Klasse M vrijdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 11 oktober 2019
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 144 Piet Raijmakers Jr. Condor Z Cosun P-M Asten
2 Gabryella Dufour Djampassi - Neerkant
3 Lisanne van de Pasch Lyjanero Landos Helmond
4 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
5 Dave Maarse Carinee W Z Caretano WELLERLOOI
6 Olivier van der Vaart Hilton Zirocco Blue Terheijden
7 Gijs van de Mortel Imonia Zambesi Egchel
8 Rob Heyligers Joie De Vivre Nabab de Reve Asten
9 Anne - Marie Poels D-Izembla Z Dexter Swolgen
10 26 Malin de Vries Dollar Girl Startrek P-M Leende
11 Iris Michels Flora Verdi Liessel
12 49 Jody van Gerwen Hitman VLS Untouched P-M Susteren
13 69 Malin Parmler T Gavoli Z NN P-M Mierlo
14 Niels de Louw Impala Rascin Asten
15 Salvador Ferreira Quirados Z Quidam de Revel Evertsoord HC
16 Larissa Bijl Just be gentle Tyson Deurne
17 Rens Spreuwenberg Funny boy Arezzo Kessel
18 Stephanie Jennen Ice Age Dakar Balen
19 Lotte van den Broek glyn Casall lierop
20 Arnold Boerekamps Happy Hour VM nvt Asten
21 Dion van Groesen VDL Groep Jaranta Hoogeloon
22 Teddy van de Rijt Ghita Eldorado van de Zeshoek Nuenen
23 Miranda Harrington Hotspot nn Ospel
24 Lianne Kuypers Ike Darco Someren
25 Charlotte Augier de Moussac Jules Verne Flamenco de Semilly Weert
26 113 Vincent Voorn Explosion Calvaro Z P-M Weert HC
27
28 Annette Swinkels Icipari Classe VDL Deurne
29 Denise De Jongh I’m Quality Time Quality Time Asten
30 Piet Raijmakers Jr. Glenneagle Tjunkske Asten
31 Kim Bressers Zandcartheuzen Z Zandor Helmond
32 Nina van Hedel Jupiter H Don't touch it M berlicum
33 Gabryella Dufour Horafina - Neerkant
34 Riwan Soullard Guedez Carat Cassini l Asten
35 130 Joost Martens Cascarhino Askari P-M Sevenum
36 peter keulen zyracara sam r lanaken
37 Natalia Majchrowicz VDL Groep Iron Z Charisma Z Hoogeloon
38 Lisanne van de Pasch Hunter Dakar VDL Helmond
39 Jan Janssen illard de la pomme Gaillard de la Pomme Merselo
40 Dave Maarse Funny Girl - WELLERLOOI
41 Olivier van der Vaart Heineken Baltic Terheijden
42 Gijs van de Mortel Haertbreaker de lux hermes de lux Egchel
43 Rob Heyligers Balladoer Baloubet de Rouet Z Asten
44 77 Anne - Marie Poels Harry Caspar P-M Swolgen
45 Iris Michels Doriena V Numero Uno Liessel
46 50 Jody van Gerwen Guus van de Smockelaer Londontimes P-M Susteren
47 Marcel Groen Look al like vant eigenlo Echo vant eigenlo Mierlo
48 Ida Sjogren Infinity Untouched Asten
49 Rebecca Lindberg Klaartje Z Kannan Aarle-Rixtel
50 Alexander Davis Heleen Van Gogh Kelpen-Oler
51 Danny Braat Eindhoven cicero z van paemel Son en breugel
52 Erwin Bos diamant diamant de revel Asten heusden
53 Niko Goyette Booli Nvt Meijel
54 Chloe Bell-Wilson Jade Nvt Meijel
55 Wim de Jonghe Domingo nn Asten
56 Kimberley Winsingh Imaldo Numero uno Elll
57 8 Gabryella Dufour Gozermie - Neerkant
58 Kelly Jochems Daytona Diamant de semilly Achtmaal
59 Ralph Slaats Norton de Landetta Numero uno Waalre
60 Piet Raijmakers Jr. wondoctro indoctro Asten
61 Ralph Slaats Norton de Landetta Numero uno Waalre HC
62 Abdelrahman Ikram Herrera - laakdal
63 30 Nick van den Broek Natsu de Camel nn Sevenum
64 Niels de Louw Leroy 175 NN Asten
65 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z Evertsoord
66 Larissa Bijl It's be gentle Donder Deurne
67 Rens Spreuwenberg Hermine Hermes D'Auth Kessel
68 Stephanie Jennen Toulouse Toulon Balen
69 Lotte van den Broek Empire Vigaro lierop
70 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten HC
71 Dion van Groesen VDL Groep Willem Jr. Verdi Hoogeloon
72 Teddy van de Rijt Herma Ukato Nuenen
73 64 Miranda Harrington GDL Jiralda - P-M Ospel
74 151 Niels Tacken Chacco - P-M Meterik HC
75 Lianne Kuypers Vernie du Coeur des Collines Z Verdi TN Someren
76 Lisanne van de Pasch Bellagio UZ Big Star junior KZ Helmond
77 Jan Janssen it's mistery Gaillard de la Pomme Merselo
78 154 Dave Maarse QuonVadis Quintero P-M Wellerlooi
79 Olivier van der Vaart alentejo z action breaker P-M Terheijden
80 Gijs van de Mortel jortelientje zandor Z Egchel
81 Rob Heyligers Jeezer vittorio Asten
82 78 Anne - Marie Poels Ilordina nn P-M Swolgen
83 Iris Michels Highlight Quality Time Liessel
84 Charlotte Augier de Moussac Fenomeen Chello III VDL Weert
85 112 Vincent Voorn Je suis van de bien Chopin van het moleneind P-M Weert HC
86 76 Joost Martens Butterfly Bennington P-M HC
87 10 Britt van Golstein Brouwers Gentile Voltaire P-M Asten
88 114 Basile Rubio Click Clack Christiano P-M Nettetal HC
89 90 Pieter Keunen Hero Diamant de Semilly P-M Kessel HC
90 110 Jody van Gerwen Handyman Azteca VDL P-M Susteren
91 56 Gabryella Dufour Grande Dienie - P-M Neerkant
92 137 Piet Raijmakers Jr. Cebetto Centabel P-M Asten