4 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Accon AVM Prijs

Klasse Z - 1.30m  

Tabel A Direct op Tijd   (KNHS art. 238.2.a)

Finale klasse Z: Beste 30 deelnemers van rubriek 3 plaatsen zich voor Finale klasse Z (rubriek 9), combinatie dient gestart te zijn in rubriek 3 of 4.

Donderdag 25 juli 2019           *10:15*         Rubriek 4


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 25 juli 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Alex Matz Heyodinus PP Mylord Carthago Meeuwen
2 0 Frank Schuttert Hemerald Emerald van t Ruytershof P-Z Oudsbergen
3 Jeffrey Schmitz Happyman Cumano Schimmert
4 122 Lars Kuster Golden eye Goldfever P-Z Oudsbergen
5 Pieter Clemens Arusha Eldorado van de Zeshoek oudsbergen
6 173 Anne - Marie Poels D-Izembla Z Dexter P-Z Swolgen
7 16 Ruud Vermeulen Harvey Baloubet du rouet P-Z Swolgen
8 Rob van Bussel Ilyon ES Gemini cl asten heusden
9 0 Ellen Beckers - van Bussel Da Vinci Numero Uno P-Z Roggel
10 Dave Maarse Identiek Zirocco Blue Wellerlooi
11 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
12 John Steeghs Champion PS Z Comilfo plus Z Meterik
13
14 Teun Vestjens Hope Onbekend Sevenum
15 Teddy van de Rijt Ghita Eldorado van de Zeshoek Nuenen
16 66 Beau Schuttelaar Falou Arthos R P-Z Tegelen
17 Sophie Hinners Assira Berlin Baarlo
18 174 Oda Charlotte Lyngvar Gyloma - P-Z Baarlo
19 Robby Krowoza Cool Cookies Cornado I Roermond
20 Robbert Ehrens Durette Z D'avo's Ducarlos Weert
21 71 Niels Tacken Goodwill Tangelo vd Zuuthoeve P-Z Horst
22 0 Mel Thijssen Nena K Z Non stop Sevenum
23 0 Mans Thijssen Hello Amber Gambler P-Z Sevenum
24 0 Sanne Thijssen Gavoli Twister de la Pomme P-Z Sevenum
25 Joost Martens Larihna Contendro Sevenum
26 Loewie Joppen Ilonn Toulon Maasbree
27 151 Andrea Calabro Geran Quality Time P-Z Kronenberg
28 153 Nicole Mestrom Horse Victory Cristel vd Maria Commanchi P-Z Swalmen
29 Rianne Heerebeek Fabulous Spartacus Oostelbeers
30 8 Sam Versteijnen Higgins Emerald P-Z
31 Nicole Caris Beach Hill Lucia Luidam Maria
32 Kevin Steeghs Imero El Primero P-Z Kessel
33 Alex Matz Quadrant 3 Quadros Meeuwen
34 0 Frank Schuttert Mujallin vd Maltahoeve Nabab de Reve P-Z Oudsbergen
35 Jeffrey Schmitz Vulkano Gold Vulkano V Schimmert
36 Leon Thijssen Tippy Tyson P-Z Sevenum
37 76 Lars Kuster Jalisco Carabas van de Wateringhoeve P-Z Oudsbergen
38 187 Pieter Clemens Viva Vulcano Vulcano Gold P-Z Oudsbergen
39 15 Anne - Marie Poels Cwaprice Celestinus P-Z Swolgen
40 Ruud Vermeulen Flicka Zirocco Blue Swolgen
41 0 Ellen Beckers - van Bussel Hamilton Conthargos P-Z Roggel
42 Dave Maarse If You Dare Bustique Wellerlooi
43 Elke Geraedts Gothique Zacharov Baexem
44 11 John Steeghs Noeno Numero uno P-Z Meterik
45 171 Sophie Schoonwater Hoville Inshallah de muze P-Z Neeritter
46 156 Teddy van de Rijt Gino Echo van 't Spieveld P-Z Nuenen
47 140 Sophie Hinners Hendrick's HX Bustique P-Z Baarlo
48 178 Oda Charlotte Lyngvar First Class - P-Z Baarlo
49 Robby Krowoza Chip Chap K Z Canterbury Roermond
50 Robbert Ehrens Classica Clearway Weert
51 Niels Tacken Good luck Onbekend Horst aan de Maas
52 0 Mel Thijssen Carbernet do Itinga Cartogran P-Z Sevenum
53 Mans Thijssen Giominka Numero Uno Sevenum
54 Beau Schuttelaar Irene Numero Uno Tegelen
55 Sanne Thijssen Huppeldepup Tyson Sevenum
56 Joost Martens Larcone Larimar Sevenum
57 150 Andrea Calabro Thats me - P-Z Kronenberg
58 Daniel Meech Favorite HBC Cantos Elmpt
59 Fien van de Goor Ielouka Onbekend P-Z Sevenum
60
61 169 Jil Buijze Quattro Royal Z Quintero la silla P-Z Oudelande
62 Malin Parmler Heavenly especial Numero uno Mierlo
63 145 Niels Bulthuis Fangio Fidji du Fleury P-Z Echt-susteren
64 Jasper Bulthuis Lolita Cento Dieteren
65
66 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
67 Sarah Jane Franklin Hi-Five Nabab de Reve P-Z Elmpt
68 Schaefer Raposa Huupie Donja Bernini kessel
69 Myriam Hechme Zilon Mermus R Baarlo
70 Devon MacNeil Miss Shot Gun . Baarlo
71 Daniel Melis Cheetah STM Lupicor Tegelen
72 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb Nederweert
73 Imke Gradussen Feberlina Calvaro Z Echt
74 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
75 Sandra Klaessen Alano Neer
76 0 Sef van Montfort Henri Bustique P-Z Wijnandsrade
77
78 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R Boekel
79 Kim Mestrom Zyrene Proosthof Z Zambesi Ohe en Laak