Springrubriek 1.40m kleine GP


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse 1.40m kleine Grote Prijs

Parcours : klassiek met barrage achteraf


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 2 augustus 2020
Tijd: 13:30
Prijzengeld
1e prijs: € 500.- + waardebon Rijlaarzen twv
2e prijs: € 500.-
3e prijs: € 350.-
4e prijs: € 200.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Robin Bril Dizzy Lizzy Tangelo vd Zuuthoeve P-1.40 Westendorp
2 909918 Agustin Covarrubia Irish Coffee Diamant de s P-1.40
3
4 Dani G. Waldman Heiniken Spartacus Putten
5 Nick van der Graaf El Hordorado Z Eldorado vd Zeshoek Rucphen
6 61 Rob Heyligers Active X van www.olland.biz Allegro P-1.40
7 Tim Franssen Farah van pottelberg Toulon Gilze
8
9 Boy Peels Ferarie Zeldenrust Indoctro Knegsel
10 Jake Hunter Haley Quality Time Putten
11 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint Oedenrode
12 Marilot Dinklo Denzel Hn Cardento Breda
13 Sabrina van Rijswijk Homerun - P-1.40 Pijnacker
14 Siebe Kramer Elzelien Vleut Oud Beijerland
15 122 Aimee van Gerwen Bleu Star Mr. Blue P-1.40
16 909936 Amanda Slagter Antrax d’Amas AD Z Asca Z P-1.40
17 909659 Jorich Spits Gamble S Baltic VDL P-1.40
18 144 Anne van Vulpen Fajoecha BH Indoctro P-1.40
19 405 Barna Burucs Winchester nn P-1.40
20 59 Bart van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno P-1.40
21 909708 Claudia Verburgt Abbervail Diamant Diamant De Semilly P-1.40 Hoogeloon
22 126 Bram van der Pluijm Fortino TH Padinus P-1.40
23 909670 hani bisharat Gertic van Beek nn P-1.40
24 Brian Kommers Twist Her Z Twisther Hoogerheide
25 414 Cindy Perdaen Gumbo mumbo Cabrio v/d heffinck P-1.40
26 Dennis van den Brink Ivar Harley Nijkerkerveen
27 Sander Naber Guusje Zirocco blue Holsloot
28 173 Frank van Helmond Hesmee Up to date P-1.40
29 11 Dieter Aernouts Uniqstone Z nn P-1.40 Achterbroek
30 909657 Ruben Romp Hiek'n NN P-1.40 Goirle
31 427 agustin covarrubias Happy nn P-1.40
32 245 Gabryella Dufour Iester Jazz de coquerie P-1.40 Neerkant
33 Grant Wilson Firebird Indoctro Woluwe
sleeppauze (10 minuten)
34 54 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo P-1.40
35
36 Nick van der Graaf Happiness Darco Rucphen
37 62 Rob Heyligers Don Diablo Vaillant P-1.40
38 Mario Gamboa Happyness Charisma Putten
39 330 Boy Peels Intendro Zeldenrust Indoctro P-1.40 Knegsel
40 Jake Hunter Last Romance Canto Putten
41 Tamara Klop Gaudi van de Molendreef Gigolo van de Molendreef Oudenbosch
42 Marwin van den Nieuwenhuijzen Ikigai Elvis ter putte Sint Oedenrode
43 909678 Vincent Geerink Flying Echo nn P-1.40
44 Sabrina van Rijswijk Nobel Vd bisschop Gemini Pijnacker
45 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z Ossendrecht
46 Siebe Kramer Golddigger Nabab de Reve Oud Beijerland
47 909943 Doron Kuipers Iris nn P-1.40
48 290 Koen Leemans Dopharma's Harvey Cantos P-1.40
49
50 Maaike Theunis TTO Douala L' Esprit P-1.40 Moerstraten
51 909948 Noelle van der Velde Impossible Zirocco blue P-1.40 Rijsbergen
52 Mitchel Sonneveld Greenpower Baltic VDL Sprundel
53 Morten Djupvik Celic Cajus Wagenberg
54 13 Niels Verwerft Espresso Carthino Z P-1.40
55 Pieter-jan de Visser Ice Zoetendaele Z Iceberg ST woensdrecht
56 435 Kim Bril Hutchinson nn P-1.40 Westendorp
57 Roelof Bril The Gentleman Eldorado Westendorp
58 133 Sander Kenis Milana Inshallah de muze P-1.40
59 Tamara Danning Fantasia Watch me Wouw
60 544 Jessy Tewis Exceptionel Nabab de Rêve P-1.40
61 Dani G. Waldman Katinka Dree Boeken King Kolibri Putten
62 Nick van der Graaf Santos Hos d'o Rucphen
63 63 Rob Heyligers Fire Vleut P-1.40
64 171 Mandy Grootegoed Wilfredo nn P-1.40 Heerle
65 172 Frank van Helmond Gow Gow Carambole P-1.40
66 909938 Mario Gamboa Great Blue nn P-1.40 Putten