3. Zaterdag klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

2 Fasen art. 274.5.c 

 

Rubriek wordt gesponsord door; Agri-Horse & bloemisterij Penninx- Jonker


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 9 november 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
T. Heijligers
D. Cornelissen
M. de Kleijne
Prijzengeld
1e prijs: € 75.-
2e prijs: € 60.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 154 Rob van Bussel naturel v/h kapelhof inshallah de muze Asten
2 Erika Lickhammer Ballerina VHL Baltimore Asten HC
3 22 Joris van Helmond Black River VHL Arezzo P-L Asten HC
4 Lisanne van de Pasch Epic Berlin Helmond
5 Leon Hegge Kaelyne Verdi Sterksel
6 41 Noa Moss Isis V.Vittorio P-L Heerlen HC
7 64 ALice Lazzarini Huro’s Jiran r Winston Heeswijk
8 Monique van Roy Impreza Vdl dallas Reusel
9 82 Yanick Beirens Amore du foret Actionbreaker P-L Schilde HC
10 83 Shamac Konopacki Smeralda Stakatto De
11 Michael Korompis Canino du forêt Castellino vd Helle Oostmalle HC
12 Rebecca Lindberg Calvados Mb Chicago Z Aarle-Rixtel HC
13 Daan Adams China. Non stop Veldhoven
14 Maartje Verbakel Jaylord vanta Mylord Carthago Lieshout
15 Nina van Enckevort Jack Daniels First verdi Sint -Oedenrode
16 Sylvia Dorssers Carant Marc Z nn Maasbree
17 203 Alfredo Kim Bellissima nn P-L
18 166 Ozgur Ozkan Jk Horsetrucks Irsina Nnnn P-L Helmond HC
19 Bo op den Drink Jeleonald van de Eijkhof Calvaro Z Meijel
20 60 Manuel Albano Dynamite Napoleon 0 P-L Someren HC
21 46 Gabryella Dufour Jupiter Big star junior P-L Neerkant HC
22 200 Angelique Dohms Just in Time GS El Primero P-L Beesel
23 Robin Bardoel Jumping Star Startrek Mariahout
24 Guido Van de Weijer Joris Luxels Helmond
25 Luc Martens Noxx van de zwartbleshoeve Triomphe de Riverland Ommel HC
26 Rob van Bussel Kwatro van de peelvenhoeve douglas asten heusden
27 Gijs Kole Cassina Cassini II Valkenswaard
28 Dave Crombach Inspecta Gammon Gloucester Kerkrade
29 Erika Lickhammer Rio Bravo Nn Asten HC
30 44 Lisanne van de Pasch Irish Whiskey Andiamo P-L Helmond
31 Joris van Helmond Irish Coffee VHL I'm special de muze Asten HC
32 Leon Hegge Ingo van de Kapel Bingo van de Kapel Sterksel
33 136 Maikel van Mierlo cookie crush caretino gold P-L
34 63 Thieu Hendriks Levelly Level Z P-L Roggel
35 Romy van Helmond Glenn Arezzo Ommel
36 102 Noa Moss Jack at work L'amours toujours Dutch capitol P-L Heerlen HC
37 Loes Smits Claudius CR Clearway Lottum
38 198 Sierra Michelle Wilson Josephine Cannabis P-L Meijel
39 86 Yanick Beirens Arizona du foret Aktion pur P-L Schilde HC
40 87 Shamac Konopacki Jonk Chaman De
41 Yanick Beirens Arizona du foret Aktion pur Schilde HC
42 83 Shamac Konopacki Smeralda Stakatto P-L De HC
43 201 Ozgur Ozkan Nena Blue Leasure jk horse trucks Z P-L Helmond HC
44 202 Rebecca Lindberg Clever Girl Z Chicago Z P-L Aarle-rixtel
45 180 Alfredo Kim Chunnigan III nn P-L
46 181 Monique van Roy hummer spartacus Reusel
47 62 Daan Adams ginette onbekend P-L Veldhoven
48 ALice Lazzarini Don’t breaker Hero z Dont touch tiji Hero Heeswijk dinther
49 Maartje Verbakel Jägermeister Triomphe de muze Lieshout
50 Nina van Enckevort Kiekeboe Gare Du nord Sint -Oedenrode HC
51 Sylvia Dorssers Jamerson Kannan Maasbree
52 50 Jan Vlemmix Hermione Action Breaker P-L Lommel HC
53 Amanda Gustavsson Corenado Z - Mierlo HC
54 116 Rene van Zuilen Hollywood Namelus R P-L HC
55 88 Salem Nasser uno nn P-L Maastricht HC
56 43 Ivo Steeghs B. Garanta Big star junior P-L Panningen
57 153 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl P-L Asten HC
58 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
59 3 Nicolas Toro Lamparilla nn P-L Hamont HC
60 155 Lisanne van de Pasch La Tinka Levisto P-L Helmond
61 104 Leon Hegge Just Me Nabab de Reve P-L Sterksel HC
62 89 Michael Korompis Narnia de kalvarie Aganix du seigneur Oostmalle
63 Erika Lickhammer I'm a Dancer Denzel vh Meulenhof Asten HC
64 89 Michael Korompis Narnia de kalvarie Aganix du seigneur P-L Oostmalle HC
65 103 Joris van Helmond Comme Tessa VHL Comme il faut P-L Asten HC