Klasse M zaterdag (LCL)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Local Champions League sponsored by: STAR


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 12 oktober 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 178 Jasper Bulthuis Freebird Lupicor P-M Kinrooi
2 Rob Heyligers Iowa Zambesi Asten
3 Johan Klein Zieverink Jaloubet Baloubet du rouet lierop
4 Mirjan Horyon Heart te Beat Action Breaker Meijel
5 kirsten rombouts Cassandra Z Cumano Oostmalle
6 Gabryella Dufour Djampassi - Neerkant
7 Luc Willemsen Hollie Bustique Maria Hoop
8 Iris Michels Flora Verdi Liessel
9 Niels de Louw Impala Rascin Asten
10 Piet Raijmakers Jr. Condor Z Cosun Asten
11 212 Miranda Harrington Hotspot nn P-M Ospel
12 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
13 Erwin Bos diamant diamant de revel Asten heusden
14 Pieter Bergmans Quidamo Z Quidam de Revel Meijel
15 224 Larissa Bijl Just be gentle Tyson P-M Deurne
16 Lianne Kuypers Ike Darco Someren
17 Rob van Bussel Noriando R NN asten heusden
18 42 Kimberly Loos Izzytimes VDP Corland P-M Beek En Donk
19 Julie De Pelsmaeker Crazy Cornet obolensky Geel
20 Michael Korompis Bleu Mr. Blue Oostmalle
21 Julie De Pelsmaeker Crazy Cornet obolensky Geel HC
22 Michael Korompis Bleu Mr. Blue Oostmalle HC
23 Mirjan Horyon Ileva S Andiamo Meijel
24 Gabryella Dufour Horafina - Neerkant
25 Rebecca Lindberg Klaartje Z Kannan Aarle-Rixtel
26 Ida Sjogren Infinity Untouched Asten
27
28 Lizzy van der Vorst High five Clinton Geldrop
29 Kim Bressers Zandcartheuzen Z Zandor Helmond
30 Piet Raijmakers Jr. Glenneagle Tjunkske Asten
31 Tristan Marchal Nano di Magico Elvis ter Putte SOMEREN
32 Jasper Bulthuis Hilton - Kinrooi
33 Riwan Soullard Guedez Carat Cassini l Asten
34 101 Mireille Couperus Gitania Cantos P-M
35 105 Tim van de Oetelaar Zepp Z Zandor Z P-M Kessel
36 peter keulen zyracara sam r lanaken
37 Marcel Groen Look al like vant eigenlo Echo vant eigenlo Mierlo
38 Ruud Jaspers Galant Arko III Swalmen
39 217 Lucas Coimbra Gaudi nn P-M HC
40 Thijs Derks Jonoire Tunder van de zuuthoeve zeeland
41 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Neerkant
42 Rob Heyligers Heart of London Guilders Carembar de Muze Asten
43 Johan Klein Zieverink Jasall Keizersberg Casall lierop
44 kirsten rombouts Cerise Z comilfo plus Z Oostmalle
45 Luc Willemsen Palinde Z Pablo Van Berkenbroek Maria Hoop
46 Iris Michels Highlight Quality Time Liessel
47 Niels de Louw Jadzia Rascin Asten
48 Dennis Evertse Jodokus Harley Bakel
49 Richelle Coppelmans Hidcote Harmony Deurne
50 Piet Raijmakers Jr. wondoctro indoctro Asten
51 221 Gabryella Dufour Grande Dienie - P-M Neerkant
52 219 Bert-jan van de Pol Igor Eldorado van de Zeshoek P-M Neerpelt
53 Alexander Davis Heleen Van Gogh Kelpen-Oler
54 Nina van Enckevort Corona Calido 1 Sint Oedenrode
55 23 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato P-M Lierop
56 Mans Buurman Indiana - Roggel
57 210 Miranda Harrington Inflame Go nn P-M Ospel
58 Boy Peels Victory vd Broekkant Z Vigo 'D Arsouilles Knegsel
59 Jalissa Steevens Duporiena K Zahiro uit 't Veld Geldrop
60 Pieter Bergmans Lessing Ludwig van Bayern Meijel
61 Larissa Bijl It's be gentle Donder Deurne
62 166 Lianne Kuypers Highlight Eldorado vd Zeshoek P-M Someren
63 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl asten heusden
64 Julie De Pelsmaeker Never Alone van’t heike Indoctro Geel
65 Michael Korompis AC/DC nn Oostmalle
66 Rob Heyligers Monsieur Pompadour Action Breaker Asten
67 kirsten rombouts Cybele Z comme il faut Oostmalle
68 Luc Willemsen Nannette Z Nelson Z Maria Hoop
69 223 Jari van de Biggelaar Good boy Lucky boy P-M Geffen HC
70 28 Iris Michels Doriena V Numero Uno P-M Liessel
71 Niels de Louw Leroy 175 NN Asten
72 214 Piet Raijmakers Jr. Cebetto Centabel P-M Asten
73 43 Kimberly Loos Minerva AEG president P-M Beek En Donk
74 8 Gabryella Dufour Gozermie - P-M Neerkant HC
75 Elke Jaspers Helena Cantos Swalmen