9. Zondag klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

2 Fasen art. 274.5.c. Rubriek telt mee als selectiewedstrijd voor Kring Helmond en Kring Eindhoven. 

Graag aangeven vanuit welke kring je aan de selectie deelneemt. 

 

Rubriek wordt gesponsord door; Gerben Timmers Stucadoors werken  & Velg en Band Bandencentrum 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 10 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
D. Cornelissen
M. de Kleijne
W. van Stiphout
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 ALice Lazzarini Eclair de Buthune Con Air Heeswijk dinther
2 Malin de Vries Color me Cream Z Cream on Top Z Leende
3 Jessie de Beijer Talan van het Hobos Z Taloubet Z Hapert HC
4 Nicole Dubois Future Vleut Eindhoven
5 Jinte van Dongen Inoi E-star Waalre
6 208 Manuel de Vasconcelos E sousa Fanea Ugano sitte P-L Ospel HC
7 Fabienne van der Zanden Gio Vanni Verdi Eindhoven
8 Stefanie Deckers Amani B Solitair Eindhoven
9 51 Denise De Jongh Joseph O’mara Kannan P-L Asten
10 Piet van Bragt Handsome Warrant Beek en donk
11 Michelle Das Indigo Blue S Plot Blue Son en Breugel
12 Robin Bardoel Jumping Star Startrek Mariahout
13 Iris Looymans Primero H.H. Van de Ruiter Corydon van T&L Vught
14 Thijs Derks Jollie Kannan zeeland
15 Sanne Daandels Ippolito nn Veghel
16 79 Irma Vos Gaila Z Gaillard de la Pomme P-L Dilsen
17 Romy Ticheloven Nairobi Diamant de Semilly Reuver
18 79 Irma Vos Gaila Z Gaillard de la Pomme P-L Dilsen HC
19 Richelle Coppelmans Hibiscus C Nn Deurne
20 Guido Van de Weijer Joris Luxels Helmond
21 Sidney Renders Tsjong-jonge Guidam Son en Breugel
22 Stefanie Minkels Jasira S Don Diablo HX Valkenswaard
23 Koen de Leest June Quasimodo vd Molendreef Oirschot
24 Marieke Hoeben Icaris Anakin v Schuttershof liessel
25 158 Tessa Smits Gigi Double Trouble P-L Liessel
26 3 Nicolas Toro Lamparilla nn P-L Hamont HC
27 Mieke Raijmakers Enna Singapore Someren
28 Andre van den Heuvel Easter-joy Zacharov mierlo
29 ALice Lazzarini Kwandani Latoer Heeswijk dinther
30 96 Elsi Elina Ikkala fenke xxxx P-L Ospel HC
31 Judith van den Nieuwenhuijzen Jaminka B Numero Uno P-L Sint-Oedenrode
32 Sanne Janssen Spike Seidon Deurne
33 Frans In 't Hulst Eros Zapatero VDL Vlierden
34 124 Lisa Stroucken CyrenaZ Crowtano Z P-L
35 Britt van Rijsewijk Aligarkh Atom oisterwijk
36 Jinte van Dongen Dakiro van Berkenbroeck Perhaps vh molenvondel Waalre
37 Ronja Dallner Coco Flanel Tangelo vd Zuuthoeve Nijnsel
38 Fabienne van der Zanden Allegro Animo's Hallo Eindhoven
39 Stefanie Deckers Zaa Zoe Hornet Rose Eindhoven
40 Wim van Gastel Felocia Tygo Someren
41 Tara Titulaer Dango H T R Van Gogh Lottum
42 132 Loes Leenaerts Iris - P-L Meer HC
43 Hans van Melick Inferno Harmony neer
44 Anton Kersten Havanna Eldorado van de zeshoek Nederweert
45 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
46 95 liisa Niiranen hercules xxxx P-L Ospel HC
47 77 Thijs Derks Jiolithya nvt P-L Zeeland HC
48 211 Britt van Rijsewijk Aligarkh Atom P-L Oisterwijk HC
49 Ashley Peters I-Malve Numero Uno Nijnsel
50 52 Richelle Coppelmans Dord C Lord Z 21 00314 90 P-L Deurne
51 Geesje Burema Ginante di calvino Calvino z Eindhoven
52 Suzanne Berlinski Gijsbert S Corland Son en Breugel
53 Mike Kouwenberg High up P Berlin Veldhoven
54 97 Kevin de Brouwer Eldorado Domino van het Heike P-L Reusel
55 Lotje van der Sterren Zabrina D Hammingway Griendtsveen
56 Suzan van Gastel Incognito Balou du Rouet Nijnsel
57 Jos van Deurzen Ilias Fortuna Dallas elsendorp
58 ALice Lazzarini Pickachu van ‘t ruytershof By cera d’ick Heeswijk dinther
59 Eline Verrijt Bentley's Lieve Bentley van de Heffinck Heusden
60 Marieke Buis Eden Pierrot Helmond
61 Niels van den Boomen Fitzgerald Mr.Blue Soerendonk
62 Jan Smolders Have a Dream Spartacus volkel
63 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z Vught HC
64 Mikki Manche Icon d'Or Zambesi Valkenswaard
65 19 Rebekka Gillespie Highlight Up To Date P-L Hamont HC
66 Naomie van den Bogaard Herera Nabab De Rave st Michielsgestel
67 Patrick Verbakel Java Etoulon Aarle-Rixtel
68 Niels de Louw Ilaya Z Inshallah de Muze Asten
69 28 Rianne van Heerebeek-Smolders jabiola Emerald P-L Oostelbeers
70 Moniek Wouters Dorana's Jorana Dakar VDL Hulsel
71 130 Loes Leenaerts Ondiata - P-L Meer HC
72 120 Stef Leenaerts Mon Ami Triomphe de muze P-L Meer HC
73 110 Martijn van Stiphout Ieke Arezzo Vdl P-L Sint-oedenrode HC
74 106 Thijs Derks Ibalia kannan P-L Zeeland HC