3 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Chateau de Raay & Claassen Schilderwerken Prijs

Klasse Z - 1.30m  

Tabel A Direct op Tijd   (KNHS art. 238.2.a)

Finale klasse Z: Beste 30 deelnemers van rubriek 3 plaatsen zich voor Finale klasse Z (rubriek 9), combinatie dient gestart te zijn in rubriek 3 of 4.

Donderdag 25 juli 2019           *07:00*         Rubriek 3


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 25 juli 2019
Tijd: 07:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 200.-
2e prijs: € 150.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 80.-
6e prijs: € 70.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 35.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Emma Bocken Dagma Tangelo vd Zuuthoeve P-Z Weert
2 Marcel Willems Chapeau Caleandro kbosch
3 0 Piet Raijmakers Jr. Cash Casper Quasimodo vd Molendreef P-Z Asten
4 0 Sanna Olsson Clarima Clarimo P-Z Vierlingsbeek
5 Tanja Torgilsman-van Bakel Giaantje Toulon Swolgen
6 Tim van de Oetelaar Inspired HX Elvis ter Putte Kessel
7 Tom Whitaker Happiness Onbekend Baarlo
8 Ellis Pex Golindo - sint joost
9 Freek Vestjens HBR Charlotte Kannan P-Z Sevenum
10 Kevin Jochems Grandino Calvino Achtmaal
11 Kristine Seierstad Corsini Connor P-Z Sevenum
12 Meike Helderman Costa Tangelo van de Zuuthoeve Leur
13 160 Rens Spreuwenberg Halifax Zirocco Blue P-Z Kessel
14 Spencer Roe Fabienne Okyra V Canturno swolgen
15 Sylvia Dorssers Tashley G. Z Tyson Maasbree
16 Wiel Heber Hero Diamant de Semilly Roermond
17 Yannick Hendrikx Ibalius Everglade P-Z Heythuysen
18 Rob Heyligers I.Wellie R 58 Corland asten
19 Renee de Weert Edelmanfee Kojak P-Z Sevenum
20 0 Monique van den Broek Geanette B Berlin P-Z Sevenum
21 Philippe Houtackers Zanara E Eurocommerce Zurich Weert
22 Jan-willem Schaap Fucinda Lord Z Herpen
23 158 Patrick Lemmen Hugo Bodinus P-Z Baarlo
24 Schaefer Raposa Gitania Cantos kessel
25 Jack O Donohue Harvard HX Bustique kessel
26 0 Fred Goltz Doe Maar Cardento P-Z Kessel
27 Marcel Willems Armani Fierro kbosch
28 Luc van Horen High Fidelity Spartacus P-Z panningen
29 57 Piet Raijmakers Jr. Babybell Z Bufero van het Panishof P-Z Asten
30 Sanna Olsson Diamond Blue Diamant de Semilly Vierlingsbeek
31 Tanja Torgilsman-van Bakel Gonsido-AL Cardento Swolgen
32 Tim van de Oetelaar Zepp Z Zandor Z Kessel
33 Tom Whitaker Pepperjack Onbekend Baarlo
34 Ellis Pex Nikita numero uno sint joost
35 Freek Vestjens HBR The Dude Namelus R P-Z Sevenum
36 0 Kevin Jochems Haisjo Numero Uno P-Z Achtmaal
37 Kristine Seierstad Minerva Onbekend P-Z Sevenum
38 Meike Helderman Derby Indorado Leur
39 161 Rens Spreuwenberg Fortuna Flamingo Harley Vdl P-Z Kessel
40 Spencer Roe Gina V swolgen
41 Sylvia Dorssers Grandor Lexicon Maasbree
42 Wiel Heber Huupie Wizzerd WV Roermond
43 Nicole Caris Inolette Calmiro JW maria hoop
44 Liza Houwen-Tiebot Winchester Guidam Wanssum
45 Kristian Houwen Isa VM Action Breaker Wanssum
46 Rob Heyligers Frodo C Marlon asten
47 Renee de Weert Ibantos Cannabis Z P-Z Sevenum
48 129 Monique van den Broek Ha-cantos Cantos P-Z Sevenum
49 126 Nick van den Broek Highway HBC Casall P-Z Sevenum
50 Fleur van Lier Helrike Harley vdl P-Z Sevenum
51 67 Nicolas Toro Baloubelle Balou du Rouet P-Z Heijen
52 54 Emile Tacken Selva Stolzenberg P-Z Meterik
53 Tom Martens Fenomeen Chello III VDL Ospel
54 Stephanie Jennen Nababette Z Nabab de reve Balen
55 Serena Van Werkhoven Earthquake - P-Z Neerglabbeek
56 Babs Kerkhoffs Lily Marlen W Grand Chance-s Kelpen-
57 Camilla Hendriks Action Breaker Heartbreaker Waalre
58 Danny Franssen Carinee W Z Caretano Reuver
59 Malin Parmler Diamond in West Diamant de Revel Mierlo
60 Joffra Schaap Zamira Zambesi Herpen
61 Johan Klein Zieverink Inspector Gentleman P-Z De mortel
62 0 Loewie Joppen Harrie Harmony P-Z Maasbree
63 Luc Willemsen Nannette Z Nelson Z Maria-Hoop
64 Marit Huige Hyacinthe Indoctro Nisse
65 144 Nicole Mestrom Idagonda Zirocco Blue P-Z Swalmen
66 Pieter Keunen Isabella HX Diamant de Semilly kessel
67 Christina Kallmert Bonie de la Roque Zandor Z Oirlo
68 Jorn Emschove VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
69 Rene van Zuilen Hollywood Namelus R Helden
70 Rob van Bussel Fee Casall asten heusden
71 Rodrigo Morgado Fanatiker Diamant de Semilly Heibloem
72 0 Niels Bulthuis Saint Zandor Z P-Z Echt-susteren
73 Jasper Bulthuis Hilton Contendros Dieteren
74 74 Marcel Groen La Jaloie van t Eigenlo Zandor Z P-Z Mierlo
75 Fleur van Lier Gusto van de Elzenhorst Diarado P-Z Sevenum
76 Manon Hees Infinity chacco blue Meterik
77 Emile Tacken Hancock Marrome Meterik
78 157 Nicolas Toro Desperado Cardento P-Z Heijen
79 170 Liza Houwen-Tiebot Indigo Blue VM Dortmund HS P-Z Wanssum
80 0 Teun Vestjens Eureka's Vigo D'Arsouilles P-Z Sevenum