Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Extra rubriek klasse L

parcours : 2fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 30 juli 2020
Tijd: 08:00
Prijzengeld
1e prijs: € 120.-
2e prijs: € 90.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 114 Willem Verdonk Blom's kickn 'it gullit P-L Oudenbosch
2
3
4 909692 Renske Kroeze Kyandro vh Buitenland nn P-L Prinsenbeek
5 Patricia Nouws Jamorka Dakar VDL P-L Etten-Leur
6 909691 Brian Martens Invincible-Versent SA Flow-Versent SA P-L Etten-leur
7
8
9 Tamara Klop Kadootje ter putte Elvis ter Putte Oudenbosch
10 emily mason NN THUNDER VD ZUUTHOEVE P-L DINTELOORD
11 909689 Rowen Jansen Iaviano nn P-L
12 206 Ingrid Broers Jimmy Choo Glasgow van het Merelsnest P-L Hoeven
13 279 Koen Leemans Gem vd Riloo nn P-L
14 Kirsten Kreemers Ivy Bos Berlin Nuenen
15 395 Morten Djupvik C-Huracan Z Castino P-L Wagenberg
16 Naomi Muller Kairoan Farfan M P-L Barendrecht
17 Pieter Rutten Catwalk BB Coridon van t&L P-L rucphen
18 Laurentia de Lange Amore di Gracio Emilion Van ‘t Schaaphof P-L Prinsenbeek
19 Stijn Testers kyvana Dallas VDL Kruisland
20 120 Aimee van Gerwen Keronique Harley VDL P-L
21 Annelin Schrauwen Santos Goodtimes P-L Schijf
22 Anne van der Torre Jewel'S Jägermeister Verdi TN Rotterdam
23
24 79 Caron Kommers Durore Winningmood P-L
25 221 Floor Weemaes Chaplin Contact van de Heffinck Wouwse
26 115 Willem Verdonk Blom's Kingston nn P-L Oudenbosch
27 127 Frederique Brouwers Calidor Z nn P-L
28 Nikita Cheung Chellina van de Laarse Heide Z - Zundert
29
30
31
32 278 Koen Leemans Kurioza H F-One USA P-L
33 376 Meike Boone KV Kingsley Quasimodo Z P-L
34 211 Danny Willems Irocco Zirocco blue vdl P-L
35 227 Gabryella Dufour Lambada nn P-L Neerkant
36 95 Jake Hunter Papin nn P-L Putten
37 Eva Stad Hotmail Mylord Carthago P-L Geertruidenberg
38 Leon Kuijpers Karona B Zirocco blue vdl P-L Breda
39 396 Kim Vos Countach Z Castino P-L Eethen
40 255 Jilly Laros Hakan Tangelo van de Zuuthoeve P-L Langeweg
41 Jelske Dekkers Sentinel's Omer I am Moerhoeve's Star Sprang-Capelle
42 128 Frederique Brouwers Mullentine High Society parco P-L
43 478 Mila Everse jelka vigo d'arsouiiles P-L Waddinxveen
44 477 Mischa Everse Dudock Darco P-L Waddinxveen
45
46 480 Senna Everse Kornetta Cornet Obelensky P-L Waddinxveen
47
48 Charlotte Broeders Huckalucka z Hooch dkz P-L Prinsenbeek
49 Cecile Klaassen J'adore Tornesch P-L Made
50 Patricia Nouws Kamorka Freeman vdl P-L Etten-Leur
51 909696 Renske Kroeze Hype nn P-L Prinsenbeek
52 909695 Joyce Rijk Shadeena de Landetta Z Stakkato P-L Made
53 Tamara Klop Karpe Diem Toulon P-L Oudenbosch
54 909820 Kaylee Heynen Thalita Z NN P-L Steenbergen
55 191 Maxime van Andel Amigo nn P-L Vragender
56 2 Sofie van Looveren Lollypop vd Mereyt nn P-L
57 Kirsten Kreemers Kadorena Dakloxe Corton D.N. Nuenen
58 Stijn Testers Lamborghini Dallas VDL P-L Kruisland
59 46 Tom Fonken Confetti z Coup de coeur P-L Meerle
60 Christy Dictus Candy crush JVH Z Cigaret JVH Z P-L Achtmaal
61 3 Joppe van Looveren Nesquick vd Mereyt nn P-L
62 909838 Thijs Machielsen Isarina nn P-L Weelde
63 446 Mario Gamboa Ketoulle nn P-L Putten
64 460 Danny Willems Kaylinde nn P-L
65 96 Jake Hunter Starman nn P-L Putten
Sleeppauze (10 minuten)
66 252 Josephine Gremmen Investment Elvis ter Putte P-L
