1 - 4 Jarige springpaarden


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Viasana & H.S.I. Prijs

Aangeboden door:
Orthopedisch Kliniek VIASANA & Horse Service International

4 jarige springpaarden - Tabel A op punten (1 ronde)
Juryleden:  Henrik Jan Schuttert & Abdel Saïd

Woensdag 22 juli 2015     *Aanvang: 09.00 uur*       Rubriek: 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 22 juli 2015
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A. Heyligers
H. van Enckevort
L. Linders
G. Bocken
P. Keunen
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 110.-
3e prijs: € 90.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 60.-
6e prijs: € 50.-
7e prijs: € 40.-
8e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Luuk van den Kerkhof Gouveneur Conthargos Kessel
2 Paul Janssen Gambit Brainpower Well
3 Rob Heyligers Genev? e.b. Sandro Boy Asten
4 Pieter Keunen Gaspahr Berlin kessel
5 Tim van den Oetelaar Gino Vingino Kessel
6 Stephanie Jennen Nababette Z Nabab de reve Balen
7 Elke Jaspers Gaia Cardento Swalmen
8 Anne - Marie Poels Cwaprice Celestinus Swolgen
9 Christina Kallmert Garanta Cardento Oirlo
10 Kristian Houwen Gladstone hs Chellthago Z Wanssum
11 Asaf Abudi Gezant Quadros Maasbree
12 Yannick Hendrikx Giovani tcs Balou du Rouet Asten Heusden
13 0 Nicole Mestrom Graatje R Boss Swalmen
14
15 Liza Tiebot Gabri?l smh Azteca Vdl olst
16 Anouk de Ruijter Glenn Zambesi Kessel
17 Jenny Johansson Carlana Z Cancara weert
18
19 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
20 Manon Hees Golden dream Zirocco Blue VDL Meterik
21 Luuk van den Kerkhof Cooper Contendros Kessel
22 Paul Janssen Gare du Nord Indoctro Well
23 Rob Heyligers Gibraltar p Verdi Asten
24 John Steeghs Golden lady Zambesi Meterik
25
26 Martien Amendt Goblet Zacharov Broekhuizenvorst
27 Reggy Hoffmann Gucci Indoctro Helmond
28 Elisabeth Aspen Graziano Whitaker Meterik
29 0 Fleur van Lier Garonne Baltic VDL Sevenum
30 Tom Brinkman Great blue Plot-blue Oud Ootmarsum
31 0 Loewie Joppen King Kong Kannan Maasbree
32 0 Simon Schroeder Linberg W Andiamo Blerick
33 0 Anneke Niels Gloed Indoctro Didam
34 Stephanie Jennen Nababob Z Nabab de Reve Balen
35 Elke Jaspers Gothique Zacharov Swalmen
36 Patrick Lemmen Genua HBC Cantos maasbree
37 Anne - Marie Poels Cartouche Crawford Swolgen
38 Christina Kallmert Geran Quality Time Oirlo
39 Kristian Houwen Girl rv Quality Time Wanssum
40 Jan Maly Good Lord Mylord Carthago Maasbree
41 Asaf Abudi Quelle Dame Quidam de Revel Maasbree
42 0 Yannick Hendrikx Gregor Quidam de Revel Asten
43 Joey Alberti Gigaberlina Baltic VDL einighausen
43 Joey Alberti Gugalu Sheraton einighausen
44 Luuk van den Kerkhof Gainesboro Vingino Kessel
45 Paul Janssen Gio Bustique Well
46 Rob Heyligers Goanita Zandor Z Asten
47 John Steeghs Georgia Ustinov Meterik
48 Pieter Keunen Gitania Cantos kessel
49 Tim van den Oetelaar Fly Kashmir van Schuttershof Kessel
50 0 Oda Charlotte Lyngvar Great Expectation Numero Uno Baarlo
51 Marit Huige Gigi van de Wiel Canturo Nisse
52 0 Willem Greve Gringo Catoki Markelo
53 Tom Brinkman Grodino Eldorado van de Zeshoek Oud Ootmarsum
54 Maud Schouwenberg Gustique Bustique swalmen