2 - Klasse 1m40


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Lumaro Horsetravel Prijs

Klasse 1.40  

Tabel A direct op tijd 1.40m  (KNHS art. 238.2.a)

5 minuten pauze na startnummer 45

Vrijdag 26 juli 2019           *07:00*         Rubriek 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 26 juli 2019
Tijd: 07:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 250.-
4e prijs: € 200.-
5e prijs: € 137.50
6e prijs: € 137.50
7e prijs: € 100.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 55.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 166 Sanne Thijssen Valentino Z Vulkano P-1.40 Sevenum
2 Julia Plate Quidam’s Rosé Quidam Meeuwen
3 0 Niels Kersten Kaddee van de Knuffel Cassini P-1.40 Egchel
4 39 Kevin Jochems Enjoy Viceroy P-1.40 Achtmaal
5 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter Tegelen
6 Mel Thijssen Ambler Gambler Colander Sevenum
7 10 Patrick Lemmen Ideaal Andiamo Z P-1.40 Baarlo
8 Mans Thijssen Punjab Perigieux Sevenum
9 Leon Thijssen Edgarrento Zento sevenum
10 58 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve P-1.40 Asten
11 Joost Martens Cascarhino Askari Sevenum
12 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
13 Pieter Keunen Eigenwijs V Verdi kessel
14 196 Sophie Hinners Galanda Mara TH Lexicon P-1.40 Baarlo
15 Oda Charlotte Lyngvar Grasshopper Quality Time Baarlo
16 180 Tom Whitaker Peppercorn Onbekend P-1.40 Baarlo
17 Johan Klein Zieverink Dinoire Rascin De mortel
18 Niels Knape Toronto Tornesch Swalmen
19 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
20 Teddy van de Rijt Gino Echo van 't Spieveld Nuenen
21 Viktor Daem Chaplin Chippendale Z Diest
22 Spencer Roe Can Do It Cornado I swolgen
23 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
24 Joey Alberti Ekarla van de Horst Canturano Einighausen
25 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
26 190 Nicolas Toro Cinderella Chacco Blue P-1.40 Heijen
27 Daniel Meech Cinca Casall Elmpt
28 75 Niels Bulthuis Enterprise Chocoprince Echt-susteren
29 0 Niels Tacken Cicer Onbekend Horst
30 193 Pieter Clemens Cidam Verdi P-1.40 Oudsbergen
31 Lars Kuster Alanix Hero Z Aganix du Seigneur oudsbergen
32 124 Michel Hendrix Elco van hof ter Nailen Elvis ter Putte P-1.40 Kessel
33 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
34 Yves Houtackers Dieu Merci van 't Meulenhof Bamako de Muze Weert
35 Manon Hees Gibson Spartacus P-1.40 Meterik
36 Emile Tacken Another Lady Padinus Meterik
37 Sanne Thijssen Bacardi Numero Uno Sevenum
38 Kevin Jochems Faithless Ukato P-1.40 Achtmaal
39 65 Beau Schuttelaar Florida Balia NL Bustique P-1.40 Tegelen
40 0 Mel Thijssen Enrique Tangelo vd Zuuthoeve P-1.40 Sevenum
41 Mans Thijssen Charlie Casall Sevenum
42 0 Leon Thijssen Tylientje Z Tyson P-1.40 Sevenum
43 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Gladstone Grison van den Bisschop Asten
44 Joep Raijmakers Dinero de Laubry Nabab de Reve Asten
45 Joost Martens Conthino Contendro Sevenum
Pauze (5 minuten)
46 Pieter Keunen Gaspahr Berlin kessel
47 Sophie Hinners Kimmel SCF Amaretto D'Arco Baarlo
48 33 Oda Charlotte Lyngvar Cendy VDP Triomphe de Muze P-1.40 Baarlo
49 Devon MacNeil Cajo Onbekend Baarlo
50 181 Tom Whitaker Figaro Onbekend P-1.40 Baarlo
51 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker De mortel
52 Viktor Daem Ghost Z Gameboy Diest
53 Spencer Roe Quick Hamlet Quick Lauro Z swolgen
54 Miranda Harrington Gravin A - Ospel
55 Joey Alberti la candida Carland Einighausen
56 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
57 Nicolas Toro Desperado Cardento Heijen
58 0 Daniel Meech Domenic Derrick P-1.40 Elmpt
59 Niels Bulthuis Genereux Fortuna Wizzerd Echt-Susteren
60 Niels Knape Speedy Jump Stakkato Gold Swalmen
61 Niels Tacken Naiade d'Elsendam Z Nabab de Reve Horst aan de Maas
62 Patrick Lemmen Jolly Fleur Contact vd Heffinck P-1.40 Baarlo
63 Pieter Clemens Quintini Quintender oudsbergen
64 195 Lars Kuster Denver de liebri Z Diamant de semilly P-1.40 Oudsbergen
65 Teun Vestjens Fiwalda Amadeus Sevenum
66 Yves Houtackers Disco Numero Uno P-1.40 Weert
67 Monique van den Broek Carlow vd Helle Carentino Sevenum
68 Ellis Pex Halifax Balou du Rouet sint joost
69 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino Neer
70 Maikel van Mierlo Follow Up Andiamo P-1.40 koningslust
71 Iris Michels Eggcelent Cardento Liessel
72 Ciaran Dreeling Black Out Cara Touche Heeze
73 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas Hoogeloon
74 125 Michel Hendrix Fair Field Zirocco Blue VDL P-1.40 Kessel
75 Tim van de Oetelaar Fiola Bustique Kessel
76 Jil Buijze Venus Marome NW Oudelande
77 Marit Huige Gigi van de Wiel Canturo Nisse
78 Anne - Marie Poels Chintorelio Chin Chin Swolgen
79 Sofie Slattery Valentine du Bois pinchet Apard de sixth sense Weert
80 Jack O Donohue Larca Van Erpecom Kashmir Van Schuttershof kessel
81 22 Mathijs van Asten Can Jump Calido P-1.40 Ysselsteyn
82 Oliver Lazarus Butterfly Ennemmel Quaprice Boismargot Quincy Valkenswaard
83 Rob van Bussel Glenwood Vingino asten heusden
84 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
85 Malin Parmler Kamilo vd Broekkant Numero uno Mierlo
86 Robbert Ehrens Classe Clearway Weert
87 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo Heythuysen
88 Anneke Niels-van Wijngaarden Freya Spartacus Didam
89 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
90 188 Rodrigo Morgado Emiel Cicero Z van Paemel P-1.40 Heibloem
91 0 Eric van der Vleuten Kamara van't Heike Epleaser van 't Heike P-1.40 Mierlo
92 Monique van den Broek Corsari van de Helle Comme il Faut Sevenum