6 - 1.40 Groepen Springen met Winning Round


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rabobank Prijs

 Kampioenschap Jumping Peel & Maas

 Groepen Springen met Winning Round 1.40m

 Winning Round: 9 deelnemers (8 groepswinnaars en 1 ‘lucky loser'), FEI Art. 275

Zondag 28 juli 2019           *15:00*         Rubriek 6


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 40.00
Datum: 28 juli 2019
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 1250.-
2e prijs: € 1000.-
3e prijs: € 750.-
4e prijs: € 500.-
5e prijs: € 350.-
6e prijs: € 275.-
7e prijs: € 200.-
8e prijs: € 150.-
Regl. Volgprijzen: € 75.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 248 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek P-1.40 Meterik
2
3 Jil Buijze Venus Marome NW Oudelande
4 Oliver Lazarus Butterfly Ennemmel Quaprice Boismargot Quincy Valkenswaard
5 Daniel Meech Zamia Alianjo Elmpt
Groep 2 (0 minuten)
6 Marit Huige Gigi van de Wiel Canturo Nisse
7 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino Neer
8 244 Rens Spreuwenberg Gugalu Sheraton P-1.40 Kessel
9 191 Nicolas Toro Baloubelle Balou du Rouet P-1.40 Heijen
Groep 3 (0 minuten)
10 Sef van Montfort I Chique is mich dat Z C-Ingmar Wijnandsrade
11
12 245 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo P-1.40 Koningslust
13 246 Teddy van de Rijt Allerdings II Arpeggio P-1.40 Nuenen
14 125 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL P-1.40 Kessel
Groep 4 (0 minuten)
15 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo Heythuysen
16 Devon MacNeil Cajo Onbekend Baarlo
17 241 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter P-1.40 Tegelen
18
19 Rob Heyligers Cassius Clay Calvino Z asten
Groep 5 (0 minuten)
20 Tim van de Oetelaar Fiola Bustique Kessel
21 146 Niels Bulthuis Genereux Fortuna Wizzerd Echt-susteren
22 Paul Kennedy Star la tuliere Dollar de la piere Stal mulkhoeve
23 236 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Gladstone Grison van den Bisschop P-1.40 Asten
Groep 6 (0 minuten)
24 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z P-1.40 Wellerlooi
25 Teun Vestjens Fiwalda Amadeus Sevenum
26 0 Mel Thijssen Enrique Tangelo vd Zuuthoeve P-1.40 Sevenum
27 247 Sophie Hinners Galanda Mara TH Lexicon P-1.40 Baarlo
Groep 7 (0 minuten)
28 Robbert Ehrens Classe Clearway Weert
29 188 Rodrigo Morgado Emiel Cicero Z van Paemel P-1.40 Heibloem
30 34 Oda Charlotte Lyngvar Grasshopper Quality Time P-1.40 Baarlo
31 Sanne Thijssen Bacardi Numero Uno Sevenum
Groep 8 (0 minuten)
32 123 Lars Kuster Denver de liebri Z Diamant de semilly P-1.40 Oudsbergen
33 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
34 240 Pieter Keunen Gaspahr Berlin P-1.40 Kessel
35 238 Kevin Jochems Cristello H Numero Uno P-1.40 Achtmaal