9 - Finale Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

PMC Projects Prijs

Finale Klasse Z   

Tabel A met Barrage 1m30 (KNHS art. 238.2.b)

 

Zaterdag 27 juli 2019           *09:00*         Rubriek 9


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 25.00
Datum: 27 juli 2019
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 125.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 60.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 229 Pieter Keunen Miss Washington President P-Z Kessel
2 71 Niels Tacken Goodwill Tangelo vd Zuuthoeve P-Z Horst
3 203 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado P-Z Sevenum
4 199 Camilla Hendriks Action Breaker Heartbreaker P-Z Waalre
5 198 Ellis Pex Nikita numero uno P-Z Sint Joost
6 Sarah Jane Franklin Hi-Five Nabab de Reve Elmpt
7 Danny Franssen Carinee W Z Caretano Reuver
8 Philippe Houtackers Zanara E Eurocommerce Zurich Weert
9 Rob Heyligers I.Wellie R 58 Corland asten
10 153 Nicole Mestrom Horse Victory Cristel vd Maria Commanchi P-Z Swalmen
11 Serena Van Werkhoven Earthquake - Neerglabbeek
12 Alex Matz Quadrant 3 Quadros Meeuwen
13 233 Jeffrey Schmitz Happyman Cumano P-Z Schimmert
14
15
16 Schaefer Raposa Gitania Cantos kessel
17 161 Rens Spreuwenberg Fortuna Flamingo Harley Vdl Kessel
18 Wiel Heber Hero Diamant de Semilly Roermond
19 129 Monique van den Broek Ha-cantos Cantos P-Z Sevenum
20 0 Mel Thijssen Carbernet do Itinga Cartogran Sevenum
21 Luc van Horen High Fidelity Spartacus panningen
22 Teddy van de Rijt Ghita Eldorado van de Zeshoek P-Z Nuenen
23
24 Devon MacNeil Miss Shot Gun . Baarlo
25 140 Sophie Hinners Hendrick's HX Bustique Baarlo
26 178 Oda Charlotte Lyngvar First Class - Baarlo
27 Leon Thijssen Tippy Tyson Sevenum
28 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl asten heusden
29 158 Patrick Lemmen Hugo Bodinus P-Z Baarlo
30 Christina Kallmert Bonie de la Roque Zandor Z Oirlo
31 169 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla Oudelande
32 0 Ellen Beckers - van Bussel Hamilton Conthargos Roggel
33 Kevin Jochems Grandino Calvino Achtmaal
34
35 Sanna Olsson Diamond Blue Diamant de Semilly Vierlingsbeek
36 201 Fred Goltz Doe Maar Cardento P-Z Kessel
37 Jack O Donohue Harvard HX Bustique kessel
38 Robbert Ehrens Durette Z D'avo's Ducarlos Weert
39 Elke Geraedts Gothique Zacharov Baexem
40 Kim Mestrom Zyrene Proosthof Z Zambesi Ohe en Laak
41 76 Lars Kuster Jalisco Carabas van de Wateringhoeve Oudsbergen
42 Jorn Emschove VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
43 215 Marcel Willems Chapeau Caleandro P-Z Kbosch
44 209 Dave Maarse Identiek Zirocco Blue P-Z Wellerlooi
45 Kristine Seierstad Corsini Connor Sevenum
46 214 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z P-Z Meterik
47 Sylvia Dorssers Grandor Lexicon Maasbree
48 Tom Whitaker Happiness Onbekend Baarlo
49 57 Piet Raijmakers Jr. Babybell Z Bufero van het Panishof Asten
50 Robby Krowoza Cool Cookies Cornado I Roermond
51 Daniel Meech Favorite HBC Cantos Elmpt
52 8 Sam Versteijnen Higgins Emerald
53 Imke Gradussen Feberlina Calvaro Z Echt
54 126 Nick van den Broek Highway HBC Casall Sevenum
55 Renee de Weert Edelmanfee Kojak Sevenum
56 Rodrigo Morgado Fanatiker Diamant de Semilly Heibloem
57 145 Niels Bulthuis Fangio Fidji du Fleury Echt-susteren
58 0 Teun Vestjens Eureka's Vigo D'Arsouilles Sevenum
59 66 Beau Schuttelaar Falou Arthos R Tegelen
60 0 Mans Thijssen Hello Amber Gambler Sevenum
61 Sanne Thijssen Huppeldepup Tyson Sevenum