9. L 2 fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

L 2-fasen special – art 274.5f


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 18 oktober 2020
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 398 Marcel Willems La Prima Donna nn P-L
2 259 Daan Adams DHL condor z contact van de heffink P-L
3 302 Elisa Brouwers Kathleen S Eldorado van de Zeshoek P-L Mierlo
4 331 Jens van der Meer Kensington Global Express P-L Tilburg
5 338 Malin Vikstrom Laruby MBF Grandorrado P-L Hoofddorp
6 284 Stijn Theeuwes Kwinesse Grand Slam VDL P-L Veldhoven
7 29 Ad Reijrink Forever Indoctro P-L Diessen
8 306 Kealey Vroomans Chianti Argentinus P-L Eindhoven
9 263 Dianne Merks Kwibus Cidane P-L Sint Oedenrode
10 213 Pleun Versteijnen Wizard Lupicor P-L Poppel
11 212 Dorris Versteijnen Bravo Quantum P-L Poppel
12 182 Monique Hendriks Acrobat G&C Z Atomic Z P-L HC
13 99 Jelske Dekkers Sentinel's vince vragant Z P-L Sprang-capelle
14 340 Malin Vikstrom Kentucky MBF Quint P-L Hoofddorp
15 349 Rob de Bruyn Tinka’s Junior Tinka’s Boy P-L
16 357 Gwenda Molle Encore Bamira Chippendale Z P-L Rosmalen
17 354 Michelle Swinkels Florette D’Hyrencourt Udancer Hero P-L Moergestel
18 301 Elisa Brouwers Enya S Z Elvis ter Putte P-L Mierlo
19 116 Sanne de Jong Ida H I’am Special de Muze P-L Tilburg
20 144 Lieke van Mierlo Elin's Corland P-L
21 135 Michelle Das Indigo Blue S Plot Blue P-L Son En Breugel
22 332 Jens van der Meer Plopsa Blue Z Plot Blue P-L Tilburg
23 339 Malin Vikstrom Laitany MBF Grandorrado P-L Hoofddorp
24 123 Kimberley Paymans Quibus of Greenhil Z Quilimbo P-L Hilvarenbeek
25 120 Sophie Steenbakkers Wielbraek’s Perfect Color Le Diamant Horta P-L Best
26 293 Jan de Brouwer Ganou Nabab De Reve P-L Vlimmeren
27 297 Stijn Theeuwes Calypso D'Ataggi Z Connor P-L Veldhoven
28 295 René van der Loo Big Spender Dulf van den Bisschop P-L Biezenmortel
29 292 Ben Gerlings KAFKA HDH Baloubet du Rouet P-L Heeze
30 252 Isa Verhoeven Wincaja Indoctro P-L Diessen
parcours verkennen (10 minuten)
31 236 Guus Mulders Debalias Vaillant P-L Berghem
32 235 Anouk Mulders Kay Harley vdl P-L Berghem
33 210 Annelies Boer Jurenco Casimo P-L Nispen
34 207 Moniek Wouters Dorana's Jorana Dakar VDL P-L Hulsel
35 115 Nanica Upessy Ziezo Celano P-L Dongen
36 74 Levi Driessen In The Pocket Z Inar C P-L Cromvoirt
37 118 Mike Kouwenberg High up P Berlin P-L Veldhoven
38 113 Annet Janssen Izinia Etoulon P-L Prinsenbeek HC
39 48 Frans Burgers Laptop Grandorado P-L Moergestel
40 342 Malin Vikstrom Jessey MBF Nn P-L Hoofddorp HC
41 244 wouter van den broek ice star e-star P-L
42 82 Wilbert de Haas Kress Eldorado v d zeshoek P-L Sint Oedenrode
43 83 Nol van de Pas Nagri Nevada nn P-L Kaatsheuvel
44 84 Rik van de Pas Action Hero nn P-L Kaatsheuvel
45 110 Judith Martens I Am Going For Gold Bubalu VDL P-L Nijnsel
46 260 Daan Adams DHL come one vivienne cordobes P-L
47 103 Laurentia de Lange Amore di Gracio Emilion Van ‘t Schaaphof P-L Prinsenbeek
48 97 Pascale Steenbakkers Jackpot Ukato P-L Best
49 183 Monique Hendriks LuckLady Ganzelot P-L
50 80 Jelske Dekkers Sentinel's Omer I am Moerhoeve's Star P-L Sprang-capelle
51 65 Wim van Hoof Juf Blue Plot Blue P-L Netersel
52 62 Kimberly Verbraak Hero Wiensender P-L Baarle-nassau
53 58 Luuk van de Sande Wannebee Lupicor P-L Liempde
54 47 Yindee van Wanrooij Kiki-Carmen Chaman P-L Moergestel
55 59 Daan van de Sande Kay Eldorado vd Zeshoek P-L Liempde
56 230 Ruby de Kok Je T’aime Entertainer P-L Den Bosch HC
57 25 Marieke van Overbeek Davini Darius P-L Oirschot
58 189 Karlijn van Roy D-Jopie-R Spielberg P-L Oirschot
59 6 Lieke Bekkers Fernet Fichera Indoctro P-L Liempde
60 209 Annelies Boer Lucara Gandorado TN P-L Nispen
61 341 Malin Vikstrom Jessey MBF Nn P-L Hoofddorp