Klasse L zaterdag


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 14.50
Datum: 4 mei 2019
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
1 76 Alice-Marina Reulen candice Empire.B Sint HC
2 Kristian Houwen Jack Daniels VM Cidane Wanssum
3 Aniek Jansen Gealieta Corland Altforst
4 Rob Heyligers Jacmel Fibonacci Asten
5 Thijs Bernaerts Cizano ? Eksel
6 Mirjan Horyon Jenever Andiamo Meijel
7 Annick Nusselder Brave Heart G nn EINDHOVEN
8 152 Zygimante Ausraite His Royal Higness nn Sevenum HC
9 Niels de Louw Jadzia Rascin Asten
10 Silke Marien Feelwit Ogano Sitte B-Mol
11 Martien Amendt Impact Bodinus Broekhuizenvorst
12 Kim Sturme Juwel Berlin Bakel
13 anne-sophie milette Alfa van de Wolfsakker Arizona Poppel
14 Mans Buurman Hacarlos H Nabab de Reve Roggel
15 200 Lucas Coimbra Hero Eldorado vd Zeshoek P-L Mierlo
16 Sylvia Dorssers Jamerson Kannan Maasbree
17 213 Sam Hutton Senator Valkenswaard
18 214 Alisa Danilova Dilona Berlin P-L Asten
19 Tamara Bal Fabelle Tiere PS Diabeau van de Heffinck Nuth
20 Gabryella Dufour Jodari Cartano Neerkant
21 146 Anne Fritsen Ian NN
22 Yannick Hendrikx Iworka - Heythuysen
23 Jalissa Steevens Independenceday S Jazz de Coquerie Geldrop
24 90 Indy van den Crommenacker Gucci Canturano
25 93 Joep van der Kampen Irene Numero uno
26 Kylia Houben Captain Denver Berlin Roggel
27 Iris Looymans Evogue Cicero Z van Paemel Vught
28 Kristian Houwen Jiletton HS Quality Time Wanssum
29 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
30 Hein Heeren Irosa warrant Odiliapeel
31 148 Emanuele Camilli Chaccoulona PS Chacco Lover -
32 Timon Van Leiden Everest Numero Uno Waalre
33 Joy Lammers Ocolino Vd grote haart Dieu merci van t&l Hamont
34 Imke Jansen Zonnefee Rhodium Altforst
35 Aniek Jansen Gorchidee Balou du Rouet Altforst
36 206 Rob Heyligers Jadivola Vitorio P-L Asten
37 207 Thijs Bernaerts Gaia C Ingmar P-L Eksel
38 Mirjan Horyon Jintonic Andiamo Meijel
39 Donna Timmermans Dark & Bright Wisthler Wanssum
40 Kristian Houwen Joep Troyka S Cidane Wanssum
41 Danice Giesbertz Whoopi Romantico li Kessel
42 Tom Smeets James NN Blerick
43 218 Elke De Block Nice van baublo Bisquet balou P-L Herentals HC
44 Mieke Raijmakers Enna Singapore Someren
45 Alexander Frijters Dollydot Cincinnatti Retie
46 201 Lucienne Couperus Herena Applaus P-L Grashoek
47 55 kippen Narep Rosehill Fascination onbekend
48 Whitney Stinges Illenore Indoctro Reuver
49 Martien Amendt Haredessa - Broekhuizenvorst
50 anne-sophie milette Hisinia van de wolfsakker Hos d'O Poppel
51 Mans Buurman Indiana - Roggel
52 Sylvia Dorssers Dijkerhoeve`s Feloma Vittorio Maasbree
53
54 Alisa Danilova Vasco Vivant van de Heffinck Asten
55 Tamara Bal Canmore Eurocommerce Toulouse Nuth
56 Farah Mostafa Mostafa Dancer Nn Valkenswaard HC
57 87 Nick van der Graaf I am Dexter Rucphen HC
58 83 Robbert Ehrens Cayman Casalito Weert HC
59 Aniek Jansen Harvey van het Vossenhol Quasimodo van de Molendreef Altforst
60 208 Rob Heyligers Irona Etoulon P-L Asten
61 209 Thijs Bernaerts Nadi Nonstop P-L Eksel
62 85 Mirjan Horyon Heart te Beat Action Breaker Meijel HC
63 14 Kristian Houwen Jillz Queen Canabis Wanssum