Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 12 oktober 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve`s Feloma Vittorio Maasbree
2 Hennie Driessen Concert Lady Z Conversus Selfkant
3 Jari van de Biggelaar Karmona Clinto Z Geffen
4 Dave Maarse Javona Astrello WELLERLOOI
5
6 Micky v.d. Oetelaar Impossible Dream VM Dortmunt HS Veghel
7 168 Tim van de Oetelaar Joyko Entertainer P-L Kessel
8 Mans Buurman Hacarlos H Nabab de Reve Roggel
9 Tara Titulaer Dango H T R Van Gogh Lottum
10 93 Pieter Keunen Jacadello Don Diablo HX P-L Kessel
11 Britt Schuttelaar Till i'll be there tyson Tegelen
12 Tristan Marchal Just me Nn SOMEREN
13 Nina van Enckevort Jack Daniels First verdi Sint Oedenrode
14 Tara van der Leegte Pepperhill Negro Waalre
15 Anne - Marie Poels Just Talente Crunch Swolgen
16 Rob van Bussel Oscar elvis Q elvis ter putte asten heusden
17 Denise De Jongh Kalmee Dallas VDL P-L Asten
18 Johan Klein Zieverink Scotch on ice Stakkato lierop
19 Richelle Coppelmans Dord C Lord Z 21 00314 90 Deurne
20 Thijs Derks JOLLIE Kannan zeeland
21 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
22 Mirjan Horyon Jenever Andiamo Meijel
23 Joost Martens Amarado Diarado Sevenum
24 108 Veronique van Wijlick Odachi van de Engelbeek I am Moerhoeve's star P-L
25 Erik Teepen Dave Vittorio Venlo
26 Larissa Bijl Katoo Gaillard de la pomme Deurne
27 Natalia Majchrowicz VDL Groep Kantana Do Spiritivo Hoogeloon
28 Lisanne van de Pasch Epic Berlin Helmond
29 Jalissa Steevens Independenceday S Jazz de Coquerie Geldrop
30 106 Marek Maitala ogoun of the paddocks Contendro P-L Veghel
31 Rosanne Janssen Janeiro VHL Connor Lierop
32 99 Stephanie Whitworth I Think I Can HX Harley VDL P-L
33 Gabryella Dufour No feat Nvt Neerkant
34 218 Bert-jan van de Pol Cleo Verdi P-L Neerpelt HC
35 Sheady Sentges Cortes nn Achtmaal
36 46 Hanneke Kuijs Infinity Dianto P-L
37 Marly Ceelen Laranza Warrant HELMOND
38 Niels de Louw Ilaya Z Inshallah de Muze Asten
39 Jordi van Oosterhout Jupiter jk Untouched Rotterdam
40 Michael Korompis Izmir Pp Z Indoctro Oostmalle
41
42 Michael Korompis Izmir Pp Z Indoctro Oostmalle HC
43 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
44 100 Mireille Couperus Jack Quasimodo vd Molendreef P-L
45 kirsten rombouts Norton de kalvarie Cadeau de muze Oostmalle
46 peter keulen broadway z bufero lanaken
47 kirsten rombouts Norton de kalvarie Cadeau de muze Oostmalle HC
48 Isabeau Keulen Acrobat Xx lanaken
49 Sylvia Dorssers Jamerson Kannan Maasbree
50 Hennie Driessen Ivar-Marie Entertainer Selfkant
51 Jari van de Biggelaar Jamelusina Tornesch Geffen
52 Dave Maarse Kremlin Casallco WELLERLOOI
53 Gaby Maarse Ja hoor 'n Astrello Astrello WELLERLOOI
54 Linda Peeters Gen'tleman Ukato Beringe
55 Marek Maitala Jack Daniels vm Cidane Veghel
56 Rob Heyligers Javola Vittorio Asten
57 Maartje Verbakel Jaylord vanta Mylord Carthago Lieshout
58 Esther Roeven Jelectra Toulon Maasbree
59 Maartje Bakker Jawbreaker Harley VDL Neerkant
60 Johan van den Boer Lila van het Meierhof Berlin Someren
61 Robin Bardoel Jumping Star Startrek Mariahout
62 Danice Giesbertz Whoopi Romantico li Kessel
63 Marco Jaspers Ilias Nabab de Reve Swalmen
64 Gijs Kole Cassina Cassini II Valkenswaard
65 Stefanie Deckers Amani B Solitair Eindhoven
66 72 Marcel Groen Impair NN P-L Mierlo
67 220 Stefanie Deckers Amani B Solitair P-L Eindhoven HC
68 Britt Schuttelaar Cadiz Vancouver Tegelen
69 Tristan Marchal Nemo verdi SOMEREN
70
71 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur Waalre
72 Anne - Marie Poels Karamba - Swolgen
73 Rob van Bussel jelte Dd fernando asten heusden
74 Johan Klein Zieverink JERMA Toulon lierop
75 Richelle Coppelmans Hannelore c Nabab de reve Deurne
76 Bo van den Eijnden Zatero Z Zapatero Vdl neerkant
77 Thijs Derks Ibalia kannan zeeland
78 Mirjan Horyon Jintonic Andiamo Meijel
79 82 Joost Martens Izabelle Comme il Faut P-L
80 Erik Teepen Full Speed Gaillard De La Pomme Venlo
81 Larissa Bijl Kadiva Marius Claudius Deurne
82 Natalia Majchrowicz VDL Groep Victoria Do Spiritivo Hoogeloon
83 Lisanne van de Pasch Kasjmir Harley VDL Helmond
84 Jalissa Steevens Damira nn Geldrop
85 Denise De Jongh Joelle Verdi TN Asten
86 Sylvia Dorssers Carant Marc Z nn Maasbree
87 140 Hennie Driessen Imposant Don Diablo HX P-L Selfkant
88 Rebecca Lindberg Calvados Mb Chicago Z Aarle-Rixtel
89 98 Stephanie Whitworth Villbeatyou NN P-L
90 Dave Maarse Je m'apelle Balou Balou de Rouet WELLERLOOI
91 Jari van de Biggelaar ADSL van www.olland.biz Allegro Geffen HC
92 173 Rob Heyligers Illusion Arezzo P-L Asten HC