67 81 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg P-L
68 Nikita Cheung Kwitoulon van de Laarse Heide - Zundert
69 223 Gabryella Dufour Kannan Jr. nn P-L Neerkant
70 Sigrid van Wensen Dupp Deejay Z Dutch Capitol P-L Bergen op Zoom
71 4 Siebe van Looveren Kwatra van de Mereyt nn P-L
72 Pieter-jan de Visser BAMADAY Z Bamako de muze P-L woensdrecht
73 Sanne van Loon Dutchman Z Dutch Capitol Ossendrecht
74 909635 Leon Kuijpers ijzermolen's kanani kannan P-L Breda
75 48 Rik van de Pas Number One Numero Uno P-L
76 32 Nol van de Pas Sandro van de Bernsehoeve Z Sandro Boy P-L
77 294 Maxi de Weert Javaro van stal romano Cardento P-L Ossendrecht
78 Femke Braat Julita Emerald P-L Etten-Leur
79 150 Britt De Groen Millstreams Kasara nn P-L
80 Rob de Bruyn Tinka’s Junior Tinka’s Boy P-L Hooge Mierde
81 Pleun de Weijer Gamorka P Azteca VDL Breda
82 Bibi van Gehlen Heimtanz PR Hirtentanz P-L Nuland
83 479 Senna Everse kamilla casago z P-L Waddinxveen
84 909827 Charles Berron Clementinne nn P-L Dinteloord
85 465 emily mason THOR S THUNDER VD ZUUTHOEVE P-L Dinteloord
86 310 Jinte Naets Florence S Quasimodo v/d Molendreef P-L
87 Christy Dictus Hosdi van Beek Hos D'o P-L Achtmaal
88 162 Mandy Grootegoed Pivte de Vinck nn P-L Heerle
89 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen Op Zoom
90 Marieke de Bart Chapeau Z Cavalo Z P-L sHeer Abtskerke
91 207 Marilyne van Hoey Smith Cousteau Coupe de Coeur P-L
92 Kelly Jochems Cobold nn P-L Achtmaal
93 Casper Timmermans Ninjo's Juup NN P-L Waspik
94 398 Barna Burucs Tai-Pomme nn P-L
95 909790 Siebe Kramer Ceres D’ouilly Kannan Oud
96 102 Jake Hunter Nikey Numero Uno P-L Putten
97 Mario Gamboa Klitsko NN P-L Putten
98 461 Danny Willems Kiekum nn P-L
99 Maxi de Weert Kadanz D HJ Elvaro P-L Ossendrecht
100 193 Maxime van Andel Ella nn P-L Vragender
101 196 Melvin Greveling Jicky P nn Vragender
102 909823 Nikita Cheung Naberlina vd Laarse Heide Nabab de reve P-L Zundert
103 Morten Djupvik Cavalini Cavalo Z P-L Wagenberg
104 45 Naomi Muller Hurillo Chello 3 vdl P-L Barendrecht
105 Casper Meegdes I'm Number One nn P-L Huijbergen
106 31 Nol van de Pas Nico van de Bernsehoeve Z Numero Uno P-L
107 33 Rik van de Pas Fallon nn P-L
108 Pieter Rutten For Joy BB For pleasure P-L rucphen
109 253 Cheyenne Meijers Joletta Harley VDL P-L Echt
110 909636 Leon Kuijpers Kiss me Promesse nn P-L Breda
111 Pieter-jan de Visser For2day z For pleasure P-L woensdrecht
112 280 Renee Meijer .Kobalt Harley VDL P-L
113 Herwin Braat Arko Silvio I P-L Etten-Leur
114
115 281 Fleur Leemans Edimero FL Warrant P-L
116 Willem Verdonk Kiam BLH Don diablo hx P-L Oudenbosch
117 Olivier van der Vaart Jaltha Zeldenrust Carrera P-L Terheijden
118 311 Jinte Naets Olivia JW nn P-L
119 312 Sander Kenis Orini van de middelstede nn P-L
120 313 Thomas Vlaminckx Istar van de Beekhoeve nn P-L
121 Maxi de Weert Krazy Express T Global express P-L Ossendrecht
122 353 Cherish van Orsouw King Cidane Cidane P-L
123 355 Bianca Schoenmakers Gumo MP nn P-L
124
125 469 Carlijn Roepel Enzo DH Indoctro P-L
126 444 Jens Thys Fyenco nn P-L Beringen
127 527 Casper Meegdes Perdona van het Goemanshof Vigo D'arsouilles P-L
128 526 Annelies Boer Miera vd Halhoeve Larius P-L Nispen
129 397 Barna Burucs Alwin nn P-L
130 909828 Charles Berron Pirelli nn P-L Dinteloord