Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Deze lijst is voorlopig
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 3 mei 2015
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A van Heeswijk
I Korsten
W van Stiphout
Prijzengeld
1e prijs: € 80.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 255 John Josephs Call Me Handsome Hdh Contendro Heeze
2 441 Leon Hegge Douglas X
3 455 Stijn van der Velden Condor Z Contact vd Heffinck X
4 354 Robbert Ehrens Ecusson V Gentleman Sevenum
5 346 Jan Toelen Concanto Triomphe De Muze Gemonde
6 344 Kim Vos Cayenne Z Caridor Z Eethen
7 335 Jan Conijn Chaplin Carthino Z Breugel
8 276 Harry van Dooren Lennox Griffin -- Geldrop
9 202 Sanne van Gendt Lincom's Allieandro CL Z Ami Z Nuenen
10 94 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
11
12 307 Michael Whyte Context Contendro I Someren
13
14 330 Lisa Aarts Zipper Haarlem Helvoirt
15
16 250 Gabryella Dufour Eminence Hdh Arezzo VDL Heeze
17 191 Aafke Timmermans Evert Zirocco Blue Vdl Owmiddelbeers
18 75 Simone Verbakel Sientje Schijndel
19 90 Yentl Tops Dame blanche Quasimodo van de molendreef Veldhoven
20 325 Marco van Beers C'est Bon Gln Numero Uno Liempde
21 235 Julia Geers Darwin Quantum Breugel
22 133 Mandy Jansen Dabrina S Major De La Cour Breugel
23
24
25 56 Michael Grijmans Bepomein Chacco Blue Erp
26 317 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo Weelde
27 28 Britt van Golstein Brouwers Winston Osmium Asten
28 411 John Josephs Elsje Lady HDH Douglas X
29 139 Judith van den Nieuwenhuijzen Larry Landjonker Sint-oedenrode
30 8 Anne-martine van Liere Ermis Mozart des Hayettes Weert
31 33 Juliet Bosshardt Dutch Pride VDT Dutch Capitol Veghel
32 457 Robbert Ehrens Cunset-bo Tolan R Sevenum
33 67 Marion Merks Dolf Nagano St. Oedenrode
34 308 Michael Whyte Consano Con Air Someren
35 116 Tristan Marchal Aranca Mermus R Someren
36 222 Muriel Koelen Look At Me Hors La Loi Ii Den Bosch
37 402 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl X
38 336 Jan Conijn Centos Chippendale Z Breugel
39 144 Gert Willemse Casan Uptown Weelde
40 177 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
41 393 Elle van Daal Evita Marius Heeswijk
42 298 Jolein Roestenburg Karthoum du Keske Keops De La Lande Breugel
43
44 149 Leonie Verberne Dinant Numero Uno Asten
45 443 Leon Hegge I-SPY HDH Douglas X
46
47
48 301 Esther Wijlaars Voque Oklund Geldrop
49 289 laura van de ven Vickie Pacific Eersel
50 279 Peter van Gaal Elstar Indoctro Gemonde
51 24 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
52 128 Rosanne Janssen Chelsea Contact Vd Heffinck Lierop
53 7 Anne-martine van Liere Cup Of Coco Vls Wall Street Weert
54 110 Myrna de Ridder Barbos S nn Nuenen
55 132 Mandy Jansen Amadeus S Z Andiamo Z Breugel
56 167 Rian Smits Amay Artos Z Ommel
57
58 309 Michael Whyte Cassinha Cassini Il Someren
59 412 John Josephs Dublin HDH Cardento X
60 233 Yentl Tops Zamara Pacific Veldhoven
61 352 Robbert Ehrens Chacco Me Biolley Chacco Blue Sevenum
62 444 Leon Hegge Erosa HDH Arezzo VDL X
63 84 Anique Sijkens D'avange K Massimo X
64 91 Leonie Verberne Dangelo Tangelo Van De Zuuthoeve Asten
65 431 Gabryella Dufour Egg MCMuffin HDH Guidam X
66 29 Britt van Golstein Brouwers Dascin Rascin Asten
67 342 Thom van Dijck Cinderella Z Chacco Blue Sint Oedenrode
68 339 Jan Conijn Djustus M Vader Onbekend Breugel
69 98 Harry van Dooren Balou startrek Geldrop
70 368 Jeroen op 't Veld nn X
71 418 Anne-martine van Liere Dellejojo Vls Wall Street Weert