Klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht We hebben op zondag nog niet veel deelnemers.
Maar we hebben toch besloten alles door te laten gaan op 2 dagen.
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 11 juli 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 30.-
4e prijs: € 20.-
5e prijs: € 10.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 224 Tijn Vulders nn HC
2 117 Hein van Driel Geronimo-HX Ustinov Heeswijk-dinther
3 182 Micky v.d. Oetelaar Galander t Ustinov HC
4 148 Lotte Van Den Oetelaar gio musterd
5 17 sophie Tolboom Aomia Oklund Loosbroek
6 63 Judith Schippers Arbour Van De Kapel Quasimodo Z Best HC
7 230 Maxin van der Velden Magic color HC
8 47 Romy Diks Generation Up to Date Vorstenbosch
9 98 Didi Dekkers glamour HC
10 100 Janneke Dekkers Glennis-p Spartacus Heeswijk
11 87 Elke van de Broek Evita Zagreb Zeeland
12 203 Katarina Bork goldfever HC
13 164 Huub v.d. Heyden EXPERIMENT Pierrot
14 110 Megan Derks Trust Lux Oploo
15 136 William van der Donk nn HC
16 160 Nicole Korsten Huro's Colissan R. Numero Uno
17 96 Bobbie Maijoor flower rose
18 220 Mark van Dongen Goliath Ukato
19 65 merel van heugten country lady HC
20 216 Max de Mol nn1 HC
21 192 Rodrigo Morgado Emile Cicero Z van Paemel HC
22 119 Hein van Driel Sprankel-Z Spartacus Heeswijk-dinther
23 184 Micky v.d. Oetelaar giovanni s HC
24 207 Anna van den Hadelkamp Father's son Heartbreaker
25 188 Gwen Vogely Catch Me Verdi Heerewaarden
26 70 Thomas-willem van Heel Jagonda Jumpilot Oijen HC
27 150 Tijn Vulders Amor Al Pacino W HC
28 18 Sanne Henselmans Nabuc d'amour Numero Uno Oijen
29 59 Beau Van Berkom Rozan My Jemen Uden
30 161 Natasja Kivits Ecalinde Marlon
31 140 Hanneke Vulders Hazelberg's Eros Contador Heeswijk-dinther
32 137 William van der Donk nn HC
33 129 Solveig Keskela Gerdine Baltic VDL Heeswijk
34 81 Suzanne van Vugt Fineas Namelus R Zeeland
35 71 Cathelijne van Aar Bevers Femke Vleut Uden
36 61 San van Spaendonck El Maestro Maestro Vlijmen
37 55 Daan van Rooij F-ilona Whitesnake Vught
38 52 Cherish van Orsouw Fomara Pierrot Heesvh
39 138 Ad van Duijnhoven Debalias Vaillant
40 51 Anneke Winnemuller Espérance de 'A Calvaro Z Herveld
41 33 Demelza Cannemeijer Fabulous BDV Delatio Nijmegen
42 21 Wendy Bosboom Envy Me Londontimes Vught
43 13 Birgit van Helvoort Can't Touch It Untouchable Vught
44 165 Huub v.d. Heyden Egwel Landcassini
45 101 Janneke Dekkers gioanelli E eldorado Heeswijk
46 90 Kiki Vissers Normann Burggraaf Odiliapeel HC
47 225 Elke van de Broek Tin Tin Triomphe De Muze
48 215 Max de Mol nn1 HC
49 149 Lotte Van Den Oetelaar gaetano musterd
50 58 Aafke Timmermans Godfather Eldorado van de Zeshoek Middelbeers
51 24 Indira Jussen Floyd van de Rietvenne Oscar Eerde
52 83 Isabelle van Dommelen eddie van den hoogeweg Tangelo van de Zuuthoeve Escharen
53 183 Micky v.d. Oetelaar Gaga-Terma WM Zirocco Blue HC
54 120 Hein van Driel Genius Querli Elvis Heeswijk-dinther