Klasse L vrijdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 11 oktober 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Lonneke Mulder Cimbaly Cristallo II Sittard
2 Rob Heyligers Jacmel Fibonacci Asten
3 Niels de Louw Ilaya Z Inshallah de Muze Asten
4 Johan Klein Zieverink Scotch on ice Stakkato lierop
5 Thijs Derks JOLLIE Kannan zeeland
6 116 Bert-jan van de Pol nn Eldorado vd Zeshoek P-L Neerpelt HC
7 Mark Martens Carello Caretino Elll
8 Ralph Slaats Izi me Cream on Top Waalre
9 Sofie van den Broek Candlelight Z Caretano Z Ospel
10 Ralph Slaats Izi me Cream on Top Waalre HC
11 127 Sierra Michelle Wilson Fairplay NN P-L Meijel
12 Denise De Jongh Joseph O’mara Kannan Asten
13 Jordi van Oosterhout Jupiter jk Untouched Rotterdam
14 Denise De Jongh Joseph O’mara Kannan Asten HC
15
16 177 Henk van de Pol Juan Carlo Blue - P-L HC
17 peter keulen broadway z bufero lanaken
18
19 72 Marcel Groen Impair NN P-L Mierlo
20 Desiree Fortgens Wiepke Indoctro Lierop
21 Yannick Hendrikx Anna hoeve’s jolly swagman Heythuysen
22 Lonneke Mulder Hermydor Hermes de Lux Sittard
23 Rob Heyligers Justinov HX Bustique Asten
24 Marly Ceelen Laranza Warrant HELMOND
25 Robin Bardoel Jumping Star Startrek Mariahout
26 Erwin Bos Flora rosa Cassini 2 Asten heusden
27
28 150 Niko Goyette Candis - P-L Meijel
29 155 Chloe Bell-Wilson Jade Nvt P-L Meijel
30 Kim Sturme Juwel Berlin Bakel
31 Elena Müller Filiz Eldorado van de Zeshoek Uedem HC
32 Gabryella Dufour No feat Nvt Neerkant
33 Mieke Raijmakers Enna Singapore Someren
34 Niels de Louw Jadzia Rascin Asten
35 Johan Klein Zieverink JERMA Toulon lierop
36 Thijs Derks Ibalia kannan zeeland
37 Bert-jan van de Pol Igor Eldorado van de Zeshoek Neerpelt HC
38 Mark Martens Centana Centadel Elll
39 Isabeau Keulen Acrobat Xx lanaken
40 125 Sierra Michelle Wilson Diaz Barbotiere NN P-L Meijel
41 Rosanne Janssen Janeiro VHL Connor Lierop
42 Yannick Hendrikx Ibalius Everglade Heythuysen HC
43 Lonneke Mulder Nikita van de Heffinck - Sittard
44 Rob Heyligers Javane Zirocco Blue Asten