4. Zaterdag klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

2 Fasen art. 274.5.c

Rubriek wordt gesponsord door; Veehandel Aarts & Handelsonderneming Crommentyn (Bartjes Kaas)


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 9 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T. Heijligers
D. Cornelissen
M. de Kleijne
Prijzengeld
1e prijs: € 85.-
2e prijs: € 70.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 65 Jan Vlemmix la blanca Z li P-L Lommel HC
2 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl asten heusden
3 Jersey Kuijpers Doctor Dolittle Lord Z helmond
4 Teddy van de Rijt Jeekels Cidane Nuenen
5 180 Alfredo Kim Chunnigan III nn P-L HC
6 197 Erwin Bos Columbia xx P-L Asten HC
7 Lisanne van de Pasch Hunter Dakar VDL Helmond
8 Gabryella Dufour No Fear Vd Tichelrij Z - Neerkant
9 Leon Hegge Just Me Nabab de Reve Sterksel
10 Michael Korompis Grobo de la ferme blanche carembar de muze Oostmalle HC
11 117 Rene van Zuilen Hollywood Namelus R P-L
12 Erika Lickhammer I'm a Dancer Denzel vh Meulenhof Asten HC
13 Joris van Helmond Comme Tessa VHL Comme il faut Asten
14 Amanda Gustavsson Corenado Z - Mierlo
15 91 Julie De Pelsmaeker Crazy Cornet obolensky P-L Geel HC
16 68 Teresa Martinotti Houston Indoctro P-L Weert HC
17 Julie De Pelsmaeker Crazy Cornet obolensky Geel HC
18 Rebecca Lindberg Klaartje Z Kannan Aarle-Rixtel HC
19 Ivo Steeghs Hanja BLH Vittorio Panningen
20 186 Luc Martens Gameboy Spartacus P-L Ommel
21 190 Bert-jan van de Pol Hennessy nn P-L HC
22 188 Marlie van de Wetering Domara Indorado P-L Heesch
23 Cathelijne van Aar Foctmyrouge J.P.P Vigo D'arsouilles Uden
24 67 Jan Vlemmix Moliko Inshallah de muze P-L Lommel HC
25 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve`s Feloma Vittorio Maasbree
26 Roos van Sprang Celeste Commanchi Oirschot
27 Nina Stroucken Star Snip NS Quick Orion D’elle Echt
28 Chayen Ramakers Fiesta HX Ustinov Sint Odilienberg
29 Lynn van Kraaij Cookie Monster Cassin Helmond
30 Iris Michels Flora Verdi Liessel
31 31 Gaj Riossa Holiday xx P-L Stramproy HC
32 5 Nicolas Toro Haaroon nn P-L Hamont HC
33 118 Rene van Zuilen Classic Gentleman Z Colman P-L
34 Rob van Bussel Noriando R NN asten heusden
35 107 Jersey Kuijpers JK Horsetrucks Alice NN P-L Helmond HC
36 Teddy van de Rijt Jolion V Emir R Nuenen
37 Erwin Bos Falco NN Asten heusden HC
38 Lisanne van de Pasch Lyjanero Landos Helmond
39 194 Gabryella Dufour Djampassi - P-L Neerkant
40 92 Michael Korompis Mr. Balue BR Z Mr. Blue P-L Oostmalle HC
41 193 Erika Lickhammer Rio Bravo Nn P-L Asten HC
42 69 Manuel Albano Matamoro LS - P-L Someren HC
43 Luc Martens I'm cute and cool Dutch Design P-L Ommel
44 183 Alfredo Kim Escape nn P-L
45 66 Jan Vlemmix Star for libero Stakkato P-L Lommel HC