2. B klassiek direct op stijl


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

B direct op stijl art 280 lid 5


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 17 oktober 2020
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 217 Sidney Renders nn nn P-B Son En Breugel HC
2 200 Connie Sturgess Kensi Verdi P-B Gemonde
3 380 Yindee van Wanrooij Lily-Carmen Elvis ter Putte P-B Moergestel HC
4 324 Esther Reuvers Kyraline Dakar VDL P-B Oijen
5 376 Marwin van den Nieuwenhuijzen Key Apart Cidane P-B Hoogeloon HC
6 281 Judith van Kemenade Indigo Blue Plot Blue P-B Best
7 92 José Mulders - Smetsers Yent Storm P-B
8 88 Gaby van der Bruggen Liverna Hampshire VDL P-B Vught
9 273 Anouk Bouman Ophelio Contendro 1 P-B
10 233 Kim Jacobs pinot gris Dieu merci P-B Klein Zundert HC
11 279 Babette Schuring Gianna Indorado P-B Best
12 282 Jens van Giersbergen Limited Edition Fee Hermantico P-B Best HC
13 290 Monique Aarts Kapital Girl Don Diablo P-B Tilburg HC
14 325 Esther Reuvers Legend Nassau P-B Oijen HC
15 343 Nicole van Dinther Hinanda Numero uno P-B
16 323 Anke van den Brand Kratos V Zapatero VDL P-B Teeffelen
17 322 Evy Kras Tatum Ag Z Tornesch P-B Macharen HC
18 314 Emma Weber Lazar P Zapatero VDL P-B Boekel
19 312 Suzanne Bens Korrie van den Hoogeweg Action Breaker P-B Escharen HC
20 268 Ilse Hoogesteger Kuriosa Freeman VDL P-B Nistelrode
21 264 Dianne Merks Kwibus Cidane P-B Sint Oedenrode
22 365 Malin Vikstrom Laruby MBF Grandorrado P-B Hoofddorp HC
23 253 Daan Adams DHL condor z contact van de heffink P-B
24 377 Marwin van den Nieuwenhuijzen Kate Colestus P-B Hoogeloon HC
25 121 Skylar Walker Artic Z Artist Z P-B Oirschot
parcours verkennen (10 minuten)
26 124 Leyla Aydin Jasmin Carat P-B Eindhoven
27 136 Noortje Gevers Sophie Chaman P-B Nijnsel HC
28 7 Gertjan van der Heijden Lolette Quantum Leap Zapatero VDL P-B Boxtel
29 364 Malin Vikstrom Laitany MBF Grandorrado P-B Hoofddorp HC
30 172 Connie Sturgess Khalvaro HSH Calvaro Z P-B Gemonde
31 109 Judith Martens I Am Going For Gold Bubalu VDL P-B Nijnsel
32 169 Pascalle van Boxtel Inez Habana nn P-B HC
33 366 Malin Vikstrom Kentucky MBF Quint P-B Hoofddorp HC
34 2 Judith Schippers Phadow Z Pablo van Berkenbroek P-B Best
35 358 Loes Hoppenbrouwers Zamara Pacific P-B Best
36 128 Jeanice van de Spek Legend JS Cornet obolensky P-B Heesch HC
37 234 Kim Jacobs Let’s Go Diarado P-B Klein Zundert HC
38 117 Robin Scheepers Kelodie Luxor v/d Coninckshoeve P-B Eindhoven
39 101 Donna van der aa Clonterm Miss Calvaro Calvaro Van De Rechri P-B Berlicum
40 94 Pascale Steenbakkers Wielbraek’s Ladies First Arezzo VDL P-B Best
41 89 Gaby van der Bruggen Quanta Costa van de Vlinderval Andiamo P-B Vught
42 67 Isabelle de Groot Iroma-d Numero-Uno P-B Riel
43 36 Yindee van Wanrooij Lourdes Grandorado P-B Moergestel HC
44 35 Frans Burgers Laptop Grandorado P-B Moergestel
45 26 Githa van Beurden Lugano B Hermantico P-B Hilvarenbeek HC
46 22 Bente Kuipers Jia-Li van de Eikhoeve Joli-Coeur 2 P-B Boxtel
47 16 Patty Heymans Royal Summer Royal Class P-B Eindhoven
48 226 Tessa Meurs Dolce Vita Lucky Boy P-B Oirschot
49 171 Connie Sturgess Cardozo Z Cicero P-B Gemonde
50 8 Gertjan van der Heijden Lipstick HX Entertainer P-B Boxtel
51 394 Bente Kuipers Jia-Li van de Eikhoeve Joli-Coeur 2 P-B Boxtel HC
52 413 Sindy Kruisselbergen Jack sparrow Kannan P-B Weelde
53
54
55
56
57
58
59
60 406 Ozgur Ozkan Happy Girl nn P-B Helmond HC