Klasse Z en ZZ zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 4 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 64 Niko Goyette Jacob NVT P-Z Meijel
2 155 Nick van der Graaf Santos Hos d'o P-Z Rucphen
3 109 Jan Janssen Destany - P-Z Merselo
4 27 Piet Raijmakers Jr. Hanibal Rascin P-Z
5 156 Lars Kersten Giwana Baltic VDL P-Z Egchel
6 157 Rob Heyligers Frodo C Marlon P-Z Asten
7 89 Jan Berben Ti Amo Tolan R P-Z Meijel
8 158 Teddy van de Rijt Ghita Eldorado van de Zeshoek P-Z Nuenen
9 159 Emily Short Duke of Carneval - P-Z Valkenswaard
10 160 Sam Hutton Cantura - P-Z Valkenswaard
11 161 Xenia Peter Dibria Richbourg P-Z Kelpen
12 162 Stella Rohlcke Ive got the key Womanizer P-Z Someren
13 163 Tereza Vesela Donja HHD Numero Uno P-Z Heeze
14 173 Jef Wellens Mackenzie Bisquet balou P-Z Herentals
15 118 Gabryella Dufour Iester Jazz de coquerie P-Z Neerkant
16 164 Lotte van den Broek Empire Vigaro P-Z Lierop
17 165 Marie-Luise Honig Favourite Feeling For Contest P-Z Goch
18 167 Larissa Bijl Heer Aldus Dutch Design P-Z Deurne
19 168 Nick van der Graaf El Hordorado Z Eldorado vd Zeshoek P-Z Rucphen
20 120 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme P-Z Merselo
21 29 Piet Raijmakers Jr. Babybell Z Bufero van het Panishof P-Z
22 169 Lars Kersten Miss Plot van de Knuffel PLot Blue P-Z Egchel
23 170 Rob Heyligers firenze carambole P-Z Asten
24 171 Berenda Smittenberg Haminko L Numero Uno P-Z Kleve
25 172 Alisa Danilova Action Boy Action Breaker P-Z Asten
26 151 Emanuele Camilli Adonis du Landey Nino de Roi P-Z
27 97 Joep van der Kampen Go for it especiale Chacco blue P-Z
28 174 Karianne Samal What a Chin K Z What a Kashmir P-Z Paradis
29 175 Jan Berben Beatle Berlin P-Z Meijel
30 176 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z P-Z Nuenen
31 177 Emily Short Catty - P-Z Valkenswaard
32 178 Sam Hutton Carita - P-Z Valkenswaard
33 219 Alexander Davis Fendi nn P-Z
34 181 Stella Rohlcke Joker vd Vlasbloemhoeve Wandor vd Mispelaere P-Z Someren
35 182 Tereza Vesela Fred Amadeus P-Z Heeze
36 119 Niko Goyette Bobby NVT P-Z Meijel
37 183 Nick van der Graaf Gibston Chelltago P-Z Rucphen
38 134 Jan Janssen Hally Berry nn P-Z Merselo
39 34 Piet Raijmakers Jr. I am Special de Muze NN P-Z
40 184 Lars Kersten Semilly - P-Z Egchel
41 199 Rob Heyligers Contagio Girl Contagio P-Z Asten
42
43
44 186 Sam Hutton Contact - P-ZZ Valkenswaard
45 187 Sarah Duggan Connah Laytender P-ZZ Veghel
46 188 Jennifer Yifan Zhang Exeption HS Quasimodo P-ZZ Amsterdam
47 189 Nick van der Graaf Happiness Darco P-ZZ Rucphen
48 220 Teddy van de Rijt Zazou Germus R P-ZZ Nuenen
49 191 Frank van Helmond Hitch Hootch P-ZZ Ommel
50 192 Sam Hutton Dannan de Riverland Kannan P-ZZ Valkenswaard
51 194 Tereza Vesela Easy Jet Wizzerd P-ZZ Heeze
52 195 Lucas Coimbra Grace-Nellie van Klaverborch Quality Time P-ZZ Mierlo
53 196 Sarah Duggan Dublin Cantos P-ZZ Veghel
54 197 Jennifer Yifan Zhang Goliath S Cardento P-ZZ Amsterdam
55 198 Sam Hutton Dieu Soleil lll Z Dieu merci van T&L P-ZZ Valkenswaard