Klasse B rijstijl


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse B , de startlijsten zijn voorlopig

Selektie


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 8 december 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A A.van Heeswijck
B H.v.Lier
C H.v.Rooy
Prijzengeld
1e prijs: € 50.-
2e prijs: € 40.-
3e prijs: € 35.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 3 Dianne Merks Kwibus Cidane P-B Sint Oedenrode
2 87 Skylar Walker Artic Z Artist Z P-B Oirschot
3 90 Leyla Aydin Jasmin Carat P-B Helmond
4 99 Marloes van Stiphout Kwantum Nummero Uno P-B Sint-oedenrode
5 112 Emma de Nijs Aglaja Olivi P-B Leveroy
6 143 Pleun van der Vleuten Kavaria Chester Z P-B Sint-oedenrode
7 156 Ben Jansen Kensington Chester Z P-B Sint-oedenrode
8 169 Sandra van den Eijnden favourite times london times P-B
9 20 Minke van der Schalie Black Cartier Namelus R P-B Geldrop
10 1 Anique Sijkens Keep on Fabriano vdl P-B Lommel
11 17 Iris Liefbroer Tzatziki Argoman P-B
12 163 José Mulders - Smetsers Yent Storm P-B
13 80 Heleen Van de Sande Corke Onbekend P-B Leende
14 12 Nicole Gevers Ciao Caretino Gold P-B Sint Oedenrode
15 78 Kimberley Paymans Quibus of Greenhil Z Quilimbo P-B Hilvarenbeek
16 151 Jorien Klerks Lander Z Lord Z P-B Helvoirt
17 150 Denise Geerings nero van het cyrushof Z nabab de reve P-B Eindhoven
18 147 Levana Kraus Kolkide Vittorio P-B Oss Brabant
19 108 Donna van der aa Clonterm Miss Calvaro Calvaro Van De Rechri P-B Berlicum
20 95 sidney Renders Kick El primero P-B Son En Breugel
21 89 Leyla Aydin Julius nn P-B Helmond
22 86 Patricia van Oorschot Hatseflats Voice P-B Helmond
23 73 Luuk van de Sande Whisper Querelle P-B Liempde
24 72 Daan van de Sande Kay Eldorado vd Zeshoek P-B Liempde
25 79 Eva van Zantvoort Go Nobel n Q. Breitling LS P-B Valkenswaard
26 70 Simone Pellegrom SP. Giovanna Diarado P-B Breugel
27 58 Robin Scheepers GSM van www.olland.biz Genius P-B Eindhoven
28 50 Manouk Schellekens Erana S Lovefever P-B Hapert
29 94 Carmen der Kinderen Ketaf-Loma Namelus R P-B Oirschot
30 42 Yvonne van de Pasch Winston Riverman P-B Helmond
31 4 Marloes Merks Dora Bella Daredevil P-B St. Oedenrode
32 6 Bente Voorn Hill Bellie Dynamo P-B Sint-oedenrode
33 164 Jasper van der Vuurst De Vries Colinda Z Caron P-B Middelbeers
34 36 Romy Hertogs Zaragoza Flemmingh P-B Nuenen
35 2 Anique Sijkens Kanjer Emir r P-B Lommel
36 71 Nathalie Baudoin Isco Lamark van de Helle P-B Waalre
37 25 Ronja Dallner Betty Balou du Rouet P-B Nijnsel
38 5 Jacky Staals Balou NN P-B Valkenswaard
39 109 Renée Elsbeek Chimmy Choo Clearway P-B Veldhoven
40 130 Jeroen Snijders Holland surprise. Dutch design P-B Kaatsheuvel
41 105 Michelle van den Heuvel Markies van de Heihoek Numero Uno P-B Helmond
42 55 Jinte van Dongen Inoi E-star P-B Waalre
43 139 Malin de Vries Color me Cream Z Cream on Top Z P-B Leende