Klasse M zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.00
Datum: 4 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 Kim van Heel Irmette Canabis Z Uden
2 Niko Goyette Coco NVT Meijel
3 Mirjan Horyon Heart te Beat Action Breaker Meijel
4 Jalissa Steevens Damira nn Geldrop
5 94 Joep van der Kampen Horafina For Fashion
6 Lars Kersten Irocca - egchel
7 Martien Amendt Isis Noordenhoek Numero Uno Broekhuizenvorst
8 Tereza Vesela Handsome DD HDH Charisma Heeze
9 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
10 June Peters Nice girl Bb Schilde (B) HC
11 Farah Mostafa Mostafa Dancer Nn Valkenswaard HC
12 210 Rob Heyligers Joie De Vivre Nabab de Reve P-M Asten
13 Nick van der Graaf I am Dexter Rucphen
14 23 Robbert Ehrens Cayman Casalito Weert
15 30 Piet Raijmakers Jr. Haya Berlin
16 Lieselot Boons Cicarlos Tangelo van de Zuuthoeve Nijlen
17 Aniek Jansen Il Hugo De Bun Zirocco Blue VDL Altforst
18 215 Sam Hutton Anola - Valkenswaard
19 154 Lexi Carter Kiss me - P-M
20 Sandra Klaessen Donna Kitona L Landino Neer
21 Joy Lammers Mc flurry Vd broekkant Numero uno Hamont
22 Jef Wellens Lou President Herentals
23 Mans Buurman Geminka Ukato Roggel
24 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
25 Lizzy van der Vorst High five Clinton Geldrop
26 Emilie Jackson Calotta FS nn Hapert
27 Tamara Bal Gucci Gochique Whitesnake Nuth
28
29 Lotte van den Broek glyn Casall Lierop
30 65 Niko Goyette Lux NVT Meijel HC
31 Mirjan Horyon Irisch Whiskey Andiamo Meijel
32 149 Emanuele Camilli Chaccandro -
33 95 Joep van der Kampen Hello Ambler Gambler
34 Lars Kersten Harry Brown Numero Uno egchel
35 Martien Amendt Iridiumbridge Dexter R Broekhuizenvorst
36 Tereza Vesela Hedge Fund HDH Cream on Top Heeze
37 Jan Janssen illard de la pomme Gaillard de la Pomme Merselo
38 Desi Wilmsen Dawn Wonder Boy Shb Nederweert
39 Larissa Bijl Grace Ticallux verte Deurne
40 Marie-Luise Honig Carolus Cador Goch
41 211 Rob Heyligers Iowa ambesi P-M Asten
42 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
43 Niels de Louw Impala Rascin Asten
44 Riwan Soullard Guedez Carat Cassini l Asten
45 Amy Eriksson Chapeau Diamant de Semilly Egchel HC
46 Michelle Dings Eluana Cantos Heeze
47 Siri Martine Bakken Cello Commodor leunen HC
48 Karianne Samal Airline nvt Paradis
49 Elke De Block Haeven vd Start Bentley Herentals
50 Nick van der Graaf Caciqe Conradin Rucphen
51 31 Piet Raijmakers Jr. Condor Z Cosun
52 Lieselot Boons Borlando Orlando Nijlen
53 216 Sam Hutton Callisto - Valkenswaard
54 217 Sandra Klaessen Alano P-M Neer
55 Joy Lammers Nelson Vd broekkant Numero uno Hamont
56 89 Jan Berben Ti Amo Tolan R Meijel HC
57 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
58 Jalissa Steevens Silas Stalypso Geldrop
59 96 Joep van der Kampen Hanna-Paola Verdi
60 166 Frank van Helmond Hesmee Up to date P-M Ommel
61 Lars Kersten Griffin - egchel
62 Martien Amendt Image Zacharov Broekhuizenvorst
63 Tereza Vesela Histannia HDH Zirroco Blue VDL Heeze
64 Jan Janssen it's mistery Gaillard de la Pomme Merselo
65 64 Niko Goyette Jacob NVT Meijel HC
66 150 Emanuele Camilli Chadellano PS Chacco- Blue
67 204 Lucas Coimbra Calle Mia Comme Il Faut P-M Mierlo