Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 21 april 2014
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 485 Gabryella Dufour Deftig Hdh Ustinov Heeze
2
3 283 Kim Couwenberg Cognac Du Vlist Z Calvino Z Knegsel
4
5 215 Thom van Dijck Challenge S Tangelo van de Zuuthoeve St. Oedenrode
6 311 John Josephs Duncan Hdh Ustinov Heeze
7
8
9 168 Sylvia Dorssers Zabolotje v/h Kraaienbos Z Zapatero VDL Maasbree
10 105 Jose de Vries Asanta Casantos Helvoirt
11 372 Sanne van Gendt Lincom's Adonis Franco Nuenen
12
13 426 Stijn Theeuwes Zamara Pacific Neerpelt
14 356 Jan Liebregts Civanta K-p Odermus R Vessem
15 327 Maikel van Mierlo Earley Harley Vdl Koningslust
16
17 126 Bart Lips Aerosmith Odermus R Biest-houtakker
18 303 Marieke van de Weideven Bono Ukato Nijnsel
19 197 Thom van Dijck April V April Fool St. Oedenrode
20 240 Teun Kluijtmans Cornelis Cartano St. Oedenrode
21 395 Githa van Beurden Bodilia Tenerife Vdl Hilvarenbeek
22 29 Jolein Roestenburg Gooya du Keske Z Gwalarn ar park Breugel
23 310 Gabryella Dufour E-vincent Hdh Numero Uno Heeze
24 492 Leon Hegge Catoja Hdh Caretello Sterksel
25
26 224 Jan Smolders Zendolyn Larino Volkel
27 396 Lieke Vogels ATM Abercrombie Ovidius Oirschot
28 450 John Josephs Escape HDH Indoctro Heeze
29 191 Maikel Coolen Valencia Amarillo Geldrop
30 82 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
31
32 482 Jaime Ostos Alcala Andy J. Goodtimes Nn
33
34 368 Maaike Schoormans Dutch Bleu Zirocco Blue Vdl Hapert
35 357 Jan Liebregts Zersante Mermus R Vessem
36 328 Maikel van Mierlo europe cantos Koningslust
37
38 496 Dominique de l' L' Or Caldo 5 Cassini 1 Nn
39 198 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant St. Oedenrode
40 125 Bart Lips Chi Nitta L'esprit Biest-houtakker
41 130 Evi de Vries Bandito Ovidius Valkenswaard
42
43
44 245 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
45
46 491 Leon Hegge Avignon Phin Phin Sterksel
47 52 Julia Geers Alexander Indoctro Breugel
48 392 Ad van Beek Deauville Rijen
49 169 Sylvia Dorssers Winsten Damiano Parco Maasbree
50 30 Jolein Roestenburg Gill Du Keske Z Gwalarn Ar Park Breugel
51 77 Esther Wijlaars Voque Oklund Geldrop
52 299 Mandy Jansen Cyrinda S Cartano Breugel
53
54
55
56 246 Marielle Manders Daros Larino Valkenswaard
57
58 451 John Josephs Zienna Du Mesnil Quattro Heeze