Klasse Z vrijdag (LCL)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Local Champions League sponsored by: Wijnen Welten


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 11 oktober 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 76 Joost Martens Butterfly Bennington P-Z
2 Vincent Voorn Je suis van de bien Chopin van het moleneind Weert
3 Pieter Keunen Hero Diamant de Semilly KESSEL
4 Piet Raijmakers Jr. Hanibal Rascin Asten
5 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z WELLERLOOI
6 37 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel P-Z Asten
7 141 Rob Heyligers Casanova Calido P-Z Asten
8 Niels Tacken Fitonia Onbekend Meterik
9 Larissa Bijl Grace Ticallux verte Deurne
10 10 Britt van Golstein Brouwers Gentile Voltaire P-Z Asten HC
11
12 110 Jody van Gerwen Handyman Azteca VDL P-Z Susteren HC
13 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb P-Z Nederweert
14 Kimberley Winsingh Bellini z Balou du rouet Elll
15 Renee de Weert Edelmanfee Kojak Sevenum
16 117 Henk van de Pol Carbid NN P-Z
17 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
18 Kelly Jochems Hind V Mylord Carthago Achtmaal
19 Frank van Helmond Gow Gow Carambole Ommel
20 Rens Spreuwenberg Hamilton Andiamo Kessel
21 Stephanie Jennen 'N Fonsi Ferrari Nabab de reve Balen
22 Vincent Voorn Vleutje Vleut Weert
23 Nicolas Toro Haaroon nn Hamont achel
24 Teddy van de Rijt Cahlista Eldorado van de Zeshoek Nuenen
25 70 Malin Parmler Lennox van’t Eigenlo Echo van’t Spieveld P-Z Mierlo
26 Joost Martens Larcone Larimar Sevenum
27 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
28 Gijs van de Mortel Dacota du Buisson Z Dutch capitol Z Egchel
29 Jeanne Heijligers Izadora Cador Asten
30 31 Nick van den Broek Ha-Cantos Cantos Sevenum
31 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden
32 Denise De Jongh Zolino Onbekend Asten
33 Fleur van Lier Helrike Harley vdl Sevenum
34 Moniek Wouters Sorana's Gorana Spartacus Hulsel
35 Nina van Hedel Farari Ulano-h berlicum
36 Oscar Reyes Elietro nn Hamont achel
37 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
38 Natalia Majchrowicz VDL Groep Indira Numero Uno Hoogeloon
39 Lisanne van de Pasch Chapeau Z Chelltago Z Helmond
40 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
41 147 Vincent Voorn Explosion Calvaro Z P-Z Weert
42 Pieter Keunen Hugo Bodinus KESSEL
43 Piet Raijmakers Jr. Haya Berlin Asten
44 Malin Parmler La Jolie van’t Eigenlo Zandor Z Mierlo
45 Joost Martens Action boy Action breaker Sevenum
46 Dave Maarse Cunami Clinton I WELLERLOOI
47 Arnold Boerekamps Intel Ukato Asten
48 142 Rob Heyligers Frodo C Marlon P-Z Asten
49 Niels Tacken Goodwill Tangelo vd Zuuthoeve Meterik
50 Larissa Bijl I'm the next be gentle NN Deurne
51 Henny Gitlesen Elle Sanina carambole Asten
52 61 Lianne Kuypers Canisha Cancara P-Z Someren HC
53 Erwin Bos Amis z Air jordan Asten heusden
54 Yves Winkelmolen Gitte S Aerobic Son en breugel
55 Kim Huige Intouchable Untouchable Kessel
56 Abdelrahman Ikram Memphis My lord Carthago laakdal
57 Tim van de Oetelaar Zepp Z Zandor Z KESSEL
58 Piet Raijmakers Jr. Galetto Zirocco Bleu Asten
59 80 Joost Martens Kalvara Calvaro P-Z
60 Bert-jan van de Pol Escape nn Neerpelt
61 34 Renee de Weert Beech Hill Luidam P-Z Sevenum
62 119 Henk van de Pol Don Diablo NN P-Z
63 Sander Sauve Darling blue Mr blue Lierop
64 Kelly Jochems Maestro van `t Klavertje Vier Vigo d'arsouilles Achtmaal
65 Frank van Helmond Hesmee Up to date Ommel
66 Rens Spreuwenberg Gugalu Sheraton Kessel
67 Stephanie Jennen Caleska Casall Balen
68 Nicolas Toro Harena nn Hamont achel
69 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
70 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
71 Gijs van de Mortel Ferrero NN Egchel
72 Jeanne Heijligers Havanna Crespo VDL Asten
73 Joffra Schaap Zamira Zambesi Herpen
74 Pieter Keunen Harlekijn vd Horst Quality Time KESSEL
75 Dave Maarse Identiek Zirocco Blue WELLERLOOI
76 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten
77 143 Rob Heyligers Cassius Clay Calvino Z P-Z Asten
78 Niels Tacken Greatfull Jodukus Meterik
79 Larissa Bijl High Limits Gentleman Deurne
80 Joost Martens Larihna Contendro Sevenum
81 71 Malin Parmler Diamond in West Diamant de Revel P-Z Mierlo