11 - Grote Prijs JPM 1.50m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Hunland Prijs

Grote Prijs Jumping Peel & Maas 

Tabel A met Barrage 1.50m  (KNHS art. 238.2.b)

Zaterdag 27 juli 2019           *18:30*         Rubriek 11


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 50.00
Datum: 27 juli 2019
Tijd: 18:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 2500.-
2e prijs: € 2000.-
3e prijs: € 1500.-
4e prijs: € 1000.-
5e prijs: € 800.-
6e prijs: € 650.-
7e prijs: € 450.-
8e prijs: € 350.-
9e prijs: € 150.-
10e prijs: € 150.-
11e prijs: € 75.-
12e prijs: € 75.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Sanne Thijssen Valentino Z Vulkano Sevenum
2 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
3 Rodrigo Morgado Emiel Cicero Z van Paemel Heibloem
4 0 Niels Kersten Kaddee van de Knuffel Cassini P-1.50 Egchel
5 Nicolas Toro Cinderella Chacco Blue Heijen
6 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
7 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
8 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas Hoogeloon
9 234 Yves Houtackers Dieu Merci van 't Meulenhof Bamako de Muze P-1.50 Weert
10 Niels Knape Toronto Tornesch Swalmen
11 0 Leon Thijssen Tylientje Z Tyson P-1.50 Sevenum
12 Viktor Daem Ghost Z Gameboy Diest
13 Pieter Keunen Eigenwijs V Verdi kessel
14 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
15 Daniel Meech Cinca Casall Elmpt
16 Lars Kuster Alanix Hero Z Aganix du Seigneur oudsbergen
17 50 Rob Heyligers Cassius Clay Calvino Z P-1.50 Asten
18 Beau Schuttelaar Florida Balia NL Bustique Tegelen
19 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
20 Joep Raijmakers Dinero de Laubry Nabab de Reve P-1.50 Asten
21 Joost Martens El-rapide Douglas Sevenum
22 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
23 75 Niels Bulthuis Enterprise Chocoprince Echt-susteren
24 Sofie Slattery Valentine du Bois pinchet Apard de sixth sense Weert
25 Miranda Harrington Gravin A - Ospel
26 Joy Lammers First boy Hamlet Hamont
27 Monique van den Broek Carlow vd Helle Carentino Sevenum
28 Jil Buijze Venus Marome NW Oudelande
29 0 Eric van der Vleuten Kamara van't Heike Epleaser van 't Heike P-1.50 Mierlo
30 Mans Thijssen Charlie Casall Sevenum
31 125 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL P-1.50 Kessel
32 Julia Plate Quidam’s Rosé Quidam Meeuwen
33 Oda Charlotte Lyngvar Cendy VDP Triomphe de Muze Baarlo
34 10 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Z P-1.50 Baarlo
35 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno P-1.50 Mierlo
36 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo koningslust
37 Sophie Hinners Kimmel SCF Amaretto D'Arco Baarlo
38 239 Mel Thijssen Ambler Gambler Colander P-1.50 Sevenum
39 Tim van de Oetelaar Fiola Bustique Kessel
40 194 Pieter Clemens Quintini Quintender P-1.50 Oudsbergen
41 Kevin Jochems Faithless Ukato P-1.50 Achtmaal