Klasse ZZ zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsored by: PMC Staalbouw


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 13 oktober 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z P-ZZ Ospel
2 Joost Martens Larcone Larimar Sevenum
3 Malin Parmler Lennox van’t Eigenlo Echo van’t Spieveld Mierlo
4 Rens Spreuwenberg Gugalu Sheraton Kessel
5 Tim van de Oetelaar Hajime Tangelo van de Zuuthoeve KESSEL
6 Piet Raijmakers Jr. Olaya Ogano Sitte Asten
7 Frank van Helmond Habibi Zirocco Blue Ommel
8 236 Niels Tacken Goodwill Tangelo van de zuuthoeve P-ZZ Meterik
9 Jari van de Biggelaar go to win Geffen
10 Laura Lorenzetti Quite Zero - Leunen
11 Larissa Bijl High Limits Gentleman Deurne
12 Journey van Eerd Knegt's Gaudi Zambesi Veldhoven
13 Johan Klein Zieverink GINA phin phin lierop
14 Henny Gitlesen Elle Sanina carambole Asten
15 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z asten heusden
16 Maria Jorgensen Fifa Andiamo Wagenberg
17 Boy Peels Plus Eyken des Fontenis Knegsel
18 Ida Svensson Dendola Numero uno Bavel
19 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten
20 Miranda Harrington Grazia Go Tangelo van de Zuuthoeve Ospel
21
22 Lars Kuster Jalisco - oudsbergen
23 Salvador Ferreira Escada Chacco Blue Evertsoord
24 Morten Djupvik Celic Cajus Wagenberg HC
25 Caroline Manders Avanti D Padinus Valkenswaard
26 Kelly Jochems Maestro van `t Klavertje Vier Vigo d'arsouilles Achtmaal
27 Ozgur Ozkan Cassini Boy JR Cassini Helmond
28 Ameen al Maghraby Syndarella Stakkato Asten
29 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
30 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino Neer
31 237 Aniek Diks Harm Onbekend P-ZZ Vorstenbosch
32 Jens van Grunsven Gladiator HL Spartacus Erp
33 Malin Parmler Diamond in West Diamant de Revel Mierlo
34 Rens Spreuwenberg Forever Ivy Zirocco Blue Kessel
35 Pieter Keunen Miss Washington President KESSEL
36 Tim van de Oetelaar Highlight HX Elvis ter Putte KESSEL
37 Piet Raijmakers Jr. Gomez Imprezz Nabab de Reve Asten
38 Frank van Helmond Gemike Namelus Ommel
39 Niels Tacken Fitonia Onbekend Meterik
40 Gabryella Dufour Garibaldi - P-ZZ Neerkant
41 Jari van de Biggelaar Gwendolien Ustinov Geffen
42 68 Miranda Harrington K2 Did It Diarado P-ZZ Ospel
43 Joost Martens Larihna Contendro Sevenum