Klasse 1.40m zondag (LCL)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsored by: Team Piet Raijmakers

Local Champions League sponsored by: Vakwerk Uitzendgroep


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 40.00
Datum: 13 oktober 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 1000.-
2e prijs: € 750.-
3e prijs: € 500.-
4e prijs: € 250.-
5e prijs: € 100.-
Regl. Volgprijzen: € 40.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Aniek Diks Fiarabo Diarado Vorstenbosch
2 Jody van Gerwen Lucky’s Son van ‘t welthof Verdi Susteren
3 Morten Djupvik Hangover Con Polydor Wagenberg
4 Tristan Marchal Hitman Hosco SOMEREN
5 Piet Raijmakers Jr. Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve Asten
6 Niels Tacken Cicer Onbekend Meterik
7 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
8 Joost Martens Conthino Contendro Sevenum
9 Boy Peels Ferarie Zeldenrust Indoctro Knegsel
10 Laura Lorenzetti Comprida Cornet Obolensky Leunen
11 Toshiki Masui JERICHO S Lord Z Asten
12 232 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno P-1.40 Mierlo
13 231 Ralph Slaats Grissom NN P-1.40 Waalre
14 Rob van Bussel Glenwood Vingino asten heusden
15 242 Erwin Bos Fygo nn P-1.40 Asten
16 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust
17 Aniek Diks Greenday Eldorado van de Zeshoek Vorstenbosch
18
19 Ida Svensson aplux -- Bavel
20 Lars Kuster Alanix Hero Z Aganix du Seigneur oudsbergen
21 238 Henk van de Pol Looyman Z Numero Uno P-1.40
22 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
23 Pieter Keunen Gaspahr Berlin KESSEL
24 Yusuke Takashima Elstar Larino Asten
25 Ozgur Ozkan Cool Berlin Berlin Helmond
26 Bert-jan van de Pol Calgary Concorde Neerpelt
27 225 Rob Heyligers Cassius Clay Calvino Z P-1.40 Asten
28 165 Jody van Gerwen Dilithyia VLS Daust VLS P-1.40 Susteren
29 Morten Djupvik Hannes W Eldorado vd zeshoek TN Wagenberg
30 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy SOMEREN
31 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Gladstone Grison van den Bisschop Asten
32 Niels Tacken Greatfull Jodukus Meterik
33 Kelly Jochems Eowan A Numero Uno Achtmaal
34 Joost Martens El-rapide Douglas Sevenum
35 Boy Peels Intendro Zeldenrust Indoctro Knegsel
36 Aniek Diks Huros Winston-jumper R Cantos Vorstenbosch