10. Zondag klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

2 Fasen art. 274.5.c. Rubriek telt mee als selectiewedstrijd voor Kring Helmond en Kring Eindhoven. 

Graag aangeven vanuit welke kring je aan de selectie deelneemt. 

 

Rubriek wordt gesponsord door; Paardenhandel Pieter Schouten & Beblo bloemarrangementen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 10 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
D. Cornelissen
M. de Kleijne
W. van Stiphout
Prijzengeld
1e prijs: € 85.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 209 Niels de Louw Jadzia Rascin P-M Asten
2 Martijn van Stiphout Ieke Arezzo Vdl Sint-Oedenrode
3 Thijs Derks Ibalia kannan zeeland
4 120 Stef Leenaerts Mon Ami Triomphe de muze P-M Meer HC
5 131 Loes Leenaerts Inzeo - P-M Meer HC
6 Wilco van Lierop Juleska Numero Uno asten
7 80 Henny Gitlesen Elle Sanina carambole P-M Asten HC
8 98 Manuel de Vasconcelos E sousa Fanea Ugano sitte P-M Ospel HC
9 Lucas Coimbra Calle Mia Comme Il Faut Mierlo HC
10 Rosanne Janssen Janeiro VHL Connor Lierop
11 Malin de Vries Dollar Girl Startrek Leende
12 Simone Verbakel Flinstone Z For Muppy W schijndel
13 Asaf Abudi Cadanza Z Cormint Neer HC
14 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Neerkant
15 160 Denise De Jongh I’m Quality Time Quality Time P-M Asten
16 1 Suzan van Gastel COM.www.olland.biz Caleandro P-M Nijnsel
17 Eveline van der Looij Zillkenney Corland Sint-Oedenrode
18 Kim Bressers Zandcartheuzen Z Zandor Helmond
19 Riwan Soullard Guedez Carat Cassini l Asten
20 Thijs Elesen F.Katusha E Apple Juice Esbeek
21 Jessy Looymans Cup Cake Z Caritano Z Vught
22 Niels de Louw Leroy 175 NN Asten
23 40 Elena Pitoulis Run run Rawdy z P-M Lanaken
24 Noortje Gevers Jasmijn Indoctro Nijnsel
25 Cheyenne van Gog El Salvador Ticallux Verte Deurne
26 Richelle Coppelmans Hannelore c Nabab de reve Deurne
27 Roos Louwers Jolga van www.olland.biz Eldorado van de Zeshoek Oirschot
28 Jalissa Steevens Independenceday S Jazz de Coquerie Geldrop
29 Puck Zweegers Chez-nous Cassini II Leende
30 29 Anne Dullemond-Hurkmans Juicy Starpower P-M Heeswijk-dinther
31 Sierra Michelle Wilson Diaz Barbotiere NN Meijel
32 100 Janneke Verlouw Gezant Quadros P-M Ammerzoden
33 Thijs Derks Jonoire Tunder van de zuuthoeve zeeland
34 122 Stef Leenaerts Dakento - P-M Meer HC
35 Iris Michels Flora Verdi P-M Liessel
36 Wilco van Lierop Nascha Numero Uno asten
37 81 Henny Gitlesen Incredible Hot C-Indoctro P-M Asten HC
38 99 Manuel de Vasconcelos E sousa Vittorio Xxxxx P-M Ospel HC
39 Lucas Coimbra Hero Comme Il Faut Mierlo
40 Teddy van de Rijt Ghita Eldorado van de Zeshoek Nuenen
41 Wouter Enzerink jeetje Arrezo Asten-heusden
42 Patrick Verbakel follow me Van Gogh Aarle-Rixtel
43 Kealey Vroomans Gylonie Boss Eindhoven
44 Rosalie Beekmans Moncler Diarado Nuenen
45 Maartje Verbakel Jägermeister Triomphe de muze Lieshout
46 Lynn van Kraaij Cookie Monster Cassin Helmond
47 Anouk van de Nieuwenhuijzen Irena Z Indoctro Keldonk
48 105 Suzan van Gastel Humphry Thunder vd Zuuthoeve P-M Nijnsel HC
49 210 Niels de Louw Impala Rascin P-M Asten HC