8. B Klassiek direct op stijl


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B direct op stijl  – art 280 lid 5


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 18 oktober 2020
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 139 Mark Jespers Caretina NN P-B HC
2 249 Cas van der Mierden Goya-S Andiamo P-B Oost West En Middelbeers
3 285 Corstiaan van Steenbergen Fanny girl van de Berendskamp Tromphe de Muze P-B Gameren
4 347 Didi Dekkers Huro's jessica mundig r Huro's winston jumper r P-B
5 300 Elisa Brouwers Jinty Nn P-B Mierlo HC
6 152 Leyla Aydin Jasmin Carat P-B Eindhoven
7 318 Jorn van Kuyk fair Zirocco Blue P-B Langeweg HC
8 10 Alessa Dalessi Ikke Ikke H NUMERO UNO P-B Oirschot
9 335 Malin Vikstrom Laitany MBF Grandorrado P-B Hoofddorp HC
10 344 Thijs van Boxtel Lacara Hotspot P-B
11 372 Erik Kroot Orange Juice Apple Juice P-B Baarle-nassau HC
12 381 Evi Janssen Desteny D nn P-B
13 359 Loes Hoppenbrouwers Raf Regress P-B Best
14 383 Yvonne Daandels Uruguay NN P-B
15 107 Aafke Timmermans Lucky Great Blue P-B Middelbeers HC
16 311 Britt Schippers Lightning S Hermantico P-B Berlicum
17 53 Sita Van Kastel Just in Time Hx Entertainer P-B Oirschot
18 319 Jorn van Kuyk argus Z argentinus P-B Langeweg HC
19 336 Malin Vikstrom Laruby MBF Grandorrado P-B Hoofddorp HC
20 221 Rudi van der Heijden Lotto Entertainer P-B Boxtel HC
21 309 Floor Schippers Mr Jingles Horse la Loi ll P-B Berlicum
22 308 Renée Elsbeek Chimmy Choo Clearway P-B Veldhoven
23 298 Elisa Brouwers Larentino Kannan P-B Mierlo
24 373 Erik Kroot Pina Colada Kafka vd Heffing P-B Baarle-nassau HC
25 294 else geerts Lune Deauville De La Vie P-B Hoogeloon
26 283 Stijn Theeuwes Kwinesse Grand Slam VDL P-B Veldhoven
27 278 Frans Burgers Laptop Grandorado P-B Moergestel HC
28 271 Anique Timmermans Chique Jolie Daloxe Corton P-B Schijndel
29 227 Tessa Meurs Dolce Vita Lucky Boy P-B Oirschot
30 90 Gaby van der Bruggen Quanta Costa van de Vlinderval Andiamo P-B Vught
parcours verkennen (10 minuten)
31 170 Patricia van Oorschot Hatseflats Voice P-B Helmond
32 380 Yindee van Wanrooij Lily-Carmen Elvis ter Putte P-B Moergestel
33 187 Sophie Steenbakkers Lekar Dakar P-B Best HC
34 337 Malin Vikstrom Kentucky MBF Quint P-B Hoofddorp HC
35 185 Sem Van Alebeek Napoli Z Eurocommerce Napels P-B Schijndel
36 184 Monique Hendriks Litalica Vagrant P-B HC
37 153 Melissa Das Pippa Merci Dieu-Merci P-B Son En Breugel
38 345 Thijs van Boxtel Last Night Cornet Obolensky P-B
39 348 Didi Dekkers Huro's hanna mundig r Huro's winston jumper r P-B
40 146 Noortje Gevers Sophie Chaman P-B Sint-oedenrode HC
41 313 Britt Schippers Daddy's Girl Contact vd Heffinck P-B Berlicum
42 61 Anouk Westerman Lorenzo Arezzo P-B
43 71 Anne de Beer La grande bourse Farfan M P-B Sint Oedenrode
44 122 Skylar Walker Artic Z Artist Z P-B Oirschot
45 111 Kiki Louwers Edelfee van www.olland.biz ERP van www.olland.biz P-B Oirschot
46 114 Jenny van Rijsewijk-voskens Handine Canturano P-B Oisterwijk
47 140 Mark Jespers Leeuw NN P-B HC
48 104 Megan Smit Jane Z Johny Boy II P-B Etten-leur
49 93 José Mulders - Smetsers Yent Storm P-B
50 100 Femke Koks Gigi Saffier P-B Baarle-nassau
51 108 Aafke Timmermans Kazou Don Diablo P-B Middelbeers HC
52 374 Dorris Versteijnen Kiekeboe Freedom P-B Poppel
53 218 Pleun Versteijnen Wizard Lupicor P-B Poppel
54 3 Judith Schippers Phadow Z Pablo van Berkenbroek P-B Best
55 96 Pascale Steenbakkers Wielbraek’s Ladies First Arezzo VDL P-B Best
56 79 Jelske Dekkers Sentinels pepper Nn P-B Sprang-capelle
57 76 Arlette Verschuren Verbo’s Khalifa Casago P-B Tilburg
58 75 Manon van Iersel Jyraja J Toulon P-B Eindhoven
59 5 Johan van de Sande Annie Oakley Kannan P-B Oisterwijk
60 72 Robin Scheepers Kelodie Luxor v/d Coninckshoeve P-B Eindhoven
61 91 Gaby van der Bruggen Liverna Hampshire VDL P-B Vught
62 57 Luuk van de Sande Tessa Girl Z Tsar Hero P-B Liempde
63 36 Yindee van Wanrooij Lourdes Grandorado P-B Moergestel
64 258 Daan Adams DHL condor z contact van de heffink P-B
65 27 Githa van Beurden Lugano B Hermantico P-B Hilvarenbeek HC
66 34 Nanette Dohmen Beach Boy Riverman P-B Best
67 397 Yves Willems Kirby nn P-B
68 141 Mark Jespers Lugano V nn P-B HC
69 21 Bente Kuipers Jia-Li van de Eikhoeve Joli-Coeur 2 P-B Boxtel
70 211 Jente Tops Gamellie Tangelo van de Zuuthoeve P-B Vessem
71 395 Bente Kuipers Jia-Li van de Eikhoeve Joli-Coeur 2 P-B Boxtel HC