Klasse Z zondag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek sponsored by: vd Vin


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 13 oktober 2019
Tijd: 10:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Piet Raijmakers Jr. Haya Berlin Asten
2 Ozgur Ozkan Viper Z Vleut Helmond
3 234 Teddy van de Rijt Cahlista Eldorado van de Zeshoek P-Z Nuenen
4 Larissa Bijl Grace Ticallux verte Deurne
5 Arnold Boerekamps Happy Hour VM nvt Asten
6 Iris Michels Black Out Cara Touche Liessel
7 Rob van Bussel Imke Asrael asten heusden
8 Lianne Kuypers Vernie du Coeur des Collines Z Verdi TN Someren
9 Gabryella Dufour Horafina - Neerkant
10 Pieter Keunen Hero Diamant de Semilly KESSEL
11 Frank van Helmond Hesmee Up to date Ommel
12 Marie-Luise Honig Favourite Feeling For Contest Goch
13 Malin Parmler La Jolie van’t Eigenlo Zandor Z Mierlo
14 Journey van Eerd Knegt's Glenn R Spartacus Veldhoven
15 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
16 Lotte van den Broek glyn Casall lierop
17 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato Wagenberg
18 Tristan Marchal Nano di Magico Elvis ter Putte SOMEREN
19 136 Maria Jorgensen Ibiza Sky Ukato P-Z Wagenberg HC
20 Laura Lorenzetti Madonna Z - Leunen
21 Camila mazza Cafe in the Kreike Ulixie Valkenswaard
22 138 Marielle Manders Daros Larino P-Z Valkenswaard
23 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb Nederweert
24
25 Denise De Jongh Firamee Diarado Asten
26 Thijs Kalkdijk Grandalina Athos R Wagenberg
27 Piet Raijmakers Jr. Hanibal Rascin Asten
28 Ozgur Ozkan Gershwin Mr. Blue Helmond
29 Larissa Bijl I'm the next be gentle NN Deurne
30 Teddy van de Rijt Gino Echo van 't Spieveld Nuenen
31 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
32 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
33 Rob van Bussel Fee Casall asten heusden
34 Lianne Kuypers Hinhosa C Vigo D’arsouilles Someren
35 Pieter Keunen Harlekijn vd Horst Quality Time P-Z KESSEL
36 Marlies van Soest Marieke Cicero van Paemel Z Evertsoord
37 230 Johan Klein Zieverink Inspector Gentleman P-Z Lierop
38 Bert-jan van de Pol Escape nn P-Z Neerpelt
39 Kelly Jochems Hind V Mylord Carthago Achtmaal
40 Tim van de Oetelaar Zepp Z Zandor Z KESSEL
41 Sierra Michelle Wilson Honneur Vittorio Meijel
42 Sandra Klaessen Alano Neer
43 Jens van Grunsven Dutch Blue Mr. Blue Erp
44 8 Gabryella Dufour Gozermie - Neerkant
45 Frank van Helmond Gow Gow Carambole Ommel
46 Rens Spreuwenberg Hamilton Andiamo Kessel
47 69 Malin Parmler T Gavoli Z NN P-Z Mierlo
48 Journey van Eerd Knegt's Icelos Eickenrode Dakar VDL Veldhoven
49 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
50 Lotte van den Broek Empire Vigaro lierop
51
52 Morten Djupvik Houplesse Baltic Wagenberg
53 Piet Raijmakers Jr. Galetto Zirocco Bleu Asten
54 Ozgur Ozkan jk horsetrucks lillifee Cassini Helmond
55 Larissa Bijl It's be gentle Donder Deurne
56 37 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel P-Z Asten
57 Iris Michels Ediamo NN P-Z Liessel
58 Rob van Bussel Isa NN asten heusden
59 Lianne Kuypers Sildouch Spartacus Someren
60 Pieter Keunen Hugo Bodinus KESSEL
61 235 Teddy van de Rijt Herma Ukato P-Z Nuenen