11. Zondag klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

2 Fasen art. 274.5.c. Rubriek telt mee als selectiewedstrijd voor Kring Helmond en Kring Eindhoven. 

Graag aangeven vanuit welke kring je aan de selectie deelneemt. 

 

Rubriek wordt gesponsord door; PMC Staalbouw BV & Vlas Veterinair 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 10 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
D. Cornelissen
M. de Kleijne
W. van Stiphout
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 85.-
3e prijs: € 70.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 45.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Iris Michels Doriena V Numero Uno Liessel
2 Johan Klein Zieverink Inspector Gentleman lierop
3 Nicolas Toro Ferdinand Clinton Hamont Achel
4 40 Elena Pitoulis Run run Rawdy z P-Z Lanaken HC
5 105 Suzan van Gastel Humphry Thunder vd Zuuthoeve P-Z Nijnsel
6 Moniek Wouters Sorana's Gorana Spartacus Hulsel
7 Rianne van Heerebeek-Smolders Fabulous Spartacus Oostelbeers
8 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin zeeland
9 Noortje Gevers Holly Ultimo Nijnsel
10 Cheyenne van Gog HE'S THE MAN Gentleman Deurne
11 Richelle Coppelmans Hidcote Harmony Deurne
12 Niels de Louw Impala Rascin Asten
13 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
14 Puck Zweegers Calando Indorado Leende
15 38 Anne Dullemond-Hurkmans Hustique Bustique P-Z Heeswijk-dinther
16 Sierra Michelle Wilson Honneur Vittorio Meijel
17 123 Stef Leenaerts Quanta Z - P-Z Meer HC
18 Journey van Eerd Knegt's Icelos Eickenrode Dakar VDL P-Z Veldhoven
19 Juus Bankers Svea La Douche Z Spartacus Deurne
20 Kaitlin Kitto Bianco Cartano De Mortel
21 Teddy van de Rijt Cahlista caruzo Nuenen
22 39 Patrick Verbakel Happiness Zavall VDL P-Z Aarle-rixtel
23 Amber Thaens Florite Azteca VDL Someren
24 Danny Braat Eindhoven cicero z van paemel Son en Breugel
25 Oscar Reyes Mariposa nn Hamont Achel
26 Simon Jost Breezer Untouchable Deurne
27 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker lierop
28 6 Nicolas Toro Harena nn P-Z Hamont HC
29 37 Elena Pitoulis Aresco Acapulco Z P-Z Lanaken
30 Iris Michels Highlight Quality Time Liessel
31 Wouter Enzerink Excuse me Quintender Asten-heusden