8. Zondag klasse B


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klassiek met barrage. Rubriek telt mee als selectiewedstrijd voor Kring Helmond en Kring Eindhoven. 

Graag aangeven vanuit welke kring je aan de selectie deelneemt. 

 

Rubriek wordt gesponsord door; Gebr. Swinkels Grondwerken & A.E.S. Studbook


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 10 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
D. Cornelissen
M. de Kleijne
W. van Stiphout
Prijzengeld
1e prijs: € 65.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 207 Eva van Zantvoort Go Nobel n Q. Breitling LS Valkenswaard
2 Robin Bardoel Agrion's Sauterelle Z Startrek Mariahout
3 Melissa Das Krek Concorde S Arezzo VDL Son en breugel
4 Leonie Keen Floris Lexicon Assen HC
5 Guido Van de Weijer Iroko-D Tangelo van de zuuthoeve Helmond
6 Sem van de Wetering Broere Wing nn De Mortel
7 Judith Otten Cosmo Z nn P-B Born
8 Noa Oudermans Zalza Sonic Neerpelt
9 Sanne Bressers Clementine Carrico Helmond
10 Isa Verhoeven Wincaja Indoctro Diessen
11 78 Irma Vos Heart Of Nabab Nabab de Reve P-B Dilsen
12 Bo Notting Ice Queen Cartano Nuenen
13 78 Irma Vos Heart Of Nabab Nabab de Reve P-B Dilsen HC
14 Kimberley Paymans Quibus of Greenhil Z Quilimbo Hilvarenbeek
15 Kristel verbakel Galestra V Tangelo Vd Zuuthoeve schijndel
16 Koen de Leest Kingston F-one USA Oirschot
17 Asaf Abudi K2 Nabab de reve Neer HC
18 Noa Thelosen Jonika El Salvador Someren-Heide
19 Ben Gerlings Zara nn heeze
20 101 Manuel de Vasconcelos E sousa Tamara Numero uno P-B Ospel HC
21 Anne Verbakel Dutch pride Dutch capitol Lieshout
22 Carmen der Kinderen Ketaf-Loma Namelus R Oirschot
23 Cherish van Orsouw King Cidane Cidane P-B heesch
24 Diede Rianne Scheepers I'm so Special I'm Special de Muze Deurne
25 Eva Donkers Orlando Blue Zirocco Blue VDL Beek en donk
26 Heleen Van de Sande Corke Onbekend LEENDE
27 Iris Looymans nn nn Vught HC
28 Jasper van der Vuurst De Vries Colinda Z Caron Middelbeers
29 27 Maartje Verbakel jodhino Rascin P-B Lieshout HC
30 iris Noten Ferdi Verdi Hamont
31 Manou Van Raak Its me Corland Grashoek
32 Guido Van de Weijer Gevera Verdi Helmond
33 Peggy Looymans Lamborghini Z Levisto Z Vught HC
34 ALice Lazzarini Idorado Eldorado vd Zeshoek Heeswijk dinther HC
35 Manouk Schellekens Erana S Lovefever Hapert
36 Martijn van Stiphout Jinte TVL Zambesi Sint-Oedenrode HC
37 Michelle Das Kismet S Elvis ter Putte Son en Breugel
38 Piet van Bragt Hashtag Vleut Beek en Donk
39 Romy Ticheloven K.Jazz Berlin Reuver
40 Seline van Vlerken Jupiter Kannan someren
41 Piet Michels Jinx Caretino Gold Bakel
42 75 Ronja Dallner Betty Balou du Rouet P-B Nijnsel
43 Sharen van Malsen Icoon Ustinov P-B Oss.
44 Sidney Renders Kick El Primero Son en Breugel
45 Sjakie Hurkmans Gorchidee Balou du Rouet Zijtaart HC
46 Simone Verbakel NN NN schijndel HC
47 Koen de Leest Kornuit - Oirschot
48 Asaf Abudi Kadee Kannan Neer HC
49 76 Yvonne van de Pasch Winston Riverman P-B Helmond
50 wouter van den broek ice star e-star Goirle
51 Jashlin van Bakel Poetry Emotion Ulano-H Heeswijk-Dinther
52 Iva Huibers Guillaume Indoctro Reuver
53 Renée Elsbeek Chimmy Choo Clearway Veldhoven
54 Simone Pellegrom SP. Giovanna Diarado P-B Breugel
55 Romy Hertogs Zaragoza Flemmingh Nuenen
56 Frans In 't Hulst Emotion Jazz Vlierden
57 109 Malin de Vries Color me Cream Z Cream on Top Z P-B Leende HC
58 Jessie de Beijer Talan van het Hobos Z Taloubet Z Hapert
59 Nicole Dubois Future Vleut Eindhoven HC
60 Jinte van Dongen Inoi E-star Waalre HC
61 Jacky Staals Balou NN Valkenswaard