3. L 2 fasen special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

L 2-fasen special – art 274.5f


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 17 oktober 2020
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 28 Ad Reijrink Forever Indoctro P-L Diessen
2 385 Koen Leemans Kurioza H F-One USA P-L Middelbeers
3 174 Leon Kuijpers Kynan Envoy P-L Breda
4 190 ALice Lazzarini nn -- P-L
5 40 Frans Burgers Laptop Grandorado P-L Moergestel
6 216 Iris Looymans Kupardie cidane P-L Vught
7 245 Piet Van Aarle Anyway n P-L
8 254 Daan Adams DHL condor z contact van de heffink P-L
9 321 Kirsten Nederpel Eclipse Vaillant P-L Lith
10 362 Malin Vikstrom Karachy MBF Chaman P-L Hoofddorp
11 363 Malin Vikstrom Karachy MBF Chaman P-L Hoofddorp HC
12 166 Spencer Roe NN nn P-L Dinteloord
13 186 Levana Kraus Kolkide Vittorio P-L Oss Brabant
14 167 Hanneke Kuijs Ivy nn P-L
15 145 Babette Jochems Eridain Wittinger VDL P-L
16 291 Jan de Brouwer Ganou Nabab De Reve P-L Vlimmeren
17 355 Eva van Zantvoort Go Nobel n Q. Breitling LS P-L Valkenswaard HC
18 369 Malin Vikstrom Kentucky MBF Quint P-L Hoofddorp
19 375 Marwin van den Nieuwenhuijzen Kadhir Gasquine Tag P-L Hoogeloon
20 356 Eva van Zantvoort Go Nobel n Q. Breitling LS P-L Valkenswaard
21 386 Koen Leemans Jay Jay van Gogh P-L Middelbeers
22 387 Koen Leemans Gem vd Riloo nn P-L Middelbeers
23 407 Georgina Maas Gravin Trojka s Zirocco blue VDL P-L
24 269 Ilse Hoogesteger Accuraat Z Atomic P-L Nistelrode
25 129 Jeanice van de Spek Kornet’s ice Cornet obolensky P-L Heesch
parcours verkennen (10 minuten)
26 411 Josephine Gremmen Investment Elvis ter Putte P-L Schelluinen
27 393 Fleur Leemans Rocky De Morimenta Lincolm L P-L Middelbeers
28 320 Roos van Sprang Celeste Commanchi P-L Oirschot
29 392 Renee Meijer .Kobalt Harley VDL P-L Middelbeers
30 191 ALice Lazzarini nn -- P-L
31 112 Matthijs Boer Gee Whizz It's a Vinia Last Man Standing P-L Alphen
32 175 Leon Kuijpers ijzermolen's kanani kannan P-L Breda
33 370 Malin Vikstrom Jessey MBF Nn P-L Hoofddorp
34 11 Koen Kruiskamp Saint James Cruising P-L Den Bosch
35 193 ALice Lazzarini nn -- P-L
36 98 Yvonne Brosens Zidane Silverstone P-L Dongen
37 255 Daan Adams DHL come one vivienne cordobes P-L
38 95 Pascale Steenbakkers Jackpot Ukato P-L Best
39 77 Teun van Hees Kyano DMH Cardento P-L Meerle
40 68 Isabelle de Groot Hokus pokus van de Grenshoeve Indoctro P-L Riel
41 54 Luuk van de Sande Wannebee Lupicor P-L Liempde
42 222 Suzanne Bens Khaleesi Zambesi P-L Escharen
43 42 Yindee van Wanrooij Kiki-Carmen Chaman P-L Moergestel
44 130 Jeanice van de Spek Kaderas js Cornet obolensky P-L Heesch
45 39 Frans Burgers Citoloma Z Calvaro P-L Moergestel
46 214 Milou Verhoeven amber Rash R P-L Schijndel
47 33 Britt van der Linden Ikupardie Dakar P-L Haaren
48 192 ALice Lazzarini nn -- P-L
49 18 Karlijn van Roy D-Jopie-R Spielberg P-L Oirschot
50 396 Maarten van de Goor Ha Mona LIza Vigaro P-L Uden