Juniors Team Test


<< Back to competition

Bakker de Houthandel Prix

CDI-J
FEI Team Test Juniors, edition 2009, update 2015
Friday April 10th 2015            Arena: 1            Class: 5
Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 10 april 2015
Tijd: 08:00
Jury‘s
E Mr. J. Campos (ESP)
C Ms. M. Sanders (NED)
M Mr. Y. Romanov (RUS)
Prijzengeld
1e prijs: € 130.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 85.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
08:00 1 302 Fabienne Claeys Fabrix Miss Esandri Sandro King LUX
08:08 2 304 Marie Haland Wictory D D-Day 935 NOR
08:16 3 332 Julie KONINX Dabanos Abanos BEL
08:24 4 310 Kristin Biermann Zwetcher Sir Sinclair GER
08:32 5 301 Marjan HOOGE Fulltime Fidermark NED
08:40 6 335 Romee Van Paassen Wup Welt Hit NED
08:48 7 318 Mercedes VERWEY WIOLITA SAN REMO NED
08:56 8 313 Ingrid Rimestad Oestersoeens Don Juan Blue Hors Don Schufro NOR
09:04 9 337 Alexa WESTENDARP DER PRINZ 4 DIAMOND HT GER
Break (20 minuten)
09:32 10 316 Lina JONSSON Barreiro United SWE
09:40 11 303 Lina UZUNHASAN DONNA RAY UNITED USA
09:48 12 322 Maike Mende Soleado Old Sandro Hit GER
09:56 13 330 Marthe Roberg Worsteiner Wolkentanz Ii NOR
10:04 14 320 Veronique VAN DER PANNE BOY BENTLEY Johnson NED
10:12 15 331 Lina DOLK Jouleen Af Hogberget Biggles SWE
10:20 16 328 Aleksandra MAKSAKOVA SCAMPALO 6 SANDRO HIT RUS
10:28 17 311 Kristin Biermann Fanfani 4 Florencio I GER
10:36 18 326 Felicia BRENNSTROM Pay Back Tp Come Back Ii SWE
Break (25 minuten)
11:09 19 314 Numa VERBERNE RIVERDANCE WOLKENTANZ BEL
11:17 20 308 Lisanne ZOUTENDIJK KOSTENDRUKKERS RINGO STAR RICCIONE NED
11:25 21 333 Julie KONINX AVANTI BEL
11:33 22 324 Esmee DONKERS ZAFFIER PAINTED BLACK NED
11:41 23 325 Ellen Karina Horn Zidane Flemmingh NOR
11:49 24 305 Zoe DE BOOIJ Wodan Osmium NED
11:57 25 334 Laura QUINT VELAZQUEZ KRACK C NED
12:05 26 339 Imke Been Toto Divette Metall NED
12:13 27 329 Aleksandra MAKSAKOVA Bojengels Samba Hit Ii RUS
12:21 28 315 Olivia Nistrup LAMM SAN DIOR SANDRO HIT DEN
12:29 29 307 Febe VAN ZWAMBAGT FS LAS VEGAS LORD LOXLEY I NED
Break (15 minuten)
12:52 30 323 Maike Mende Dandy 472 Diamond Hit GER
13:00 31 306 Sofie Andersson Donna Samba Nds Sandro'S Bube SWE
13:08 32 317 Mercedes VERWEY Zarah Oscar NED
13:16 33 321 Delphine BECK ZELION B FARRINGTON BEL
13:24 34 319 Veronique VAN DER PANNE WHATEVER Truppa NED
13:32 35 309 Lisanne ZOUTENDIJK KOSTENDRUKKERS WATTEAU JAZZ NED
13:40 36 327 Laura LUYTEN DARK CHOCOLATE DAMON HILL BEL
13:48 37 312 Sille Engermann Darius Donnerloh DEN
13:56 38 340 Fiji Kjaer Lynge Labanos Abanos DEN
14:04 39 336 Charlotte DICKER SABATINI STEDINGER GBR