Klasse Z 2-Fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 5 april 2015
Tijd: 14:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 30.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 136 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
2 489 James Paterson Eduward Douglas Swolgen
3 499 Aniek Poels Davos Canturo Swolgen
4 31 Alexander Vincentius Caen Olmetta
5 634 Niels Brussen Zonnefee Rhodium Elst
6 573 Wiljan Laarakkers Buckup Ukato
7 54 Frans Burgers Dirkje-e Zirocco Blue Vdl
8 825 Peggy Looymans Erma Larino
9 760 Pascal Uytendaal Cognac Du Vlist Z Calvino Z
10 805 Luc Poels Ashmir Kashmir Van Schuttershof
11 765 Nick Rademaker Gicara
12 303 Nikki de Vries American Dream Renkum Valentino Helvoirt
13 710 Simone Meulman Bella Donna Memphis
14 709 Nina Wallquist Arie Triomphe De Muze
15 711 Kevin Olsmeyer Bredero Namelus R
16 746 Don Sas Dwienette Zento
17 681 Rodrigo Morgado Bora
18 147 Esther Manders NN NN HC
19 130 Gaby van der Bruggen Bellagio Lord Z Vught
20 6 Corstiaan van Steenbergen Wendela Vd Berendskamp Hamlet
21 441 Ricardo Slooff Evitamorka Douglas Grave
22 109 Chenna van de Spek Wiseguy Indoctro
23
24 451 Anke Jansen Zicorlien Indoctro Horssen
25 80 Maxin van der Velden Chantella Blue Chacco Blue
26 762 Santa Steinberga Beau Indorado
27 138 Arnold Boerekamps S.l.i. Cashmaker Cassini I Asten
28 492 James Paterson Heras Van 't Verahof nn Swolgen
29 504 Aniek Poels amour grande nabab de reve Swolgen HC
30 32 Alexander Vincentius Horatio Nabab de Reve
31 632 Niels Brussen Ter Waele Vierette BD Contendro Il Elst
32 576 Wiljan Laarakkers Carinja La Haya Numero Uno
33 49 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z
34 48 Peggy Looymans Wholly Van De Kapel Krunch De Breve
35 59 Glenn van de Ven Ziezo Mermus R
36 174 Aniek Jansen Hiphop Tangelo Van De Zuuthoeve Altforst
37 252 Esther Reuvers Bonheur Riverman Lithoijen
38 607 Anouk Lam Donna Viento Uno W Wiunterswijk
39 761 Pascal Uytendaal Double Blue Zirocco Blue Vdl
40 766 Nick Rademaker Gicara HC
41 712 Kevin Olsmeyer Dalvaro Calvaro Z
42 745 Don Sas Cleopra Atlantic
43 680 Rodrigo Morgado Wappu Chacco blue
44
45 139 Arnold Boerekamps Casa Nova Chamberlain Z Asten
46 490 James Paterson Cathabanta Casantos Swolgen
47 801 Max de Mol Quinken Quintero
48 33 Alexander Vincentius Doraya-m Canturano
49 633 Niels Brussen Qrack.bd Quality Elst
50 575 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck