kessel
35
Groep 7 (0 minuten)
36 Patrick Lemmen Tintin de la Pomme Diamant De Semilly Maasbree
37 111 Zoi Snels Quality Time TN Quantum Geesteren
38 218 Simon Schroeder Fascination For Pleasure Blerick
39 Pieter Keunen Mojito Krunch De Breve Kessel
40 143 Jelmer Hoekstra Barrichello Casantos Sevenum
41 43 Joe Clee Vedet de Muze E.T. Cartani Sint Katelijne
Groep 8 (0 minuten)
42 77 Manon Hees Duduza Dulf van den Bisschop Meterik
43 194 Peter Bulthuis Airjody Z -- Dieteren
44 0 Mark Martens Captain Cooper Namelus R Meijel
45 0 Sanne Thijssen Ulena Baloubet Du Rouet sevenum
46 181 Olivier Philippaerts DJ van de Katevennen Darco Meeuwen-gruitrode
Groep 9 (0 minuten)
47 Jan Berben Chilli B Berlin meijel
48 Rob Heyligers Cupido Cantos Asten
49 George Whitaker Tubana Nassau Meeuwen-Gruitrode
50 pieter clemens Tinetto JO Diamant de Semilly Bocholt
51 10 Maikel van der Vleuten VDL Groep Alitta Karandasj Someren
Groep 10 (0 minuten)
52
53 202 Tom Martens Bo-jay Tygo Ospel
54 0 Mathijs van Asten squalls estate foxriver Takashi Van Berkenbroeck Ysselsteyn
55 James Paterson Heras Van 't Verahof nn Swolgen
56 197 Bertram Allen Barnike Baldwin Hünxe